PDA

View Full Version : Помощ!



alfaboy
01-17-2013, 20:48
Имам проблем с това че не мога да си намеря приятелка :( в училище съм правил комплименти и закачки към момичета (по специялно към 1 от класа което ми харесва :) ) но нещо нямаше интерес (може би защото момичетата в тази възраст се заглеждат по по-големи). Преди имах приятелка обаче за жалост работата нещо се разпадна :( . Обикновенно в компаний сме само момчета (повече спортувам и в тези спортове няма много момичета). Рядко се случва да се съберем повече хора сред които да има 3-4-5 момичета. Та въпроса ми е как да си намеря (да търся нови компании или от училище и аз не знам вече).Не съм някой на 12 години.(в групата 15-16 г. съм) така ми е някъкво сдухано и самотно (отнасям се много добре с момичетата не съм някакъв надут или комплексиран и заядлив) просто искам някаква близост с противоположния пол. Да даваш любов и същевременно да получаваш :) . почти всеки ден минава по един и същи начин (училище,спорт,учене,компют ър) и вече незнам какво да правя като гледам други компании се събират момчета момичета веселят се- пък аз в нищото :( . (не съм грозен нито клъщав или пълен - спорта фигура и съм висок) и съм малко притеснителен.Малко дълъг ми стана пост-а но ще съм много благодарен за помощ! Благодаря за вниманието :)
ПП. Ако има нещо което не съм написал и би помогнало за по-насочващ отговор питайте. (извинявам се ако някъде има някоя грешка)

ninjaiscrazy
01-17-2013, 21:32
Повярвай ми в у-ще е трудно ако се отнасяш добре с момичетата,но това ще се възнагради по-нататък през живота ти-момичетата на тази възраст по-скоро искат внимание отколкото нещо сериозно-искат перфектния мъж за да го friendzone-нат,тоест да го имат за приятел.Не се депресирай,по-добри времена ще дойдат,за сега просто прави каквото ти е кеф и въобще не го мисли.Мое мнение :)

andylife
01-17-2013, 23:16
Седи си на газа и, хич да не ти пука. Изобщо не ти трябва, защото любов не се изгражда само с приказки и действия, има ли желание от двете страни, и без много приказки и действия ще минеш. (Говоря за начална фаза!)
А и всичко с времето си. Както казва един приятел, за всеки влак, има пътник. :)
Даже на тази възраст в момента, момичетата са абсурдно зле и не знаят какво искат и т.н.
Недей бърза! ;)

Tsukuda_Hiroshi
01-18-2013, 04:45
Хорицата над мен са абсолютно прави! Но ти няма да ги послушаш така или иначе - искаш приятелка и точка. Толкова сте упорити на вашата вЪзраст... Е, слушай тогава!
Както вече ти казаха, няма да си намериш лесно приятелка в даскалото. Наистина мацките на твоята вЪзраст искат по-големи. Кефят се на т.нар. тип "лоши момчета" - каквото и да разбират малките пикли под това... След време тези "лоши" момчета ще са се отнесли с тях толкова зле, че поотрасналите пикли ще твЪрдят "всички мЪже са еднакви", без дори да правят сметката, че казвайки това, казват, че са спали сЪс всички (което хем не е вярно, хем ги изкарва какви ли не...). Ще си намерят някое добро и миличко момченце като тебе да ги слушка и да им бЪде най-добрата приятелка. И това ще е голяма грешка! Не допускай някое момиче да те счита за приятел, ако искаш да спиш с нея!! Казаха ти го и това по-горе.
Другото! Момичетата, които са по-малки от тебе - е просто не стават бе, бро! Те са деца!
По-големите от теб - е няма да ти обЪрнат внимание, бЪди сигурен! Те искат... Не те касае какво искат. С 1 дума те са материалистки, а ти за тях си пикльо (казвам "за тях", не се заяждам).
Имаш само 1 изход - да изчакаш тези на твоята вЪзраст да разберат, че искат човек като тебе, който да е свестен. В началото гледат мускулите, после сЪрцата им са разбити от мускулестите кретени, почват да тЪрсят чувства (тогава се намесваш ТИ),тЪрсят си някой, който да е умен (за което те сЪветвам да си оправиш правописа, защото наистина имаш много правописни и пунктуационни грешки), после решават, че искат нещо повече и започвата да тЪрсят някой с пари, коли, апартаменти дето им изкача с лЪскави подарЪци (ако си беден-заеби! ако имаш финанси - пак си ти!).
Чаааак след гимназията ще си намериш някоя сгодна женица, дето да има акЪл и да знае какво иска, а именно - теб!!
Не губи кураж! Просто смени компанията като искаш мацки... А ако виснеш само по форумите - иди на раздела за гримове и козметика. Хич да не е, там има такива аватарчета, че просто... Абе разгледай - ще видиш ;)

Seattle
01-18-2013, 05:42
Тия врели некипели дето ти ги расправят по горе ги заеби. 15-16 години е крехка възраст, не се ли научиш на някой неща сега, после ще ти е ужасно трудно.

Та по темата, еднообразието е гадно нещо. В момента и аз съм зациклил така и знам за кво говориш. Разликата е че аз нямам време. Сприятели се с някои от тези другите компании които излизат с момичета. Рано или късно ще те извикат на кафе или там квото те правят. Номера е да намериш този 1 човек които да сприятелиш, другото ще стане от самосебе си. Не се отказвай, и определено не зарязвай хората от сегашната си компания.

Tsukuda_Hiroshi
01-18-2013, 07:30
Тия врели некипели дето ти ги расправят по горе ги заеби.

E аз не му ли казах сЪщото?
"Не губи кураж! Просто смени компанията като искаш мацки..."

babity
01-18-2013, 07:58
Намери си женска БФФ и и сподели мъката си. Ако е долнище, ще ти реши проблема.

alfaboy
01-18-2013, 12:38
Seattle на какви неща трябва да се науча сега за които после ще ми е трудно?Аз също имам проблема с времето от едното на другото после трето и така всеки ден (с изключение на 1-2 дена през седмицата) и не се мотая насам-натам. Нямам намерение да зарязвам хората от компанията. Tsukuda_hiroshi - мускули горе долу имам ако става въпрос за външния вид (начина на обличане също е важен предполагам/нещо по гъзарче да го раздава 1 момче на тази възраст).Това за френд зоната си е много вярно (най вероятно това е 1 от причините да съм в това положение освен това че на тази възраст не знаят какво искат и тн.) Само не знам какво поведение трябва да имам към тях (щом като си добър и внимателен с тях и директно се качваш на влака за френд зоната) Не съм някакъв лиглъо или човек който е затворен или без чувство за хумор,даже напротив разни шеги закачки ги има в умерени количества.

Tsukuda_Hiroshi
01-18-2013, 17:08
След като така излагаш нещата, остава да предположа, че в момента не си ти причината за неизгодното положение, в което се намираш. Изхода според мен е само 1 - трябва да се чака! Дебни от засада някоя да остане без приятел и се лепни за нея като пиявица. Почни да я утешаваш. Само че, трябва да воюваш на 2 фронта!
1 - утешавай я, но не позволявай да й станеш кенеф за сЪлзите и самосЪжалението, защото е много ценно да изслушваш 1 жена и да си с нея в трудни моменти, но докато се усетиш, ще те е хванала за приятелКА, а това ще е минус за теб.
2 - трябва да защитаваш завзетата територия! В никакЪв случай не допускай някой да се вЪзползва от неизгодното отношение на мацката! Т.е.: да й се сваля и тя да реши, че с него ще забрави предишния! Отбивай атаките на останалите мЪжкари! СЪщо така е много важно да намериш начин тя да спре да контактува и с бившия си, за да не зЕме да се вЪрне той при нея (или тя при него)... Ако ти споделя какво са си писали - казвай й, че само я използва, че се подиграва с нея и др такива. Накарай я да го мрази! В сЪщото време се прави на ядосан от това как може да има такива мЪже, които се гаврят така с невинните млади момичета, които ги обичат с цялото си сЪрце?!?!?! ИзтЪквай факта, че ако ти си на негово място никога няма да допуснеш да я загубиш и как никога не би се дЪржал с нея по този брутален начин.. Общо взето изтЪквай пред нея това колко ти си добЪр и той - зЪл.
Това трябва да свЪрши работа ;) Дано сЪм помогнал!

Seattle
01-18-2013, 20:44
E аз не му ли казах сЪщото?
"Не губи кураж! Просто смени компанията като искаш мацки..."

Чесно да си кажа, твоя пост е толкова объркващ че само го прегледах набързо и го подминах. Ето какво го съветваш малко по рано:

Имаш само 1 изход - да изчакаш тези на твоята вЪзраст да разберат, че искат човек като тебе, който да е свестен.

Аз го посъветвах точно обратното.

alfaboy,
това което ме питаш е доста сложно за обяснение, но ето ти няколко примера:
1. намирането на приятелка: как, къде, с кого и т.н
2. преценяването на жените
3. начина по който гледаш на жените
3. как се държат и как очакват ти да се държиш
4. за връзките и какво прави една връзка добра или лоша.

Колкото странно и елементарно да звучат тези неща, с възраста някой от тях стават все по трудни и по трудни.
Само тук толкова теми съм срещал за мъже (18-22 годишни) дето немогат да си намерят приятелка по 1 или друга пречина, че дори не е смешно. Най вече им липсва опит.
Всичко е свързано с житейския опит. Колкото повече натрупваш толкова по лесно ще ти е после :)

Naive
01-18-2013, 20:50
Нормално е момичетата на тази възраст да се интересуват от по-големи. Като пораснеш, ще видиш как и теб ще те налазват някакви малки.
Но да, това да социализираш и да срещаш нови хора, е важно, за да си намериш приятелка.

Illusion772
01-18-2013, 21:12
Положението ми в момента много прилича на това на Сеаттле , но мисля че ако имаш времето, това да ми обясняваш че няма момичета около теб е нелепо. Поогледай се малко ! Момичета има навсякъде от автобусната спирка до парното пред класната стая :) , да не говорим и за фасебоок . А относно това за възрастта видях че много хора по-горе се впрегнаха да ти обясняват че по-големите няма да ти обърнат внимание , по-малките .....еди какво си. Според мен забрави това което ти казаха и се пробвай на първата която ти харесва (така се трупа опит пич ) тва е . Знам това което написах може да ти изглежда нелепо но така ще се научиш как да действаш - опит , грешка ..... Но ако действаш на този принцип не търси тази близост и евентуално любов за която говореше (поне не в началото)

alfaboy
01-20-2013, 07:22
Благодаря на всички отзовали се по темата и за помощта :) Горе-долу вече имам някаква представа къде бъркам и какво мога да подобря :) Мерси отново! :)

andylife
01-20-2013, 23:12
Пич, нищо не ти пречи, и да комуникираш с по-големи КАКИ от теб! Даже мисля че, ще ти е много по-приятно и забавно, може пък някоя да те хареса, нищо не се знае, за любовта граници няма!