PDA

View Full Version : Отново тъп въпрос ....



mags991
01-18-2013, 19:24
Поредния тъп въпрос от мен,но пак ще ви помоля за отговорите ви.Значи,гаждето ми към всяко момиче се обръща с оръщението ,,мацка'',което мен ме дразни,разбира се отново не съм му казала,преди да ви попитам вие какво мислите.
Например,говори за някво момиче и почне ,,тая мацка,еди какво си'' или ,,там ония мацки'' ,ей такива?Извинявам се за глупавия въпрос,но аз вече съм си създала мнението на потребителя с тъпите теми,така че. :D

HollyGolightly
01-18-2013, 19:29
Мен лично би ме дразнело много. "мацка" ми звучи супер селско, независимо какви са намеренията на човека използващ израза.
Това което ще ти предложа, както най-вероятно вече и сама си се досетила е да му кажеш, че не ти е приятно.

mags991
01-18-2013, 19:34
Мен лично би ме дразнело много. "мацка" ми звучи супер селско, независимо какви са намеренията на човека използващ израза.
Това което ще ти предложа, както най-вероятно вече и сама си се досетила е да му кажеш, че не ти е приятно.
Ми,сигурно няма никави намерение,навик просто,защото нарича така всяко момиче...

HollyGolightly
01-18-2013, 19:37
Ми,сигурно няма никави намерение,навик просто,защото нарича така всяко момиче...

Ами, аз не съм казала, че той има, просто следващия път, когато го чуеш да нарича някое момиче мацка му кажи, че не ти е приятно. Не знам какъв друг съвет очакваш да получиш. Когато нещо не ти харесва - говориш.

mags991
01-18-2013, 19:40
Ами, аз не съм казала, че той има, просто следващия път, когато го чуеш да нарича някое момиче мацка му кажи, че не ти е приятно. Не знам какъв друг съвет очакваш да получиш. Когато нещо не ти харесва - говориш.
Не,,аз знам,че това е решението.Просто искам да знам,вие какво мислите за това. :)

^.^
01-18-2013, 20:13
Аз също съм на мнението, че трябва да говориш с него. Както казвам на всички приятели: Разговорите решават всички проблеми. :)

TheBeliever
01-18-2013, 20:16
Дразниш се, че "мацка" звучи селско, или че може той да го казва като комплимент?

Mimolinka
01-18-2013, 20:16
и на мен ще ми е неприятно да се обръща с това обръщение но мисля че като му кажеш че това те дразни ще се съобрази не е кои знае кфо

Azoria
01-18-2013, 20:45
Дразниш се, че "мацка" звучи селско, или че може той да го казва като комплимент?

Това е хубав въпрос. И аз искам да видя отговора.

granger
01-18-2013, 20:48
Хич пък не ми пука...това не е нещо,от което ще тръгна да се засягам или сърдя.

D*Rose
01-18-2013, 21:20
Мен лично би ме дразнело много. "мацка" ми звучи супер селско, независимо какви са намеренията на човека използващ израза.
Това което ще ти предложа, както най-вероятно вече и сама си се досетила е да му кажеш, че не ти е приятно.

+1

Нали?! Много е селско, indeed.

mimsssssss
01-18-2013, 21:42
Аз го употребявам, за някоя която ме е изкефила. Не сексуално, нито да е няква кичозна, просто да ме кефи като мацка :D

Иначе нещо като те дразни, най-добре говори с приятеля си на четири очи.

Tsukuda_Hiroshi
01-19-2013, 04:43
Извинявам се за глупавия въпрос,но аз вече съм си създала мнението на потребителя с тъпите теми,така че. :D

Е тЕ тука стана проблема!! Няма да деля пЪрвенството с никого!! :D :D :D

По темата:
Ами ако аз сЪм на твое място сЪщо би ми станало гадно, защото ще го приема като неуважение. От друга страна, сЪм виждал много момичета, които говорят за момчета сЪс "пича това, пича онова". На тях никой не им се дразни или поне не сЪм разбрал за такова нещо. Все пак лично аз, казвах на бившата си "мацо", така че откакто не ходим, не казвам "мацка" или "мацо" на никоя, защото това... обрЪщение и използването на думата като нарицателно, вече има специално значение за мен.

xXxMixXx
01-19-2013, 19:22
Правете си мръсно. Започни да наричаш момчетата по някакъв по-мил начин и да видиш как ще се ядоса :D :D
Сега сериозно-просто поговори с него. Съмнявам се да се разсърди :)

babity
01-19-2013, 19:33
Явно е просто навик. Аз на всички казвам бейби, даже някои по - лични приятели (мъже) редовно ги златосвам и слънцосвам. Не се схващай толкова, т'ва си просто неговия начин на изразяване.

just_a_girl2007
01-20-2013, 23:14
Поредния тъп въпрос от мен,но пак ще ви помоля за отговорите ви.Значи,гаждето ми към всяко момиче се обръща с оръщението ,,мацка'',което мен ме дразни,разбира се отново не съм му казала,преди да ви попитам вие какво мислите.
Например,говори за някво момиче и почне ,,тая мацка,еди какво си'' или ,,там ония мацки'' ,ей такива?Извинявам се за глупавия въпрос,но аз вече съм си създала мнението на потребителя с тъпите теми,така че. :D
ти пък започни да наричаш всяко момче- ПИЧ "тоя пич еди какво си", "там ония пичове"...

fenkaaa
01-20-2013, 23:19
И аз познавам едно такова момче (само дето си няма приятелка) и също се обръща към почти всички момичета с "мацка".Ако това беше моят приятел,щеше да ме дразни и бих му го казала.

game
01-21-2013, 21:25
Освен разговор с него, друго решение няма. :P