PDA

View Full Version : караници..



thegift
01-17-2013, 22:31
значи с приятелката ходим 2г и половина.. мисълта ми е че от 2 седмици насам получавам откази от към секс.. просто не искала.. и т.н .. вярно доста се караме за глупости тия дни но.. дори да се сдобрим.. пак го няма.. и е доста тъпо според мен.. ще се радвам да изкажете мнение по въпроса ;)

PurpleSand
01-17-2013, 22:42
ние няма как да ти кажем какво мисли приятелката ти и заради какво отказва,но е най-добре да си говориш с нея. Не си ли го направил досега? Или не е искала да говори?
попитай я дали няма някакъв проблем .. :)

thegift
01-17-2013, 22:51
говорил съм с нея.. тя казва че просто сега не иска.. или няма желание това е ;]

PurpleSand
01-17-2013, 22:54
ами може пък наистина в тези моменти да не е настроена,да е прекалено изморена примерно ...
бъди по-настоятелен,покажи й ,че се интересуваш .. защото това си е сериозно и трябва да си го обсъдите :)

thegift
01-17-2013, 22:59
точно за това пускам темата.. водили сме този разговор.. от 2 седмици съм доста настоятелен и тя като ми каже че не иска ми убива цялото желание.. говорихме и тя каза че просто сега не искала и иска да си почине но вече доста време.. вярно секса не е най-важното но.. липсва ли това само ще ме отдалечи от човека според мен :)

marilyn
01-17-2013, 23:41
В правото си си. Не я оставяй докато не ти даде адекватен отговор. Почива си, от какво? От теб ли?

MarkKnight
01-17-2013, 23:49
е кво бе...може да няма желание за секс....

mimsssssss
01-18-2013, 00:01
И на мен ми се е случвало. И още по-гадно е човека до теб да те насилва, врънка и да ти дава ултиматуми. Понякога в живота на човек му се събират разни неща - семейство, работа, университет, главата ти гръмва, имаш си задачи, ангажименти, ядове... Две седмици са нищо, просто не е сексуално активна в момента. Само ще я изнервиш с врънкането и споровете.

Grudi_SeXa
01-18-2013, 00:11
бате, карай на чикии за известно време и се успокой

thegift
01-18-2013, 00:13
бате, карай на чикии за известно време и се успокой

не ме успокояваш така че няма смис от такива изказвания ;)

Grudi_SeXa
01-18-2013, 00:17
де да знам кво ше те успокои, ама двуседмичното главоболие на твойта може да продължи и повече, ако я натегаш много ;)

дай по-търпеливо, по некое време тя сама ше си поиска.

Violenza
01-18-2013, 06:53
Ти пък имай малко търпение, това са 2 седмици все пак, не е кой знае колко време. Ако до месец-два обаче сама не си поиска, значи е ясна работата. Спре ли човек да има желание да спи с някого, идва краят.

Virjii
01-18-2013, 07:10
ами според е типичната ситуация - били сте заедно много време, в един момент почвате да се карате, тя се дразни и изнервя, точно поради тая причина и не иска секс...обикновено свършват такива връзки, не искам да те обезнадеждавам, но това е моето мнение. може да сте си омръзнали вече и караниците да допринасят още повече за това. може пък да си мисли, че щом се е появил моментът, в който почвате да се карате къде наистина, къде за глупости, то вече няма значение дали сте заедно, може да си задава въпроси, дали наистина държиш на нея, дразниш ли и се вече, все още желаеш ли я ...

Azoria
01-18-2013, 07:53
Еми може да преживява нещо и да не иска. Дай й още малко време и пак поговерете. Тази липса със сигурност ви обтяга отношенията още повече.

Mia ^.^
01-18-2013, 13:42
Поинтересувай се от личните й проблеми, дали има неща, които я притесняват, тормозят - проблеми, ядове и т.н. - неща, които не са свързани със секса и дали можеш да й помогнеш. Успокоявай я, а не я изнервяй.
Не бъди настоятелен в получаването на секс, а в разговорите. За да сте си интимни не трябва само да спите заедно, а да сте откровени, да разчитате на взаимна подкрепа, ако тя не усеща (може би вече или само в конкретния момент) тези неща с теб, е нормално да не иска секс. Не казвам, че това е причината, а че може да е. Може и да не можеш да направиш нищо, за да й помогнеш, но дори само да я изслушаш и да проявиш разбиране за това, което я притеснява, би помогнало.

Друг вариант е някакъв здравословен проблем, за който не иска да ти каже.

xXxPETYAxXx
01-18-2013, 13:55
Липсата на секс е започнала със стартирането на караниците, така ли?!
Вероятно са свързани, даже със сигурност. Оправете си първо отношенията, тогава може и да се стигне до секс. Ако не е късно де, има вариант да са изтинали чувствата, все пак 2 години и половина са доста време. Във всички случаи е тъпо 2 седмици без секс и вече да го правиш на голям проблем и да и го натякваш. Лошо правиш с това си отношение!

FuCKkK13
01-18-2013, 14:27
от караниците е.. не може да се карате,да се сдобрите и веднага да искаш секс... все едно ''сдобряваме се за секса и после ако искаш пак може да сме скарани,не ми пречи''... тъпо е.. дай и малко време,гледай нещата да не са толкова напрегнати,защото за да се карате явно има нещо,а това нещо може вътрешно да я напряга и наистина да не и е до секс... да,добре е да настояваш за отговора,но не и да правите секс.. кажи и че искаш да поговорите,че искаш да си правите редовно секс,кажи и мили неща и я остави да ти обясни... и след това НЕ скачай веднага в леглото ...

GiveMeLove
01-18-2013, 14:58
Да си каже бе, защо са двойка иначе?

Единият да напъва, другия да гледа в друга посока.. Я па много важни станахте женичките, чак вече и спокойствие да ви се дава, а ние да тънем в неведение всеки път когато на вас нещо не ви 'ареса..

Де, сопа, де..

FuCKkK13
01-18-2013, 15:16
^ ние винаги сме били важни бе... никой не ти е виновен на тебе че някоя госпожичка ти е разбила сърчицето и сега хулиш жените наляво и надясно.. като не ти изнася у лево.. хем дупе ще даваш,хем ще ти дават (мечтата на мъжете)

GiveMeLove
01-18-2013, 17:03
^ ние винаги сме били важни бе... никой не ти е виновен на тебе че някоя госпожичка ти е разбила сърчицето и сега хулиш жените наляво и надясно.. като не ти изнася у лево.. хем дупе ще даваш,хем ще ти дават (мечтата на мъжете)

Ти пак ли почваш да ми се дървиш? .. Тъй като нищо няма да извлечем, ще те помоля да не си пишеш с мен - по никакъв начин, дори да умираш.

А и доколкото знам, не се познаваме, че да знаеш нещо за моето сърце.. Може да съм щастливо женен!? :D

FuCKkK13
01-18-2013, 19:25
^ като много знаеш ти казах -пътя и у лево ....... а ако умирам повярвай ми не бих искала да видя някой нърд като тебе ... не се познаваме ама си личи от всяко мнение на тази тематика във форума ... ако си щастливо женен - много жалко явно за минали събития.. а и рядко някой женен ще пише тука (предполагам) все пак е тийн форум

umri
01-18-2013, 22:49
е кво бе...може да няма желание за секс....

Тва е невъзможно. Може да няма 2-3 макс 4 дни. 2 седмици.. има проблем. Сериозен. Може с нещо да я отблъскваш, да се зарибява с друг, да е гузна за нещо.. варианти колкото искаш. Постави нещата супер сериозно и се опитай да я убедиш да ти каже. Ако не го направи, не я търси докато тя не те потърси. Ако не го направи, си търси нова приятелка.


Ти пък имай малко търпение, това са 2 седмици все пак, не е кой знае колко време. Ако до месец-два обаче сама не си поиска, значи е ясна работата. Спре ли човек да има желание да спи с някого, идва краят.

Две седмици са малко за теб?? Само аз ли съм повреден? Трябва нещо брутално да се е случило да не искам да чукам 2 седмици. И за момичетата не е чак толкова по-различно. Ама кви са ви представите за редовен секс, че 2 седмици да не са много?

Иначе верно.. не я врънкай за секс, но разбери какъв е проблемът. Разбираемо е ако сте 40-годишни влезли в коловоза, ама на тия години никак не е.

anonymous708973
01-19-2013, 07:23
Постави нещата супер сериозно и се опитай да я убедиш да ти каже. Ако не го направи, не я търси докато тя не те потърси. Ако не го направи, си търси нова приятелка.

Не, не, не и пак не!

Авторе, абсурд. В смисъл... познаваш си приятелката, помисли си, но при 90% от момичетата това ще даде обратен резултат - ще се затвори в черупката си, защото си й поставил ултиматум и отиде конят в реката. (Дали щото е стеснителна, или за да ти направи напук, но ще стане точно това.) Помисли си дали си струва да хвърлиш толкова дълга връзка на вятъра.

Сядаш и говориш с нея. Питаш я какво има, минаваш през всяка нелепост, която ти мине през главата, за да я провокираш да ти каже - не изпитва влечение към теб, има емоционална привързаност към друг, вагинална инфекция...
Тоя разговор не го води сякаш сте на бизнес преговори. Гушнете се и говорете. Момичетата като цяло сме странни създания и много неща могат да ни съсипят желанието за секс. Обикновено е за ден-два-три, обаче... в момента имате проблем. Като мъж твоята роля е да я предразположиш в-н-и-м-а-т-е-л-н-о.

Violenza
01-19-2013, 07:30
Две седмици са малко за теб?? Само аз ли съм повреден? Трябва нещо брутално да се е случило да не искам да чукам 2 седмици. И за момичетата не е чак толкова по-различно. Ама кви са ви представите за редовен секс, че 2 седмици да не са много?

Мен ако питаш, всеки ден искам, при нормални обстоятелства. Аз секс не отказвам, обаче ми се е случвало да имам периоди с неприятни събития и наистина желанието ми е било нулево. Искала съм да се виждам с него, но само да се гушкаме, да си говорим, да легна да заспя до него. Ако сме били сериозно скарани, също може да ми повлияе така. Та в този ред на мисли 2 седмици не са невъзможно много време, не са месеци. И е тъпо да я врънка досадно, при положение, че наистина явно при нея има някакъв проблем.


Ако не го направи, не я търси докато тя не те потърси.
Не знам за другите, но когато аз не искам да правя нещо и някой едва ли не ме насилва за това, направо се отвращавам от този човек. Така че с подобно нещо автора направо си реже всички шансове за поправка.

anonymous708973
01-19-2013, 13:05
Едно към едно с горното.

ShtrudeL
01-19-2013, 13:27
Тоя разговор не го води сякаш сте на бизнес преговори. Гушнете се и говорете. Момичетата като цяло сме странни създания и много неща могат да ни съсипят желанието за секс.

това.


+ че е напълно възможно да си я 'отвратил' от секса, ако го искаш прекалено много/често и да си я настроил на вълна 'гушкане'..

umri
01-19-2013, 13:29
Не знам за другите, но когато аз не искам да правя нещо и някой едва ли не ме насилва за това, направо се отвращавам от този човек. Така че с подобно нещо автора направо си реже всички шансове за поправка.

Всичко върви, според него поне, както трябва. Направят една-две караници. После тя не иска 2 седмици да правят секс. Пита я защо - тя не отговаря. Пита я няколко пъти - същия ефект. Какво? Да й се моли да му каже? Аз бих се издразнил в такава ситуация.

Да не й се обажда, след като я е врънкал не е добра идея, да, но и нейните истории.. кво е тва 2 седмици без секс и без причина?

anonymous708973
01-19-2013, 13:37
Без причина за него. Тя със сигурност има.

umri
01-19-2013, 13:40
Без причина за него. Тя със сигурност има.

Да говори тогава. Номера.