PDA

View Full Version : Моля за Спешен Отговор problem s policiata---- marihuana



sss19933
01-17-2013, 14:13
здравеите имам следниа проблем..... онзи ден ме спряха на Централна Гара за марихуана....количеството беше за 10 лева според мен по малко от грам......ако се свие става една 10ка.....задържаха ме за 24 часа след което ме разпита следователка и ме накара да напиша някакво обяснение..... след което взе личните ми данни...и каде уча..тъи като съм студент ме накараха да кажа номера на съквартирантите ми...... написах че е за лична употреба...взел съм го от непознато лице....пуснаха ме след 24 часа както казах... въпроса е 4е незнам какво да очаквам тъи като ми е за първи път и не искамнашите да научат.... Моля ви кажете какво да очаквам за глоба или нещо по сериозно...изобщо обяснете ми всичко...МОЛЯ ЗА БЪРЗ ОТГОВОР

draid
01-20-2013, 19:42
Не вярвам да повдигнат обвинение. Обаче ще те вкарат в регистъра и по-добре да не те хващат втори път.

xInnoraXx
01-21-2013, 10:49
От сега нататък най-вероятно ти слушат телефона, така че внимавай с кого и какво говориш иначе, както каза Draid най-вероятно просто са те регистрирали и ако те хванат 2ри път вече ще е кофти. Количеството е доста малко, така че не ми се вярва да го водят като за разпространение, така че не се плаши много много.
Успех.

draid
01-21-2013, 16:00
Няма да му подслушват телефона, за да се направи това, процедурата е дълга и сложна, да не говорим че се иска съдебно разрешение.

sss19933
01-24-2013, 14:56
mersi za otgovorite .... no imam o6te 1 vypros imate li predstava kolko vreme sled tazi slu4ka trqbva da mi
pra6tat pismoo ako ima takova razbira se

gimmesomemo
01-26-2013, 10:04
Споко. Мене първия път ме хванаха по същия начин. Пишеш за лична употреба, филми схеми, нема проблем. Най-много по бързата процедура да ти лепнат няква глоба или в краен случай пробация (1,2,3 месеца). Ама гледай да не те хващат 2ри път, че става сложно (или си носи повече кеш в теб да им отвлечеш вниманието, нали се сещаш)