PDA

View Full Version : Безжична мишка с батерии



SurfSky
01-19-2013, 14:40
Здравейте хора.Подариха ми безична мишка с батерии . Та въпроса ми е колко време държат батериите , по ли е добре да се купят батерии със зарядно и да си ги зареждаш ... ? Четох че батериите на Durex държали повече време ...

Sp0x3r
01-19-2013, 14:49
Батериите на Durex незнам колко държат, но батериите на Duracell са добри. :D Аз бях със безжична преди да си вземя R.A.T. Duracell имат едни които се презареждат и според мен идваха и със зарядно. При мен караха по 2-3 седмици. Зареждат се сравнително бързо.

M****
01-19-2013, 15:00
Здравейте хора.Подариха ми безична мишка с батерии . Та въпроса ми е колко време държат батериите , по ли е добре да се купят батерии със зарядно и да си ги зареждаш ... ? Четох че батериите на Durex държали повече време ...

Аз имам Microsoft Wireless Mobile Mouse 6000 и светодиодът й е син (в случай, че има някакво значение). Работи с 1 батерия (в момента мишката е с Duracell). Оригиналната батерия, също Duracell, издържа 6-7 месеца, а със сегашната батерия мишката вече е от 1-2 месеца. Но тук е мястото да отбележа, че мишката има копче, което я изключва и включва (като аз винаги я гася, когато ходя да си лягам или съм на работа). :)