PDA

View Full Version : Моето клише..



Reni.T
01-19-2013, 12:42
Знам има много подобни истории тук,но все пак за това е сайта.
С приятеля ми ходихме почти две години,беше първата сериозна връзка и за двама ни.
Пасвахме си идеално,но дойде момент в които нещата се промениха той започна работа,а аз уча и нямахме възможност да се виждаме често.Това ни повлия и тръгна на зле-караници,глупости и т.н.Един ден се скарахме аз скъсах с него беше моментно състояние и след около час се извиних,когато ми мина,но това беше началото на края.Впоследствие на един месец не се виждахме,но си говорехме въпреки,че не ходехме и разговорите ни бяха много кратки все пак поддържахме връзка.И двамата се тормозехме така,след което той ми каза,че не иска повече да общуваме и това беше всичко-спряхме.Този месец той имаше празник и му написах един смс въпреки,че не очаквах дори благодаря,но ми отговори.И след това веднага се върнаха всички мисли,които едва свикнах да избягвам..да го потърся ли?? Много ми липсва знам,че и аз на него той е много силен характер и доста добре успява да скрие чувствата си.
Говорила съм с близките хора,които имам до мен,но ми е интересно какви отговори ще получа тук.Дали да го потърся? Мислите ми ме тормозят непрекъснато,когато мисля дали или не? А какво да му кажа,ако ми отговори въобще? Всеки има такива моменти,всеки минава през това,но винаги съм била позитивен човек,
мисля,че винаги има начин и докато още не е късно да направя първата крачка,но в същото време,ако ме отхвърли ще трябва отново да премина през всичко...не знам дали риска си заслужава....

umri
01-19-2013, 14:14
Ти си го отрязала, ти правиш крачката.

Tsukuda_Hiroshi
01-19-2013, 14:25
Гери? Ти ли си? Ако да - кажи на хората цялата истина!!

NambyPamby
01-19-2013, 14:32
Ти си го отрязала, ти правиш крачката.
По принцип е така. Де факто, щом едно нещо се е счупило веднъж, колкото и да го лепиш, никога няма да е същото. :)
Прецени добре ситуацията, дали сте се карали за глупости под влияние на напрежението, или връзката ви се е изчерпала отдавна. Най-вероятно ще се върнеш при него, защото ти липсва, но запитай се дали това е възможно най-доброто решение.
Понякога е по-добре да те боли известно време и да продължиш напред, отколкото да се пускаш 100 пъти по една и съща пързалка...

Reni.T
01-19-2013, 14:32
Tsukuda_Hiroshi - шега ли е това?

xXxMixXx
01-19-2013, 19:11
Липсва ти-обади му се или му пиши.Ако не се получи, сама каза-позитивен човек си-ще погледнеш добрата страна на нещата (а именно, че си пробвала и вече знаеш, че няма смисъл).
NambyPamby е права, че трябва все пак да обмислиш дали връзката ви се е изчерпала,защото току виж клъвне и после се чудиш как да се оттървеш ;)

kris4eto15
01-19-2013, 20:10
Аз лично съм голям инат и много ама мноого мразя да правя първи крачки и т.н. Но това , което най-много мразя е , когато двама човека , които се обичат да не са заедно заради ината си..Вече си минала през по-трудната част и си започнала да го забравяш - по-зле няма как да ти стане дори и да те отхвърли..пък и много по-гадно е да се чудиш какво би могло да стане и да се надяваш.Когато знаеш конкретния отговор е 100 пъти по-лесно и по-бързо се забравя (ако края не е добър).Така че , моя съвет е да поемеш риска - поне ще си сигурна.Ако не стане - така е трябвало.Успех :)

CLANA
01-19-2013, 20:20
По-добре да опиташ и да сгрешиш,отколкото цял живот да съжаляваш ,че не си опитала.Успех!

Azoria
01-20-2013, 08:18
Опитай още един последен път. Може и да боли и да не се получи нищо, но може и да стане. Иначе никога няма да разбереш. Успех. :)

tori
01-20-2013, 08:30
Ето (http://www.youtube.com/watch?v=giYG7EKOf9c&feature=share&list=FL6XGzhs78Od6ei4mKCnrTJw) Мисля, че си умно момиче и ще разбереш посланието на песента. Последен път опитай, ако стане - чудесно, ако не - здраве да е.

marilyn
01-20-2013, 11:28
Абе то хубаво да опиташ пак, ама ми се струва, че резултата накрая пак ще е неуспешен. Смисъл.. явно вече не е като преди, помисли си има ли смисъл да го търсиш и да правиш опити или е време да продължиш напред.

DENKAZ
01-23-2013, 20:34
Един ден се скарахме аз скъсах с него беше моментно състояние и след около час се извиних,когато ми мина,но това беше началото на края.

Понякога не трябва да реагираш на моменти състояния.

minchorna
01-24-2013, 06:27
По принцип е така. Де факто, щом едно нещо се е счупило веднъж, колкото и да го лепиш, никога няма да е същото. :)
Прецени добре ситуацията, дали сте се карали за глупости под влияние на напрежението, или връзката ви се е изчерпала отдавна. Най-вероятно ще се върнеш при него, защото ти липсва, но запитай се дали това е възможно най-доброто решение.
Понякога е по-добре да те боли известно време и да продължиш напред, отколкото да се пускаш 100 пъти по една и съща пързалка...
+1..Помисли добре дали си заслужава да преминеш през всичките караници наново...защото те няма да останат на заден план,напротив..или е по-добре да срещнеш ново момче,с което да изпиташ всичко наново :)