PDA

View Full Version : Какво, според вас, е да си "задоволен" от приятелката си?



Virjii
01-18-2013, 17:29
Темата ми е главно към момчетата, защото ми е интересна мъжката гледна точка, тъй като като жена, женската я знам. Пускам темата, защото искам да се опитам да задоволя по максимален начин приятеля ми, и ако споменете нещо, на което не обръщам внимание, да го поправя. Представете си нещата, на които държите, които ви правят най-щастливи, които правят момичето ви "супер" и т.н....... Говоря и за емоционална връзка (т.е. всекидневието, отношението един към друг, т.е. всичко, което не спада към графа "секс" - ако щете и маниери, дрехи и т.н....), така и от любовна (секса).

Може накратко да отговорите, примерно:

1. (връзката) - ..
- ..
- ..

2. (секса) -...
-...
-...

marilyn
01-19-2013, 10:12
Това, което биха казали момчетата от форума може да не е валидно за твоя човек. Защо не поговориш с приятеля си, ако смяташ, че не му даваш всичко?

besso
01-19-2013, 10:20
1. - да е забавна, добра, вълнуваща, със собствено мислене, а не някоя лигла, дето повтаря клишенцата... с една дума - да е себе си.

2. - да не се срамува от тялото си (повярвайте, мъжете не държим всичко да е перфектно) и да няма задръжки, да не отказва по-необичайните видове секс, да не е гнуслива от телесните ни течности.

това е накратко

Red Stag
01-20-2013, 10:42
Всеки си има собствени нужди,за да се чувства щастлив и задоволен.Това,което момчетата/мъжете тук може да ни накара да танцуваме от радост насам-натам,твоят пич може да намери за дразнещо/скучно/не по негов вкус/какво ли не още.И още нещо-клишето "Бъди себе си" наистина важи с пълна сила.От опит говоря.Може да се опиташ да се промениш,може и да успееш,и може да си доволна за известно време,обаче накрая ще ти писне да не си себе си,ще ти писне да се променяш и ще се зачудиш какво правиш с човек,с когото реално погледнато не можеш да си такава,каквато се харесваш.

psychopath
01-20-2013, 12:25
1. Да ме уважава, да не се опитва да ме обсебва (държа да си имам лично пространство), да не се опитва да ме променя (няма да завърши добре за нея) и съответно да ме харесва такъв какъвто съм, да проявява разбиране, да не бъде дребнава, да ме кара да се чувствам значим.
Това е за отношението, защото за това става въпрос. Да бъде "забавна, вълнуваща, със собствено мислене..." са по-скоро черти и характеристики, които оказват значението си, за да харесаш момичето, а за да те задържи до себе си се изисква отношение. Много държа на разнообразието, едно момиче започне ли да ми става еднообразно, дните ни като двойка са преброени. :D Мога и още неща да напиша...

2. На секса държа много, най-вече на желанието (от нейна страна), защото аз обожавам секса и никога не ми е достатъчен. :D Та в този ред на мисли...държа да се чувствам желан и задоволен. Държа на разнообразието, защото еднообразието убива... готино ми е като знам, че момичето до мен може да бъде по-сладка от захаросана ягода и по-мръсна от... няма да довърша сравнението, че съвсем ще убия романтиката. :D