PDA

View Full Version : Тийн книга



bonbon40
01-19-2013, 11:46
Някой може ли да ми каже някоя интересна тийн книга ?

tori
01-20-2013, 09:25
Facebook :д Иначе Академия за вампири, Здрач... И подобни бозички.

mimsssssss
01-20-2013, 13:03
^ Ей, Академията и Здрач не са бозички, бре. На мен Коелю ми е бозав, ама си го четат, нали? Всеки с мнението си хихи.
Авторке, кажи жанр, това тийн книга не ми говори нищо. Преди тийновете са четели Властелина, сега четат Песен за огън и лед. Какво имаш предвид под тийн?

Alisha28
01-20-2013, 14:51
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/539806-%D0%A2%D0%B8%D0%B9%D0%BD-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B0

Просто не знам защо си пуснала темата на две места, но мда ;д

tori
01-20-2013, 18:05
Меме, аз не казвам, че никой не трябва да ги чете. На мен са ми бозави, това обаче не значи, че не трябва ти да ги четеш ако ги харесваш.

sweetcake
01-22-2013, 13:31
Има книги за всички. Някои хора четат класика, други-"бозички"(както ги нарече). Според мен, лоша книга няма. Всяка книга малко или много те обогатява. Хората са различни и затова има различни книги.
По темата: На мен лично ми е писнало от вампири и върколаци, затова сега чета едни от поредицата "Топ Тийн". Допадат ми, нещо свежо на фона на любовните романчета за вампири и смъртни. "Момичешки клуб" е доста интересна и интригуваща. Започнах "Едно лято с 20 момчета" и просто нямам думи-не мога да се отделя от нея. Четох и "Дръзката" пак от същата поредица, леко скучна, но разтоварваща. Има още доста. Аз си ги взимам от библиотеката, но ги има и по книжарниците. Приятно четене!

Amore-Mio*
01-27-2013, 10:09
Първите книги, за които се сетих, като видях заглавието бяха:
Игрите на глада: поредица от три книги е. Аз в момента чета първата книга и ми е изключително интересна, увлекателна и не те натоварва. Написана е по лесен и достъпен за тийнейджърите начин. Препоръчвам.
Тина и половина: - тийн книга е, лесна е за четене, но на мен не ми беше интересна чак до такава степен. Въпреки това и двете книги отразяват тийнейджърския живот или поне част от него.
Чела съм и Властелинът на пръстените, но тя е малко по-трудна за четене и не е интересна за всеки. Аз книгите си ги прочетох на един дъх и въпреки жанра можеш да си извадиш поука от тях.