PDA

View Full Version : място :(



sunny_girl868
01-16-2013, 16:03
Хей .. искам дайте ми някакви идеи .. скоро си намерих нов приятел но няма къде да правим sex ....
много бих се радвала ако дадете предложения ... PS : в нашия град няма хотели :)

TheBeliever
01-16-2013, 16:04
PS : в нашия град няма хотели :)

Да, бе, да.

Родителите ви не работят ли?

FuCKkK13
01-16-2013, 16:06
винаги съм се чудела на такива теми.. абе ти родители безработни ли са ?! .. а и град без хотели ?! - не ми се вярва

tonssy
01-16-2013, 16:27
^ На някои и бабите им са си вкъщи :D

FuCKkK13
01-16-2013, 16:33
е,една стая ли има бабите им като са в къщи ?

Rabalka
01-16-2013, 16:39
Ами във WC на мола, мазето да речем .

marilyn
01-16-2013, 17:41
Е, как ще да няма хотели?!?!!

xXxPETYAxXx
01-16-2013, 17:48
Ами във WC на мола, мазето да речем .

Като изключим, че съм много против секс в тоалетна(където и да е) съм обедена, че щом в града им няма хотел, то няма и мол :)
Плюс това, не мога да разбера защо в последно време имаше няколко такива теми и все момичета ги пускаха. В крайна сметка к`во излиза, че женските са по-загорели от мъжките?! :D

П.П: Като няма хотели, все има стаи под наем някъде. Ама не вярвам в жилищата и на двама ви 24/7 да има някой, нито пък намирам пречката да се заключите в стаята на гаджето ти(у тях), дори и техните да са си вкъщи. Ама явно си хващате някви пъзльовци.

FuCKkK13
01-16-2013, 17:52
^ не,че женските са взели работата на мъжките ( да мислят къде да правят секс)

PullMeCloser
01-16-2013, 17:54
Нямаш ли някоя приятелка със свободен апартамент?

xXxPETYAxXx
01-16-2013, 18:02
^ не,че женските са взели работата на мъжките ( да мислят къде да правят секс)

Ем, да де. То, ако мъжките са достатъчно загорели ще намерят място, а женските, ако не са толкова загорели няма да тръгнат да търсят идеи по форуми.

greenblood
01-16-2013, 19:36
Ако приятеля ти има кола го направете там. Или отидете в тях ддз човек като иска да направи нещо намира начин и го прави.

nansi_2005
01-16-2013, 21:38
в гората щом няма хотел ..... ;)

stambelan
01-17-2013, 06:44
Купете си палатка.

xXxPETYAxXx
01-17-2013, 06:47
Вие пък голямо чудо, че нямало хотели. Не всички градове са големи, има и малки градчета, които са си направо села.

stambelan
01-17-2013, 06:53
Аз съм на мнение, че е по- добре да живееш в малък град или село от колкото в бетонната джунгла.

Foxa^
01-17-2013, 07:18
Хей .. искам дайте ми някакви идеи .. скоро си намерих нов приятел но няма къде да правим sex ....
много бих се радвала ако дадете предложения ... PS : в нашия град няма хотели :)

Къде го намери тоя приятел. Кажи и другите да идат да си намерят

just_a_girl2007
01-17-2013, 18:26
Ами във WC на мола, мазето да речем .
ОМГ, кенефа на мола?! това е най-отватителното,нехигиеничн ,мръсно и гнусно място,пълно с бактерии. Ти луда ли си? Оттам можеш да хванеш гъбички .


А по темата- ами в колата на приятеля ти?!

GiveMeLove
01-19-2013, 13:01
Хей .. искам дайте ми някакви идеи .. скоро си намерих нов приятел но няма къде да правим sex ....
много бих се радвала ако дадете предложения ... PS : в нашия град няма хотели :)

Град без хотел е като лайно без аромат? .. Мен ако питаш, май май не живееш в град, а ОКОЛО град.. :) В някое китно планинско сЯлце..

Ако пък греша, от кой град си тогава, да видим дали няма хотели?

DENKAZ
01-19-2013, 17:29
Аве столичанчета, има градове без хотели ве бахти. Проверете за Каспичан, почти съм сигурен, че там няма.

xXxPETYAxXx
01-19-2013, 17:55
Пф, някои не виждате по-далеч от носа си...
Има градове, който имат по-малко население от някои села, но по се водят "град". Има и села, които си се водят села, но има хотели в тях и к`во?! При всички случаи, има къщи за гости или квартири, но щом е малък града на авторката, всичко ще се разчуе след това.

bloodyF
01-19-2013, 20:14
Пф, някои не виждате по-далеч от носа си...
Има градове, който имат по-малко население от някои села, но по се водят "град". Има и села, които си се водят села, но има хотели в тях и к`во?! При всички случаи, има къщи за гости или квартири, но щом е малък града на авторката, всичко ще се разчуе след това.


именно
а иначе-у вас, у тях, все ще има момент, в който ще е свободен терена
а пък някоя полянка/горичка/паркче/пейка ще намерите
или ако имате кола-там.

ledenakrasota
01-19-2013, 20:19
именно
а иначе-у вас, у тях, все ще има момент, в който ще е свободен терена
а пък някоя полянка/горичка/паркче/пейка ще намерите
или ако имате кола-там.


Зимата на някоя полянка май ще им бъде студено. :D:D:D:D:D:D:D

Нека момченцето да навие свой приятел да ви отстъпи терен у тях за няколко часа. Момчетата са по-услужливи помежду си за подобни услуги. Сефте да има. :D

GiveMeLove
01-20-2013, 08:21
Аве столичанчета, има градове без хотели ве бахти. Проверете за Каспичан, почти съм сигурен, че там няма.

http://bghotelite.com/bg/kaspichan.html

Най-малкото има квартири.. 10 лева на човек си е райска цена.. В Пловдив даваш 30 за стая за почивка, и то за 3 часа... :) А 40 ти е цяла вечер..: )

Niakoitam
01-20-2013, 09:58
Нещо май някои хора наистина не знаете къде се намирате и си говорите наизуст. Аз съм от малък град,който според информациите от интернет сега е около 7524 жители,но си е град от сигурно 30 години.С прилежащите села може да се стигне до около 10 000 жители.Аз лично знам само две места.Една механа в града дето има иколо 10-12 стаи и нощувката е 35лева на стая понеже няма никъде друго място в града(е има и един изоставен хотел де,но е разбит и заклчючен) и също в едно не чак толкова далечно село има 5-6 стаи по около 20 лева на стая.
Иначе към авторката.Може при някои твои приятел/ка или приятел/ка на момчето или пък в някоя по закрита занемарена постройка,ако не може да се заключите в някоя стая.А през по топлото време някъде навън на по скрито място или някъде където не минават хора или пък направо в гората ако имате някъде наблизо.Специално нашата гора се носят слухове отвреме навреме,че особено лятно време много такива работи е видяла,а и при нас не е само една :D Молове ние нямаме :)

sweetka_96
01-20-2013, 10:05
Купете си палатка.

:D

reperw
01-21-2013, 08:49
в гората е най-яко ;д

merodiq
01-21-2013, 21:56
в гората е най-яко ;д
+1

За мен е страшно възбуждащо сред природата и в гористите местности най-вече.Под лъчите на жаркото слънце.Сред боровете,ако няма хора може и до някои бустан :D,лозе,лятото може сред царевицата ,в някои дере където е още по-закътано или в някои пещера,ако ви се намира там,до някое езеро,на някоя чука на високо и да има лек ветрец и още много места.Сигурен съм че имате доста гористи местности около вас.То сега не е студено.Днес беше 10-15 градуса.

Eskapel4o
01-21-2013, 21:57
Ами във WC на мола, мазето да речем .

Там хотели няма ти мол ....