PDA

View Full Version : Какво да правя???



rossy_salvatore
01-18-2013, 12:10
Значи.. Аз харесвам момче от моят клас и изобщо момчета, но преди около месец стана нещо.
Всичко започна когато се запознах с едно момиче, което е много добра приятелка на БФФ-то ми и отначало всичко си беше съвсем нормално.. Излизахме заедно и така нататък. Абе все приятелски неща! ;д И след Нова Година не се бяхме виждали, защото нали имаше ваканция, а тя не беше в града. Когато разбрах, че няма да я има толкова време /не беше много, но на мен ми се струваше като месеци наред/ ми стана доста гадно.. Чудех се какво ми става и защо постоянно мисля за нея.. Беше ужасно объркващо! Говорехме си по Скайп или си писахме по Фейсбук и на мен ми беше супер хубаво когато я виждам! Когато се върна бях ужасно щастлива! Дори се случи няколко пъти да се зачудя дали не съм обратна, но веднага си отговорих с едно огромно НЕ, защото ви казвам, че аз си харесвам и момчета!!! ;д Струваше ми се невъзможно да я харесвам по този начин.. Когато я видех ми се струваше, че не пеперуди, а нещо 100 пъти по-голямо лети в корема ми! И тогава осъзнах, че наистина я харесвам така.. Чудя се какво да правя! Иска ми се и тя да ме възприема така..
Преди половин месец разбрах, че си има гадже. Пак имаше някакво чувство в корема ми, но този път не беше хубаво.. А когато ги видях да се целуват.. Мале как ми се искаше да го убия!!! Нямам думи.. Мисля, че ревнувах. Преди около седмица разбрах, че тя е скъсала с него, защото постоянно бил зает и не и обръщал внимание, а и връзката им не вървяла. Чувството беше страхотно! Когато още бяха заедно играхме на ''Истина или Предизвикателство'' и БФФ-то я накара да ме целуне и не казвам, че не исках, ама просто.. Беше странно дори и за мен! Започнахме да се смеем, а тя направи устните си така все едно целува някой и през смях започна да се доближава до мен. Аз не знаех какво да правя, но просто нямаше как да я целуна, а и онзи идиот - бившето й гадже - беше там.. Тя има навика да целува приятелките си понякога за ''чао'' и дори и да целува БФФ-то пред мен аз пак малко ревнувам.. Смеехме се, но аз не и позволих да ме целуне.. Тя има и навика да хваща под ръка някой когато върви до нея и винаги когато го направи с мен цялата изтръпвам..

УЖАСНО СЪМ ОБЪРКАНА! Харесвам си МОМЧЕТА! Само с нея е така..

Сега ще ви я опиша горе-долу..

Руса коса и ужасно красиви очи, които на различната светлина са или кристално сини или много дълбоки и зелени.. Висока е и с една година по-малка също както БФФ-то.. Мила, умна и забавна..

Е ето ме и мен.. ;д

Висока със кестенява коса и черни очи, от които дори и аз не мога да откъсна очи, когато ги погледна.. ;д Просто потъваш в тях! Спирам за очите ми.. ;д

А бившето й гадже е с една година по-голямо от мен, което означава, че с две - от нея..

Ако някой може да ми каже какво да правя..

Tsukuda_Hiroshi
01-18-2013, 13:38
Ами какво да правиш... Номер 13 от "Доктор Хаус" какво правеше... Правеше го и с 2та пола. Не си лесбийка, споко - би-сексуална си ;)

balu4ka
01-18-2013, 13:59
Или си би-сексуална,или се опитваш да обедиш себе си,че си падаш по момчета.Мисля,че нещата биха се развили по друг начин ,ако знаеше дали тя има тази наклонност,но аз си мисля,че няма такава вероятност.Най-много дълго време да се чудиш дали да кажеш нещо,или да страдаш ,че това е една несподелена любов.От написаното мога да отсъдя,че не надвишаваш 14-годишна възраст,в главата ти е каша,а хормоните те тресат...нормално е .
Успех.