PDA

View Full Version : Сън и реалност



pepsi37
01-19-2013, 12:22
Здравейте, момче на 16г. съм и в нощта на този четвъртък с/у петък сънувах сън, в който семейството ми си купува 2 нови коли.На следващия ден реших да проверя в съновник и се оказа, че това е предупреждение за опасност. Същия ден - петък вечерта си публикувам Аск.фм във Фейсбук, и получих безобидни въпроси, докато накрая не получих: "гледам в гпче на отворен ми се правиш, искаш ли в понеделник да ти разбия физиономията?". В действителност съм доста стеснителен. Първоначално си помислих, че някой от приятелите ми се бъзика с мен, което е много вероятно,не знаех какво да отговоря и блокирах въпроса. Същата нощ сънувах как се смеем и забавляваме с приятели, и днес като проверих в съновника - веселиш ли се с приятели в съня си, значи в реалността очаквай неприятности.Вече не знам какво да мисля,започвам да се съмнявам,че е било шега.... Дайте съвет! :(

tonssy
01-19-2013, 14:28
О боже. Първо, аск.фм е една от най- големите простотия и дори не мога да разбера как така свързваш сънищата си с въпросите, които получаваш там :? Второ, сънищата са си просто сънища. Въображение.

pepsi37
01-19-2013, 14:58
Значи няма причина да се притеснявам?

Bathoryfan
01-19-2013, 15:08
В Аск.фм има много ''ебачи'', ''биячи'' и ''тролове''! За мен това е гаден, пропаднал сайт. Няма нужда да се притесняваш. Пък и не се впрягай за сънищата. Лично моите, които уж носят лоши работи не са се сбъднали и не вярвам на такива съновници и глупости.

pepsi37
01-19-2013, 15:12
Мерси много хора, за сега се поуспокоих! :)

ranieri
01-19-2013, 15:16
Малък , ако се случваха нещатата ,който сънуваме всеки ден щях да се чуствам като във филм правен от Дали хахаха

sexa_na_kompleksa
01-19-2013, 15:39
То пък едни биячи в това ГПЧЕ... ;д ;д ;д
Много е лесно да с правиш на друг в Интернет пространството. Но на живо нещата стоя по съвсем друг начин, така че изобщо не вярвам някой да дойде да се разправя с теб.
Относно сънищата - не смятам, че могат да се интерпретират. Те са сбор от много неща - които са ни се случили, или за които сме мислили през деня. А пък в съновниците е абсурд да пише нещо вярно.

strawberry88
01-19-2013, 16:20
Значи няма причина да се притеснявам?

мхм :?

pepsi37
01-19-2013, 19:33
Мерси много хора!!

scrooper
01-19-2013, 19:53
Трий го тоя аск...

pepsi37
01-19-2013, 20:26
Вече го направих! :)

SHPAIdURmeN
01-19-2013, 21:26
:D

Oх, по-логиката на съновника ти, както мога да контролирам сънищата си т.нар осъзнато сънуване. Че то аз мога да си навлека много неприятности.

Не се влия от тези измамници, просто търсят начин да направят, някой друг лев, чрез любопитството на хората.