PDA

View Full Version : Ако ми помогнете с този проблем ви признавам за царе така че моля "HELP".......!!!!!!



sis_mario
01-17-2013, 17:40
Здравейте бих искал да попитам инсталирах си Windows 7 Ultimate днес обяд и всичко си мина добре с инсталацията но след като си пуснах лаптопът не можах да го свържа с рутера дори с кабелът не стана :( та рестартирах рутера лаптопът след това също. Дадох името на потребителя който ме обслужва с интернет паролота на рутера и пак нищо търси просто но не хваща. Та кажете ми начин къде да вляза за да поправя нещатата или клипче дайте за да го поправя и да мога да си имам интернет отново. Имам и едно копче чрез което даваш достап на интернета за да го използвам но то свети оранжево пък трябва да свети синьо за да сигнлизира че има интернет но свети оранжево това показва че няма :( та моля за помощ отново. Марката на лаптопът ми е HP 635 .

Мерси предварително :) :) :) .............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ninjaiscrazy
01-17-2013, 17:48
Драйвер за LAN картата имаш ли?Също така driver за wireless(ако лаптопа поддържа) инсталирал ли си?Намира ли други мрежи по wireless?

sis_mario
01-17-2013, 19:06
Ами показа ми че драйварите Internet Collect нещо такова беше и Bluthtot нещо че не са намерини и така ?

sToyAncHo
01-17-2013, 21:03
Трябва да имаш драйвери за LAN и WLAN. Има една програмка AIDA мисля, че с нея можеш да ги провериш какви са.