PDA

View Full Version : Каква е разликата между гадже и забивка?



Lione_Dios
01-17-2013, 20:53
знам много странен въпрос но ако някой може да ми каже

ninjaiscrazy
01-17-2013, 21:29
"Забивка" е ако искаш просто да флиртуваш с мадамата или да правиш секс с нея за една вечер,работи и ако искаш да си я хванеш за гадже,а гадже е когато вече си я "забил" тоест тя те харесва и има интерес към теб.Поне аз така го знам,нека и колегите си кажат мнението.
PS:говоря от мъжка гледна точка,защото не знам как стоят нещата при жените :)

marilyn
01-17-2013, 21:30
"Забивка" е ако искаш просто да флиртуваш с мадамата или да правиш секс с нея за една вечер,работи и ако искаш да си я хванеш за гадже,а гадже е когато вече си я "забил" тоест тя те харесва и има интерес към теб.Поне аз така го знам,нека и колегите си кажат мнението.
PS:говоря от мъжка гледна точка,защото не знам как стоят нещата при жените :)

За мен е същото.

Seattle
01-18-2013, 05:45
А ти на колко си казваш? (facepalm)

babity
01-18-2013, 08:10
Ох, ами то е много индивидуално значението и на двете думички. Най - масово забивка се употребява като бройка - разписАл си се и си тръгваш от местопрестъплението със сключени пръсти и си повтаряш като мантра "Дано не я видя повече!". Други използват забивка като тръпка, ох, ами... потенциално гадже. Виж, т'ва с гаджето е лесно. Ебеш през по - голямата част от месеца и на определени дни в годината си задължен да купуваш боклуци.

sweetka_96
01-18-2013, 11:20
"Забивка" е ако искаш просто да флиртуваш с мадамата или да правиш секс с нея за една вечер,работи и ако искаш да си я хванеш за гадже,а гадже е когато вече си я "забил" тоест тя те харесва и има интерес към теб.Поне аз така го знам,нека и колегите си кажат мнението.
PS:говоря от мъжка гледна точка,защото не знам как стоят нещата при жените :)

+1 Съгласна съм.

ALetterFromTheSky
01-18-2013, 12:51
[QUOTE=babity;10567135Виж, т'ва с гаджето е лесно. Ебеш през по - голямата част от месеца и на определени дни в годината си задължен да купуваш боклуци.[/QUOTE]

Мъка, мъкаа..... ти ако тръгваш с тая гадната нагласа..ужас

Гадже не е само да се ебете и да купува подаръци по поводи, ама айде..

пп-и гадже означава друго, но как да е. Да си във връзка с някого значи да споделяш голяма част от живота/ежедневието си с него, да имате допирни точки, теми за разговор, да се подкрепяте , когато някой от вас има проблем и ала бала...ама айде нали съм по-малка и ще кажеш, че не съм видяла от живота и тва са неща, видени през розови очила, нека бъде ебене и купуване на подаръци, просто 'щот се чувстваш длъжна, или той.. или който и да е


Забивката е да флиртуваш с някого и се ползвате един, два пъти и така. Върви на дискотека-бол забивки
и общо взето първото мнение е най-добре написано .

babity
01-18-2013, 13:50
Споделяй си и си съпреживявай каквото искаш с който искаш, личен избор е. За един споделянето е първостепенно, за друг ебането. Въпрос на приоритети. :)