PDA

View Full Version : ... какво да правя ..



revenge_zZz
01-18-2013, 16:47
Здравейте чудя се какво да права с приятелят ми сме заедно от почти 3 години отначало всичко беше прекрасно но напоследък нещата навървят аз го обичам или поне така си мисля чудя се дали наистина го обичам или просто съм свикнала със него . Той започна да се държи гадно с мен доста е ревнив , ограничава ме от доста неща преди не обръщах толкова внимание но вече започва да ми писва държи се грубо и ме пренебрегва понякога , а понякога се държи толкова мило ... чудя се дали да сложа край на всичко проблемът е там ,че е сме в един клас скоро завършваме де но не знам дали ще мога да го гледам постоянно и да не съм с него . Проблема е че той иска да властва над мен и каквото каже това да е но понякога е пресилено не знам много съм объркана

Azoria
01-18-2013, 16:52
Опитвала ли си да говори с него и да му кажеш тези неща? Да му обясниш кротко и ясно, че държанието му ти пречи?

revenge_zZz
01-18-2013, 16:59
еми да но той ми казва че няма нищо такова че си въобразявам някфи работи всичко е наред и така ние сме добре когато се само двамата има ли и още някой тогава нещата се променят той става друг се1 не е същият човек

Azoria
01-18-2013, 17:08
Еми когато се случи му казваш директно веднага. И му казваш, че не си въобразяваш... wtf

Mr.Muscle
01-18-2013, 19:14
Prosto pogovori s nego i obsudete tova..kaji mu kakvo mislish po vsi4ki tezi vuprosi i reshete problemite vzaimno..ako ve4e i tova ne pomaga...ne znam kakvo bi......!!!!!!