PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!!! :)



ani_17
01-16-2013, 19:37
Как да му завъртя главата ,да не спира да мисли за мен ,да съм единственото момиче което иска и желае ? Преди година бях единственото момиче което виждаше , но аз не го оценявах искам да си върна всичко това , но не знам как . Моля за съвет !!! :))

Anonys
01-16-2013, 19:42
Какво имаш в предвид под това "не го оценявах"? По принцип зависи какво е момчето, но щом питаш по форумите, едва ли това, което искаш да направиш ще е сполучливо.

rusoto_baby_f
01-16-2013, 19:57
Счупената чаша, колкото е да я лепиш, никога няма да бъде както преди ..

Mimolinka
01-16-2013, 20:46
мацка в момента и аз съм като теб всичко се здуха обичам го повече от всичко бих направила всичко за него но не се получава . Зависи какво си направила или казала ако го обичаш него оставяй да си тръгне покажи му че го обичаш че за теб е само той направи нещо което той не очаква от теб все пак един път се живее и истинската любов не трябва да я пропиляваме

marilyn
01-16-2013, 21:51
Е, той ако ти е ходил по гъза, а ти не си го отчитала, еми ... оценила си нещо, след като си го изгубила. Научи се просто да не правиш така друг път. Той ако е наранен при теб на дали ще се върне.

Azoria
01-16-2013, 21:55
Ако това ,което е имал към теб вече го няма, дори частично да го върнеш, вече няма да те вижда със същите очи.

Tsukuda_Hiroshi
01-17-2013, 05:06
Ако това ,което е имал към теб вече го няма, дори частично да го върнеш, вече няма да те вижда със същите очи.
+1
"беше вече" - както се казва...

Amore-Mio*
01-17-2013, 19:11
Назад никога не се връщай.
Продължи напред.

Имала си възможност да оцениш нещата - не си, продължи напред.
Съдбата добре си знае работата, а явно тогава тя е преценила, че не трябва да са някакви нещата между вас.

Tsukuda_Hiroshi
01-18-2013, 13:39
Друг вариант е да го напиеш до толкова, че да получи световЪртеж, ама нали се сещаш - ще изтрезнее. Както казах - беше вече!

GLaDOS
01-18-2013, 13:50
Това е едно от нещата,които след като ги загубиш,каквото и да правиш няма връщане и никога не би било същото.