PDA

View Full Version : Не мога да я разбера..



Okirama7
01-18-2013, 23:02
Значи има 1 момиче - запознахме се преди 1 месец и от тогава всеки ден си говорим по скайп..в началото в конферентен с 1 приятел, а после вече само 2мата. В първите разговори насаме така да се каже бях малко срамежлив, но ми хареса как има някакво такова качество, че малко по-късно вече си говорехме спокойно за много лични неща. Аз съм на 16, а тя на 15. Учим в различни училища, но всеки ден прекарваме по 3-4 часа в говорене. Таа не мога да я разбера въобще :( . Говоренето с нея е много лесно и много пъти съм и правил закачливи комплименти за различни неща, защото виждам, че и харесва. Проблема е там, че съм лудо влюбен в нея... по цял ден само за нея мисля. Имаще 1 момент, в който и казах, че има много малко хора като нея, а именно красиви не само отвън, а и отвътре. Тя отговори, че малко са хората, които го оценяват, а аз и казах, че тези, които го оценяват, рядко намират какво да оценят.. малко извъртяно се получи, но този момент беше толкова перфектен, че не исках да свършва. Но има и моменти, в които прави закачки, ние сме си дебилчета малко и си говорим мръсно някой път :D, та тези закачки си нямам на идея как да ги разбирам.. чувствам, че са просто приятелски шеги, но ме радва всяка дума излизаща от устата и. Някой да знае за какъв вероятно ме мисли.. дали съм във friendzone или не? На мен така ми изгледа, но с нея се разбираме перфектно и не знам дали ще съсипя всичко с едно такова предложение, защото наистина се наслаждавам на всеки момент с нея.

ПОМОЩ! :(

umri
01-19-2013, 00:16
Каниш на среща и по някое време целуваш. Иначе си френдзоне. Ако ти отказва срещи, може да е педофил.

Eskapel4o
01-19-2013, 00:20
Аз не мисля че си в френдзоната , щом всяка вечер прекарвате по толкова време заедно значи и тя има чувства към теб , а и съм сигурен че и тя си мисли постоянно за теб , но не ти казвам да опитваш нещо че да не изляза аз виновния :D просто я покани на среща ако не иска значи е някой 40 годишен мъж :D шегувам се но попитай я дали иска да излезете ако поиска говорете си ала бала нещо общо което ти харесваш и тя също и после я погледни по страстно и сериозно и я целуни ако не се отдръпне значи и хареса ако се отдръпне там си знаеш :)

Hayashi
01-19-2013, 07:57
Не е задължително да си. Но е крайно време да я покатиш навън на една разходка, защото на мадамата ще й писне. Може би те изчаква ти да я поканиш пръв. Аз обаче не те съветвам да й скачаш да я целуваш още на първата среща, защото може и да се дръпне.

CLANA
01-19-2013, 08:40
Кажи и!Излез с нея,но не прибързвай с целувката!Първо виж как ще реагира на признанието ти.

stefko1996
01-19-2013, 08:52
тук може да стане голямата грешка да се смеси приятелството с това да ти бъде гадже .Важно е и двамата да сме наясно дали искате да бъдете само приятели или гаджета :)

marilyn
01-19-2013, 10:09
До сега защо не си я поканил на среща??? Покани я, стига с тоя скайп.

Wednesday666
01-19-2013, 14:32
Време за малко жив контакт.
Подметни й примерно, че искаш да посетиш някое място и я покани да дойде с теб.
Виж първо как ще се държи на живо, пък ако се държи готино - целуни я и чакай реакция.
Не мисля, че ще сгрешиш.

Tsukuda_Hiroshi
01-19-2013, 17:44
Не е задължително да си. Но е крайно време да я покатиш навън на една разходка, защото на мадамата ще й писне. Може би те изчаква ти да я поканиш пръв. Аз обаче не те съветвам да й скачаш да я целуваш още на първата среща, защото може и да се дръпне.

И аз така мисля!!!

xXxMixXx
01-19-2013, 19:03
Време за малко жив контакт.
Подметни й примерно, че искаш да посетиш някое място и я покани да дойде с теб.
Виж първо как ще се държи на живо, пък ако се държи готино - целуни я и чакай реакция.
Не мисля, че ще сгрешиш.

И все пак не бързай да я целуваш на първата среща, защото може да се стресне нещо :D
Не се притеснявай, сам ще усетиш, когато трябва да я прегърнеш и т.н.

Amore-Mio*
01-20-2013, 11:25
Изобщо някога излизали ли сте заедно или ти се "влюби" от писаниците и в писаниците?