PDA

View Full Version : Поредното безумие



magneticfields
01-19-2013, 16:30
2млн. лева са отпуснати от държавата за развитие на чалгата, докато пари за кина, изложби, театри и всичко стойностно в изкуството НЯМА. Писна ми! Писна ми да слушам чалга щом си подам носа извън къщи, писна ми щом отида на заведение от телевизора да ме гледат на някоя "вийла" циците, писна ми от арогантни тийнейджъри припяващи си поредната песен на Азис, ПИСНА МИ от цялата тая бумащина лееща се отвсякъде. Не може да пари за чалга да има, а да няма за театри и кина. Нека заедно да кажем НЕ НА ЧАЛГАТА! НЕ НА ПРОСТОТИЯТА И ЦЯЛОТО ТОВА БЕЗУМИЕ! Нека да покажем, че все още има хора, които са против всичко това.

gugenceto2
01-19-2013, 16:38
Аз съм си против всичките тея простотии. Баси понеже чалгата е най-българското нещо айде нея да спонсорираме, защото развитието й е важно.... Що за лайнари?

Delvecchio
01-19-2013, 17:02
Най-тъпото е,че програмата е за подпомагане на конкурентноспособността,к ето е абсурдно,защото пайнер е до известна степен монополист в областта си.Хайде сега да сметнем,за колко чифта силиконови цици ще стигнат парите и ще останат ли в крайна сметка достатъчно за подръжка на мустаците на оня дъждовен червей Милко...

sunman
01-19-2013, 18:48
А някой хора нямат 1 лев да си купят хляба, те чалгата ми спонсорирали с 2 МИЛИОНА !!
Е тва е пълната прстотия, писнало ми е вече и по-зле ще става !

Bathoryfan
01-19-2013, 19:09
Много се дразня на такива, които викат, че чалгата била българска музика.... за мен си е чиста цигания, отвсякъде където и да я погледнеш. Поне тези пари да бяха се вложили в нещо стойностно. Или може би за подрастващи музиканти, за тяхното развитие. Ама уви, тази промиваща мозъци ''музика'' е яко налагана от така наречените медии...

maaarietta
01-27-2013, 11:12
Остави кината, с тези 2 милиона лева може да направят примерно дом за деца, нали все не им достигат. Може да направят като онези американски.. домове мисля, че се водят за бездомници, който нощуват там. Може дори да пооправят парковете или атракциите в различни български градове, който са посещавани от туристи. Тази година бях в делфинариума във Варна и съм потресена от състоянието му. Тече вода от тавана, ръжда навсякъде.. нямам думи.