PDA

View Full Version : Как да спре да ми пука ...



SatanGirlMM
01-17-2013, 22:03
Имам си приятел с които сме заедно от почти 8 месеца, до 6 месец всичко беше идеално, но тогава с него бяхме разделени за 2 седмици, но после пак се събрахме като от тогава пазиме връзката си в тайна.Проблема е че през тези 2 седмици доста момичета се интерсуваха от него и даже с едната преспа, и от както се събрахме съм забелязала че ревнувам от всяка една *и*ана дума казана за някое друго момиче и всеки път когато ми разказва как едни 2 негови приятелки от квартала му постояно му се натискат и това старшно много ме изнервя, направо полудявам. Много пъти ме пита дали ревнувам но аз се правя че не ми пука, но вътрешно аз полудявам и кипя.Искам да попитам как да спра това чувство защото няма смисъл да ревнувам защото и двамата се обичаме страшно много и знам че не би направил някоя глупост докато сме все още заедно, но все пак аз не го следя и си намам и най-малка напредстава какво прави когато не се виждаме понякой път се вкарвам в филми че ме лъже че ми изневерява а знам че само си въобразявам и че няма смисъл да ревнувам, но все пак как да спра тези мисли?

PurpleSand
01-17-2013, 22:20
Щом ревнуваш не си сигурна в него. Пък и нормално ,след като: "доста момичета се интерсуваха от него и даже с едната преспа"
Аз също съм доста ревнива. Сама трябва да се успокояваш. Такива хора като нас от мухата правят слон хаха.. Той казва "Здрасти" ,ние си мислим: "Много си яка,харесвам те,допадаш ми,искам те" :D
Не си вкарвай сама филми в главата.

Seattle
01-18-2013, 05:53
Много пъти ме пита дали ревнувам но аз се правя че не ми пука,

Продължавай в този дух и скоро няма да имаш приятел, щото някой ден ще вземи да ти повярва и на него ще спре да му пука.

babity
01-18-2013, 08:01
Няма как да спре да ти пука, просто го смени. Ако толкова те обича, няма да иска да се криете най - малкото. Пък и той сам се е постарал да загуби доверието. Щом продължавате да имате проблеми (силно казано) заради това, значи надали ще се оправи от само себе си. Поогледай се за нещо сгодничко!

Whyniser
01-18-2013, 10:03
Ами престани да си вкарваш филми и се занимавай с нещо различно като хоби или нещо,което до сега не си вършила.Разсей се и няма да мислиш за глупости.А да спре да ти пука ще дойде с времето и с по-лоши събития,ако се случват. За сега просто сте си изгубили доверие :)

fenkaaa
01-18-2013, 15:28
Ако те обичаше,нямаше да ти приказва как постоянно еди коя си му се натиска.

Kalu
01-18-2013, 15:52
Не искам да звучи грубо, но след като те обича защо е преспал с друга? Хубаво е, че ти споделя, че другите му се натискат, защото ако го пазеше в тайна щеше да е още по- лошо дори ти да не го знаеше :D :D Също така просто си го наложи, а и е нормално да ревнуваш след като веднъж вече е направил глупост. Пожелавам ви много любов!!!

Kalu
01-18-2013, 15:53
Ако те обичаше,нямаше да ти приказва как постоянно еди коя си му се натиска.
Аз пък съм на мнение, че е по- добре, че и казва. Ако криеше, тогава значи си нямат доверие и имат тайни? По- добре е момичето да знае как стоят нещата с него и по- късно да не си направи грешни изводи!!!

stefko1996
01-18-2013, 16:42
няма такова нещо като да спре да ти пука

Tsukuda_Hiroshi
01-18-2013, 16:49
Щом постоянно те пита и ти ги разправя тия неща, значи те тества да ти види реакцията. Щом иска да ти види реакцията, значи му пука. Като му казваш, че не ти пука, правиш грешка. Кажи му, че се дразниш от това. И споко - няма за какво да го ревнуваш. Ако искаше да е с друга, нямаше да се сЪберете, а щеше да си остане с онази, с която е преспал.

fenkaaa
01-20-2013, 23:28
Аз пък съм на мнение, че е по- добре, че и казва. Ако криеше, тогава значи си нямат доверие и имат тайни? По- добре е момичето да знае как стоят нещата с него и по- късно да не си направи грешни изводи!!!

Права си,но аз говоря за ситуация,в която просто иска да издразни приятелката си с това,че някоя си го харесва,а не за ситуацията,за която ти говориш.