PDA

View Full Version : стромбафорт



dakata123
01-17-2013, 07:49
може ли да споделите мнението си за стромба, да ми кажете точно по какъв начин действа и какви са му страничните ефекти и на какво вреди...

DownloadVirus
01-17-2013, 09:07
Само стромба вреди на всичко ,ташак черен дроб !! Прием пирамида или постоянен - всеки различни схеми използва .
Моноцикълът със стромба е безсмислен ,опичай си акъла!

firstdiesel
01-17-2013, 11:43
ако ша чистиш по-добре си вземи анавар, много по-безвреден е !

dakata123
01-17-2013, 14:26
Със стромбата искам да дигам маса и да правя релеф, не искам да чистя.. може ли да ми предложите някаква пирамида и да ми обясните малко като на начинаещ....

Mladenoff
01-17-2013, 14:32
Моноцикъл с анавар...направо ще цъфне и ще върже....

Не че къвто и стероид да си избере ще си намери качествен....после по БТВ ще дават как младеж за малко не умрял от стероиди и цялата ми рода ще пламне с лекциите, заради такива индивиди....мани...

DownloadVirus
01-17-2013, 15:41
Със стромбата искам да дигам маса и да правя релеф, не искам да чистя.. може ли да ми предложите някаква пирамида и да ми обясните малко като на начинаещ....

Брей най-якото е ,че искаш релеф ,но не искаш да чистиш -.- Отчайвам се от подобни глупости -.-

Релеф маса със стромбата ще направиш (нещо минимално) или дори да е в повече като я спреш всичко ще замине . Щетите вероятно ще са по-големи,ако вкараш тестостерон в цикъла ще се намалят. Стромбата се чисти бързо от тялото,тя е орален стероид ,не е за основен цикъл..
Анавар - хубаво ,дори да е пак безсмислено цикъл с орален стероид,читав анавар от къде ще намериш?

firstdiesel
01-17-2013, 19:54
мене ми предлагаха анавар, за качване на сила ама таман да го зема и се отказах :D

те го внасяха отнякъде ама съм забраил и ми даваха гаранция че е читав, ама ...... от де ша знаеш

Mladenoff
01-17-2013, 20:06
един приятел си взе анавар, 120 лева му беше шишето, не знам колко хапа, но беше хубав...ама накрая не издържа и го комбинира с дека....

тоя пич от финансова гледна точка и идея си няма с к'во се захваща...

DownloadVirus
01-17-2013, 20:24
е той ще гледа само медикаменти да взема без терапия сигурно и после ще се чуди как да си оправи ташака и черния дроб,ама вече може да е малко късно.:(

firstdiesel
01-18-2013, 10:21
е той ще гледа само медикаменти да взема без терапия сигурно и после ще се чуди как да си оправи ташака и черния дроб,ама вече може да е малко късно.:(

за анавара не ти трябва нищо, то и за жени става тоя зоб

Mladenoff
01-18-2013, 11:20
те жените спортистки зобят точно с анавар

DownloadVirus
01-18-2013, 14:48
а бе те и омнадрена го вземат без нищо ама ама..

firstdiesel
01-18-2013, 20:56
има един много важен въпрос, на който трябва всеки един преди да мине на препаратите да си отговори ?

Защо го взимам и ще имам ли възвръщаемост ?

За спортистите по професия е ясно, че те си вадят хляба така. (поне се опитват)
Но останалите ....

Mladenoff
01-19-2013, 15:07
Останалите са плажни културисти :D

Един познат за бала си почна да зоби метан, дори не ходеше на фитнес

DownloadVirus
01-19-2013, 15:49
Сега тук едно момче ще взема стромба и той за бала.. То един бал дето ще види.. То тъкмо за бала ще е като сопол :D

Everytime
01-23-2013, 22:27
Кой ви пуска тия лафове,че само със стромба ще станете масивни и релефни ?
Избий си от главата тая стромба,ами си налягай парцалките да се храниш добре и тренирай.