PDA

View Full Version : СПЕШНО! Къде мога да намеря...?(София)



SirTrYaLot
01-17-2013, 17:47
Знам, че е детско и банално и какво ли не, но търся от тия ключодържатели сърчица, дето едното стои при момчето, другото при момичето.. Днес обикалях по центъра, в Халите, около Халите, по Пироцка.. само няк'ви груби такива и малоумни намирам... няма нищо нормално, сладко... Някакви идеи къде близо до Метро-станция мога да намеря такова нещо?

marilyn
01-17-2013, 17:55
Пироцка..

:shock: :shock: :shock:

Виж в някое дребно магазинче за подаръци, джунджурии и пр.

SirTrYaLot
01-17-2013, 18:09
Да, мерси за съвета, адски много ми помогна..
То щото в София има 1-2 магазина за джунджурии и подаръци..

И за едната тъпа грешка правиш очички.. блях..

granger
01-17-2013, 18:21
Ти точен адрес ли искаш?Има ги във всеки малък магазин за сувенири.Отиваш в най-близкия.

SirTrYaLot
01-17-2013, 18:23
Ама давайте ми адреси, не ми говорете общи работи бе хора, какво ви става!??!?!!

marilyn
01-17-2013, 19:11
На всичките дребни магазинчета знаем адресите. Айде моля ти се. И да, очички, защото ме заболяха като я видях тая ПироЦка.

andylife
01-17-2013, 23:28
Майна, ела до Пловдив, имам! :D

SirTrYaLot
01-18-2013, 05:42
Е знам, че има в Пловдив, но само за София питам, нямам време да ходя до Майнатаун братле, мерси иначе.


И какво като си я видял тая Пироцка бе кретен, в 4 сутринта съм станал да зубря по МикроИкономика, след това целия ден съм прекарал с момичето си, вечерта правя тема за това в присъница и ми правиш забележка за една правописна грешка, върви на майната си, нещастник.


Някой може ли да ми даде точен адрес на магазинчета, в които мисли, че има такива неща или НЕ?

besso
01-18-2013, 06:10
С тва отношение наистина ли очакваш някой да ти помогне?

SirTrYaLot
01-18-2013, 06:45
С кое отношение?
Я виж първия отговор в темата ми..?

На мен ми трябва СПЕШНО да ми се даде адрес на такива магазини, той ми пише за правописна грешка.. Какво отношение иска?

Винаги има и един такъв като теб, който да го напише това.

Никога няма да се оправите вие, ей.

ludata90
01-18-2013, 06:57
Знам къде има такива, но нещо ме кара да не го напиша.

SirTrYaLot
01-18-2013, 07:09
Не виждам причина, нещо да те кара да не го напишеш. Правим 1 месец с момичето ми, ще я изненадам през нощта и знам, че този тип подарък е леко банален, но това не ме интересува, просто искам да намеря перфектното нещо, because we're in this for the long run.


То късно вече.. аз излизам и нямам достъп до Интернет, ще обикалям цял ден, пък дано открия.

На тези, които се опитаха да помогнат - благодаря, на останалите - да ви бутне ТИР, нещастия проклети.

Хубав ден ви желая.

Azoria
01-18-2013, 07:45
После някой ще ми го пусне това за българския форум, където те хранели... Е да, ама тук има и друго - питат те, обиждат те и искат изчерпателен отговор :lol:

marilyn
01-18-2013, 09:51
После някой ще ми го пусне това за българския форум, където те хранели... Е да, ама тук има и друго - питат те, обиждат те и искат изчерпателен отговор :lol:

Именно.


Миличък, айде малко по-кротко. С това отношение никой няма да ти помогне. Тук обидите не се толерират.

SirTrYaLot
01-18-2013, 14:25
Миличък ще викаш на някой друг, а по-нормално отношение ще получите, когато го заслужите.


Така, днес обиколих сумати магазини в дъжда и не успях да намеря, това което търся.

Някой ми спомена нещо на спирката на 22 пред парка Заимов, че имало магазини с такива дрънкулки... Ако се сещате за още нещо - моля.

besso
01-18-2013, 15:50
Нека позная - тази ти е първото гадже и ти е споменала преди време колко са яки ключодържателите със сърчица. И понеже ти е първата и явно си инфантилен й тичаш по гъза като някой малък прислужник, който си мисли, че с лигави подаръчета и изненадки ще си гарантираш любовта й завинаги. Защото не можеш да намериш каквото си си навил на пръста изпадаш в паника, понеже усещаш, че любовта, която получаваш е застрашена и можеш да бъдеш изоставен, ако не направиш точно тази изненада. Никой тук не е длъжен да ти обяснява каквото и да било.

Като гледам колко си невротичен, недорасъл и злобен, просто усещам как след някой и друг месец ще видим тема от теб "Как да си я върна" или нещо от сорта. Щото никой не би искал подобен тип до себе си. Какъвто и да го играеш, истинската същност на човек скоро изпъква.

Айде със здраве! Шматка! :)

SirTrYaLot
01-18-2013, 17:59
Офф.. Просто след като прочетох "Нека позная" и спрях да чета..

Няма как да познаеш какъ.. оф абе я всъщност майната ти, боклук нещастен, деба и ... само можете да ядосате човек..
Гадове мръсни.

Azoria
01-18-2013, 18:03
Боклук нещастен вика :lol:

Някой модератор няма ли да се появи в тази тема...? :-o

Virjii
01-18-2013, 18:09
епа и човека си има право, пита дали знаете със сигурност къде конкретно може да намери такова, а вие му викате "в някое магазинче" , къв отговор е това, то е ясно, че в магазин ще е :Д

shaunaa
01-18-2013, 18:30
Никой тук не е длъжен да ти обяснява каквото и да би

Е тук грешиш ! Форума е за това да помагаш на някой като отговаряш на въпроса му ! И наистина в София има милиони магазини ако не знаете нещо по-конкретно можеше да не казвате нищо ! И грешката е не че не знае как се пише съответната дума просто буквата ''ц'' се намира на мястото на ''ш'' при фонетиката :)) И не е нужно да правиш психоанализ след като той не е те молил !

Azoria
01-18-2013, 19:00
И грешката е не че не знае как се пише съответната дума просто буквата ''ц'' се намира на мястото на ''ш'' при фонетиката :)) !

То и Пирошка не е :lol:

SirTrYaLot
01-18-2013, 22:14
Аз май забравих да ви кажа, че трябва семействата ви да умрат пред очите ви от СПИН и вие да умрете от сърдечни удари веднага след тях, нали?
Е, дано.

Хора с мислене и отношение като вашето не заслужават нищо хубаво на този Свят, и да, аз го казвам, защото вие предизвикахте това с вашата Пироцка и Пирошките на баба ви, боклуци хора сте и заслужавате да умрете.

Точка по въпроса. :)

Azoria
01-18-2013, 22:24
Благодаря за пожеланията, на теб двойно! :)

http://assets.diylol.com/hfs/33d/1f1/09d/resized/creepy-willy-wonka-meme-generator-so-you-thought-i-give-a-fuck-fb2ffd.jpg

:lol:

Eskapel4o
01-19-2013, 01:20
Аз май забравих да ви кажа, че трябва семействата ви да умрат пред очите ви от СПИН и вие да умрете от сърдечни удари веднага след тях, нали?
Е, дано.

Хора с мислене и отношение като вашето не заслужават нищо хубаво на този Свят, и да, аз го казвам, защото вие предизвикахте това с вашата Пироцка и Пирошките на баба ви, боклуци хора сте и заслужавате да умрете.

Точка по въпроса. :)

Заслужават да умрат само защото не са ти помогнали ?!?, може би не знаят от къде , или се базикат с това че УЖ те зная и не искат да ти казват и се ядосваш ... но това за семейството да умрат или разни такива това е много гадно проклинане , обмисляй нещата преди да ги изричаш ... Надявам се да намериш подаръка който искаш :)

marilyn
01-19-2013, 09:29
То и Пирошка не е :lol:

Именно!

:razz:

POLLINA
01-19-2013, 09:48
:lol:

sweetycherry33
01-19-2013, 11:35
Някой може ли да ми даде точен адрес на магазинчета, в които мисли, че има такива неща или НЕ?

НЕ.Чао.

s40t4
01-19-2013, 17:49
С тва отношение наистина ли очакваш някой да ти помогне?


Знам къде има такива, но нещо ме кара да не го напиша.

+1...

EternalDream
01-19-2013, 18:27
Не съм от София, но съм виждала такива сърчица в ключарски магазини.

pandabear
01-19-2013, 19:41
orange

ledenakrasota
01-19-2013, 19:44
В мол Сердика. Магазинът "Бижу Бриджит". Има сърчица, които се разделят. Във всеки магазин за дрънкулки. Просто питаш. На Графа съм намирала. :)

polssa
01-20-2013, 16:01
споко бе брат
кълнеш като дърта циганка в някой подлез