PDA

View Full Version : Да или не



crazybebe
01-17-2013, 12:29
Здравейте !
Става на въпрос ,че ходих с едно момче 2 седмици .. не бях влюбена в него , но много така го обикнах и ми беше хубаво с него , но за тези две седмици много се карахме , а иначе се държеше ужасно мило , не искаше секс , не ми е намеквал нищо за секс , но се държеше мноого добре .. ии така на втората седмица обаче се разделихме .. първоначално ми беше многоо гадно и напук се занимавах с най-добрият му приятел (голяма грешка,знам), но след 2-3 седмици се оправих и не ми пукаше толкова .. и малко след като скъсахме нещо стана на въпрос и аз му казах,че той ме остави с лекота да си тръгна и че аз не бих се върнала при него и т.н ... мина известно време оттогава .. и мен продължаваше да не ми пука .. но той ми писа .. каза ми,че съм му влязла под кожата и че искал пак да е с мен , но аз му казах,че не искам да почне да ми се разнася няква слава на 'лесна' и че за него е лесно , но от моя гледна точка са много по-сложни нещата и тва с приятелят му дет се занимавах и тн .. въпросното момче иначе не е от най-умните или от най-свестните а майка ми много не го одобрява .. но иначе искам мнение от вас дали си заслужава да тръгна с него отново като просто съм на 99% сигурна ,че ако тръгнем пак ще се влюбя в него , а не искам .. мислите ли си ,че той наистина иска да е с мен или просто ми го казва ей така ... знам,че ще боли ако сме пак заедно , въпреки тва че се държи много добре , все пак всеки път се скарваме за нещо .. но една частица от мен просто пак го иска въпреки че знам какво най-вероятно ще стане .. все пак искам да чуя вашето мнение и моля без обидни думи и критики :)

the_sweety_bear
01-17-2013, 13:53
Мила помисли добре ... ще бъдеш ли щастлива с него или само ще разрешаваш проблем след проблем. Преди години и аз бях в същата ситуация, ходих с едно момче 2 седмици и се разделихме ... след 2 месеца се хванахме пак и ходихме 4 години, дори живяхме заедно. През тези години все аз се съобразявах с него, все аз бях виновна за всичко и много често се карахме. Не съжалявам, че бях с него толкова време, защото имахме и много хубави моменти, но всичките тези караници оказаха влияние на връзката ни и сега сме пред раздяла. Това за приятеля му е малко гадно, но тогава не сте били заедно ще го преживее. Просто си помисли дали той може да се промени и да те направи истински щастлива за да не приключите като нас. Защото е по лесно да кажеш край когато са минали само няколко месец и болката е по малка.

dulcinea17
01-17-2013, 15:30
Аз бих те посъветвала да си помислиш добре преди да вземеш решение.

xXxPETYAxXx
01-17-2013, 15:39
Да, то за две седмици много си го обичала, после не ти пукало, че сте се разделили и сега твърдиш, че ако се съберете пак ще се влюбиш?! То така се влюбва и разлюбва, да знаеш...
И що за глупости са това "да не ми се разнася слава на "лесна""?! То това може да се случи от факта, че си се занимавала с приятеля му, веднага след раздялата ви.

Щом те е зарязал веднъж, нищо чудно пак да те зареже. Може да иска да ти отмъсти, че си била с приятеля му, може пък да е осъзнал, какво е загубил. Човек оценява нещата, когато ги изгуби. Но в случая мисля, че не си струва да се занимаваш!

Tsukuda_Hiroshi
01-17-2013, 17:10
СЪвета ми е - твЪрдо не! Щом сега не го обичаш, а си почти сигурна, че всичко ще си е по старому, няма смисЪл да хлЪтваш или да се влюбваш в някого, когото си преживяла и с когото знаеш, че ако си, ще се карате...

funkey
01-17-2013, 17:44
От личен опит те съветвам пробвай още веднъж.Нищо няма да загубиш ако дадеш шанс да се опознаете и тогава прецени дали си струва или не ! Така с ами ако беше така,ако го бях опознала повече е безсмислено.Давай смело :)

Seattle
01-18-2013, 06:08
Щом толкова бързо си ги обикваш момчетата, няма значение дали ще е той или някой друг, все ще си в гърч.