PDA

View Full Version : Съвсем на скоро..



ShtrudeL
01-19-2013, 12:07
..проведох следния разговор с един приятел:

Той: До скоро се чудех дали не съм гей.
Аз: Защо?
Той: Ми защото ми беше любопитно какво е да целунеш момче.
Аз: Това не те прави гей.

(За сведение.. този приятел си харесва момичета и постоянно ми говори как иска да си има момиченце [и да прави секс с него ^^]
Също така няма визия на кххм 'гей' и дори си е много добре изглеждащо момченце.)

След което му обясних за теорията си (която не е само моя ест) за това, че във всеки човек е заложено да има влечение и към двата пола. Че всеки човек е определен процент мъж и определен процент жена. След което той ми каза, че и друг негов приятел мислил по този начин, та се зачудих, защо да не направя едно допитване и до по-голям кръг от хора? ^^ Как мислите вие?

Kalu
01-19-2013, 12:10
Ще кажа какво ни обясни госпожата по психология: Ако сте тинейджъри е нормално момчетата да имат влечение към момчета или момичетата към момичета. Тя каза, че като порастнем към 18- 19 години нещата ще се променят. Сега според мен- Това, че му е любопитно, както каза ти не значи че е гей!!!

DaNGeRousLy
01-19-2013, 12:11
Според мен си е гей.
Аз лично не съм чувал за мъж, който да има фантазии с други мъже и да се води за хетеро.

GiveMeLove
01-19-2013, 12:32
That sounds .. gay?

Sh@d0w
01-19-2013, 12:34
Бисексуалност (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%83%D0%B0%D 0%BB%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82)

Не е задължително да е проявена при абсолютно всички хора.

ShtrudeL
01-19-2013, 12:35
Аз лично не съм чувал за мъж, който да има фантазии с други мъже и да се води за хетеро.

Дори така де, не си ли чувал за понятието 'бисексуален' ?

marilyn
01-19-2013, 12:36
След което му обясних за теорията си (която не е само моя ест) за това, че във всеки човек е заложено да има влечение и към двата пола. Че всеки човек е определен процент мъж и определен процент жена.

Съгласна съм. Целувала съм момичета. И аз съм се замисляла какво ли е с жена и сигурно някой ден ще пробвам. Вярвам, че мъж би могъл да мисли по същия начин.

granger
01-19-2013, 12:38
Съгласна съм. Целувала съм момичета. И аз съм се замисляла какво ли е с жена и сигурно някой ден ще пробвам. Вярвам, че мъж би могъл да мисли по същия начин.
Аз едва ли ще пробвам,но предполагам на всеки му е минавало през акъла. Без значение от пол.

Violenza
01-19-2013, 12:42
Аз пък нямам грам влечение към женските, ама грам. Сигурно сега ще ме изкарате някоя прикрита лесбийка, дето вътрешно не иска да си го признае, с тия налудничави идеи.
Това, че на всеки му било заложено, са пълни глупости.

GiveMeLove
01-19-2013, 13:03
Да ама при вас е простено.. :) Ако момчета се целуват, дали ще ги запомнят с добро име.. Колко е крив света?

nymphadora
01-19-2013, 17:23
При жените е нормално да се замислят какво ли е да целунеш момиче,но при момчетата е по-различно.Приятелите ми момчета не изпитват никакви такива влечения,даже за тях е немислимо такова нещо.

ledenakrasota
01-19-2013, 17:37
Аз пък нямам грам влечение към женските, ама грам. Сигурно сега ще ме изкарате някоя прикрита лесбийка, дето вътрешно не иска да си го признае, с тия налудничави идеи.
Това, че на всеки му било заложено, са пълни глупости.

Не са глупости. Това е теза в психологията. Заложено ни е от самото раждане. Дали ще се реализира е въпрос на нагласата у човека през целия му живот. Подобно на неразвитите гърди при мъжете и срамните устни на жените, признак на това от какъв пол ще бъде зародиша в краен вариант, след определен период на развитие в утробата. :)

FuckLove
01-19-2013, 17:38
Абсолютно не е нормално хетеросексуално момче/мъж да иска такива работи... не съм срещал такъв до сега ..
П.П. (постоянно ми говори как иска да си има момиченце [и да прави секс с него ^^] = 14 години затвор за педофилия хахахаха

Violenza
01-19-2013, 18:20
Не са глупости. Това е теза в психологията. Заложено ни е от самото раждане. Дали ще се реализира е въпрос на нагласата у човека през целия му живот. Подобно на неразвитите гърди при мъжете и срамните устни на жените, признак на това от какъв пол ще бъде зародиша в краен вариант, след определен период на развитие в утробата. :)
Сама употреби "теза", че и то в психологията.

Опитай пак с доказването.

nymphadora
01-19-2013, 18:30
^върни си стария аватар :(

Kalu
01-19-2013, 18:34
^върни си стария аватар :(
+1

Auriss
01-19-2013, 18:40
Той: До скоро се чудех дали не съм гей.
Аз: Защо?
Той: Ми защото ми беше любопитно какво е да целунеш момче.
Аз: Това не те прави гей.

Не го ли попита чуди ли се още ?

//
между двата пола има фундаментална разлика в отношението към секса. Хетеросексуален мъж (по принцип) не би трябвало и през ум да му минава да прави каквото и да било с човек от същия пол.
Единственото обяснение, което имам в тази ситуация (и ти се доверявам на мнението, че не е бисексуален) е, че е възможно да има някой индивид в обкръжението, който неумишлено подсъзнателно да му влияе на нагоните (в превод - да го привлича). Ако е чисто хетеро обаче, в такава ситуация би трябвало да изпитва отвращение...

Аз гласувам за пиян ... или би.

ledenakrasota
01-19-2013, 18:52
Сама употреби "теза", че и то в психологията.

Опитай пак с доказването.

Няма какво да доказвам. Доказано е. :)

Violenza
01-19-2013, 19:02
^върни си стария аватар :(
Стига де, и тук е хубава. :(
Ама ще го сменя тия дни, че тази снимка стои разтеглена.

ledenakrasota, моля ти се...

bloodyF
01-19-2013, 19:05
целувала съм се по устата с най-добрата ми приятелка при мощен прилив на адреналин.
и то когато приятелят ми е бил на метър от мен.
не мисля, че съм хомосексуална/би, просто някаква силна привързаност към тая човечка
нямам фантазии от сорта на правене на секс чак, но примерно бих се целувала с други момичета, така просто
не мисля ,че е нещо ненормално толкова много, но може би при девойките е по-различно, защото от малка мама те е целувала по устата и не го смяташ за нередно (примерно)
докато при момчетата, тате със сигурност не им е давал целувки за лека нощ mouth to mouth, затова е по-ненормално
а и не знам, самата идея ми е извратена

babity
01-19-2013, 19:41
Оф, на мен т'ва с бисексуалността ми се вижда малко... ексцентризъм, ако мога така да се изразя. И аз се чувствам привлечена на емоционално ниво от много от приятелките/познатите ми момичета, ама като ми загори тенджерата пак за чепец рева, а не за вагини. Въпреки че и аз бих изтряскала някое момиченце само за да ми мине мерака. Наречете ме тесногръда, но не бих била с момче, което има какъвто и да е интерес към собствения си пол, пък било то и само за пробата.

Canis_Dirus
01-19-2013, 19:44
BETA FAG!

greenblood
01-19-2013, 20:51
Моето мнение е че при момичетата да се барат, щипват и цункат тук там си е норmално. Но двама нормални мъже да правят подобни работи УжАс . :X:X:X:X

nansi_2005
01-19-2013, 23:49
Бисексуалност (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%83%D0%B0%D 0%BB%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82)

Не е задължително да е проявена при абсолютно всички хора.

+1

nansi_2005
01-19-2013, 23:53
Моето мнение е че при момичетата да се барат, щипват и цункат тук там си е норmално. Но двама нормални мъже да правят подобни работи УжАс . :X:X:X:X

това се нарича "тесноГърдие" !!! Така сме свикнали хората да гледаме две мацета и да казваме колко е перверзно и гот .....а като видим Мъже - Ужас ..... !!!! Е защо ? приемете както деня и ноща така и Би-сексуалността!!! Нещо нормално е !

Azoria
01-20-2013, 08:24
Аз пък съм съгласна, че ни е заложено да харесваме и двата пола. И това,че има любопитство не го прави хомо или дори бисексуален.

xXxPETYAxXx
01-20-2013, 08:42
И аз съм от тесногръдите явно, защото и аз не приемам комбинацията МЪЖ с МЪЖ. Дори най-елементарните неща - аз и най-добрата ми приятелка вървим по улиците хванати за ръце понякога и на никой не му прави впечатление, но ако две момчета се хванат за ръце и се разхохдат, то тогава са считани за двойка.

А иначе - няма как да разбере дали би му харесало, ако не пробва. Това е любопитство, но ако пробва и му хареса, то тогава може да каже дали е гей(или бисексуален!)

granger
01-20-2013, 09:04
Не толкова тесногръдия,колкото сексизъм. Аз си признавам,че и на мен би ми било странно да видя двама мъже,които не са хомо да се държат за ръце. Сми, предразсъдъците ни и сексизмът избиват - и бум - заклеймяваме ги като хомосексуални. Прекалено дълго време е било наслагвано в съзнанието ни , та сега е почти невъзможно тази представа да се промени.

nansi_2005
01-20-2013, 10:14
Аз лично смятам че Би-сексуалистите го правят за разнообразие!!!! Поне аз лично мисля че и жени и мъже го правят за да разнообразят връзката си .... ;) Аз лично също бих пробвал не заради скука а по-скоро от любопитство !!!

Niakoitam
01-20-2013, 10:25
Ами не знам колко е вярна тази теория.Иначе приятелят ти,просто може да му е любопитно какво е.Може и да е бисексуален.
bloodyF не знам защо,но това дето сподели за целувките с момичета ми прозвуча малко ала една съученичка преди около 6години и нещо в Турция на бала ни.Заплесна се един турски манекен по нея и постоянно си я чакаше.Разбира се поизцелуваха си се едно хубаво и накрая имаше пред нас:"Ама то аз с него секс никога няма да правя,защото е турчин.Просто се целувам с него,защото се целува много готино" :D
Иначе на мен целувката между две момичета/жени ми изглежда супер възбуждащото нещо,а целувката между момчета/мъже ми изглежда супер отвратително нещо.Някои мъже като например футболистите си бъркат по дупетата,барат си патките,но на мен и това ми изглежда супер гадно.Може би за всичко си има някаква психолическа бариера,която те кара да се чувстваш гадно докато не я престъпиш.Знам ли.
Относно другото.Защо се възприемат нормално по емоционалните действия между жени,а между мъже не?Може би се дължи на факта,че както казах на едно място общестовото още от пеленачета кара мъжете та даже и жените да възпримат,че мъжете са по силният пол,което е само донякъде вярно.Неофициално едва ли не се забранява със закон един мъж да плаче,да е емоционален и т.н просто,защото е мъж.Може би в това се корени причината.във възприемането,че мъжът трябва да е твърд и да не показва емоциите си,което едвали не цял живот се набива в главите на всички.Не отричам,че и на мен е повлияло до някаква степен това.

chushkopek
01-20-2013, 14:49
Мога да ти кажа, че гей не е. Има ли влечение към жени значи не е гей, би може и да е, но пак се съмнявам. Както ти сама каза във всеки е заложено влечение към 2-та пола.

draid
01-20-2013, 15:01
Абе ако е над 19-20 ми е леко странно да иска да се целува с мъже .... Секс правил ли е ?

SpiritInBlack
01-20-2013, 21:36
Мисля, че е педераст , а че ти си би сексуална странна и фъкната в главата

fenkaaa
01-20-2013, 23:31
Не знам на кого какво е заложено,но все още не съм имала влечение към жени. :Д

DENKAZ
01-23-2013, 19:15
Да ама при вас е простено.. :) Ако момчета се целуват, дали ще ги запомнят с добро име.. Колко е крив света?
Да, нещо такова е световното мислене, но според мен, това че си го е помислил не означава, че е гей.