PDA

View Full Version : /тема за сагата с Доган



ShtrudeL
01-19-2013, 21:30
Не, не ме засяга, не се интересувам от политика и такива неща, дори нямам представа за най-елементарните политически термини и т.н. Може би е доста срамно да не знам такива неща, но нещото което ме 'впечатли' е друго.

Но ще постна нещо, което видях във фейсбук:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/181109_10200424631689116_934974247_n.jpg
Аз като гражданин на Република България и като футболен фен на ПФК " Левски" София искам да задам един важен въпрос на вътрешния министър г-н Цветанов.
Ще бъдат ли повдигнати обвинения срещу тези индивиди на снимката които цяла България видя как пребиха един човек.
Искам да разбера дали ще се гледат кадрите от многобройните камери за да се установят побойниците.Известно е че на всеки мач се гледат по-няколко стотин пъти кадрите от едва 10-на камери за да се хване някой извършител на престъпление.Днес камерите бяха много !!! Има многобройни наказания на футболни фенове. Сега ще последват ли наказания за тези хора ???


Та както казах, не ме интересува, че някакъв тъпанар е щял или не да гръмне нечия глава, която също не ме засяга. Да, би било тъжно за близките му. Да, тъжно е, че стават такива неща, но наистина случилото се не ме засяга. И наистина бих пропуснала да го коментирам, ако не бях видяла как група костюмирани маймуни пребиват човек (който пак е правилно да спомена, че е тъп). Всъщност това 'ме грабна' най-много от цялата суматоха. Как десетина роботизирани идиота пребиват друг нещастен човек, за да спасят живота на друг нещастен човек, за който не им пука, но който е публична личност. Бих си казала, че нямат вина за това, че са идиоти, но нали все пак трябва да направиш избор, за да станеш някакъв си.. ЗНачи те все пак са направили избор..
В първите 5 секунди ми беше комично, но на 6тата усетих как в главата ми зазвучава бавна и тъжна мелодия на фона на това как хора пребиват един от тях.

Oy7ofCon7roL
01-19-2013, 21:36
и на мен ми стана тъпо за човекa, но турците са такива, даже се чу един глас "убийте го" а иначе ти базикаш ли се някой да обвини делегатите, за побоя

haritov
01-19-2013, 21:36
обичам оптимистите

ShtrudeL
01-19-2013, 21:42
даже се чу един глас "убийте го"

и не само..

haritov
01-19-2013, 21:44
вие защо търсите справедливост в тая държава?

LovEsIckk
01-19-2013, 21:45
Този е толкова лош актьор и сценарист, че не си заслужава всички изтъркани клавиатури днес и всички тонове мастило, които ще заминат утре за да отразят блестящата му актьорска игра и кълбата които направи на сцената - достоен дубльор на Чък Норис!

Oy7ofCon7roL
01-19-2013, 21:47
ква справедливост, аз ви казвам, че ако обвинят тия хора ще стане гражданска война, даже с турция ще ни се разсъхнат отношенията

fear4o
01-19-2013, 22:09
Всъщност ако трябва да говорим за обвинение причината трябва да е, че в суматохата най-много бой отнесе служител на НСО. Само поради този факт бих желал да им се повдигне обвинение. А това дали е било постановка, дали някой е платил на момчето или има друга причина изобщо не ме засяга в момента.

psychopath
01-19-2013, 22:10
Копирам си поста от фейсбук.

По-различен поглед върху днешните събития...
Не съм убеден дали провокацията не е постигнала целта си - да изглежда като инсцениран опит за посегателство над Доган, в следствие на което - масово недоволство, коментари, бурни дискусии в интернет и пр., което с подходящата интерпретация може да се превърне в прекрасна предизборна кампания.
Все по-малко вярвам на идеята, че замисълът е бил да ИЗГЛЕЖДА като РЕАЛЕН опит за покушение, вярно народа е прост, колкото си иска, но стига, това е прекалено...
Ако идеята беше да изглежда като реален опит...най-малкото нямаше да е газово-воден пистолет, без пълнител, с патрони за хлебарки и молци, които са на Л.М. в джоба на сакото (примерно)...
По-същественото в случая е...кой има интерес от подобно нещо и по-точно кой има най-голям интерес.

Относно мъченикът-герой...не го жалете, той си е взел възнаграждението за участието в постановката.
Иначе, да, недопустимо и крайно неадекватно е поведението на НСО, при всички положения, защото вместо да неутрализират и обезвредят "терориста", който примерно може да има има експлозиви по себе си, те го заливат с ритници. И хипотетично... ако пистолета не беше засякъл, не беше воден и т.н как щеше да се тълкува поведението на службите, които отговарят за сигурността, допуснали подобно нещо?

psychopath
01-19-2013, 22:10
ква справедливост, аз ви казвам, че ако обвинят тия хора ще стане гражданска война, даже с турция ще ни се разсъхнат отношенията

bitch please...

fear4o
01-19-2013, 22:17
Копирам си поста от фейсбук.

По-различен поглед върху днешните събития...
Не съм убеден дали провокацията не е постигнала целта си - да изглежда като инсцениран опит за посегателство над Доган, в следствие на което - масово недоволство, коментари, бурни дискусии в интернет и пр., което с подходящата интерпретация може да се превърне в прекрасна предизборна кампания.
Все по-малко вярвам на идеята, че замисълът е бил да ИЗГЛЕЖДА като РЕАЛЕН опит за покушение, вярно народа е прост, колкото си иска, но стига, това е прекалено...
Ако идеята беше да изглежда като реален опит...най-малкото нямаше да е газово-воден пистолет, без пълнител, с патрони за хлебарки и молци, които са на Л.М. в джоба на сакото (примерно)...
По-същественото в случая е...кой има интерес от подобно нещо и по-точно кой има най-голям интерес.

Относно мъченикът-герой...не го жалете, той си е взел възнаграждението за участието в постановката.
Иначе, да, недопустимо и крайно неадекватно е поведението на НСО, при всички положения, защото вместо да неутрализират и обезвредят "терориста", който примерно може да има има експлозиви по себе си, те го заливат с ритници. И хипотетично... ако пистолета не беше засякъл, не беше воден и т.н как щеше да се тълкува поведението на службите, които отговарят за сигурността, допуснали подобно нещо?
Всъщност от НСО има само 1 човек, който го притиска на земята, а тези, които го ритат са делегатите на ДПС. Всъщност човека от НСО, който си върши работата беше със съмнения за счупена ръка и няма информация дали наистина не е счупена.

Колкото до поведението на служителите. Те не са натоварени с отговорността за пълна защита. Те свършиха тяхната работа.
Ако трябва да говорим за провал то частната фирма охраняваща НДК не си е свършила работата по отношение на пропускането на хора.

Canis_Dirus
01-19-2013, 22:19
Атентатора беше по-куц от виетнамец в филм за Рамбо.
http://gifsoup.com/webroot/animatedgifs/2990049_o.gif

psychopath
01-19-2013, 22:28
Окей, да не са конкретно и само НСО, там съответните служби, не е това най-същественото, издребняваш.
От всички неща в поста, за това се хващаш. :D

embraceme
01-19-2013, 23:41
Не се притеснявайте че са го били,те след това са му платили..

haritov
01-20-2013, 06:08
атетнатора ще бъде съден за хулиганство
да видим ония мазните дето го биха какво ще го правят

yakuza_
01-20-2013, 07:09
Аз ако бях на мястото на бития манаф щях да се консултирам с адвокат, да видя какво мога да взема :D

tori
01-20-2013, 08:17
Грозна случка. И двамата са тъпаци. Кой, по дяволите, ще тръгне да убива някого с газов пистолет?! И най-странното - как, по дяволите, ще отиде до него?! Грозна случка, определено.

li0n
01-20-2013, 08:42
Според мен всичко си е нагласено, по този начин искат да покажат, че турците са малцинство и да спечелят съжаление..
Тоя "атентатор" ми е интересно как е имал само един патрон в ГАЗОВИЯ пистолет и той е засякъл? Да бе, добре..
Ще лежи 5-6 месеца, докато утихнат нещата и ще си го пуснат.
Той си е техен човек, 100%.

LovEsIckk
01-20-2013, 09:14
Пистолета се вижда на видеото,че е без пълнител.
Иначе ако са му платили за този театър, някой попита защо не са го направили по-реално..т.е. с истински пистолет.Еми тогава се счита за опит за убийство, ще лежи години. А сега по бързата за хулиганство и да си ходи жив и здрав. Хем агнето цяло, хем вълка сит. Кой ще се навие да направи това срещу пари, ако знае, че след това ще лежи години? Ето за това пистолета е газов, без пълнител, без патрони..и засякъл.

MrCreeper
01-20-2013, 09:54
Толкова ли не разбрахте, че всичко е било "филм"
Пистолетът е бил газов, който или е бил без пълнител или е бил със звукови патрони (като по олимпиадите)

А относно анимацийката на Canis_Dirus искам и аз да добавя нещо :D
https://dl.dropbox.com/u/88851382/1343478967760.gif

D*Rose
01-20-2013, 10:43
вие защо търсите справедливост в тая държава?

Да, наистина, защо?

psychopath
01-20-2013, 11:44
Според мен всичко си е нагласено, по този начин искат да покажат, че турците са малцинство и да спечелят съжаление..


Сериозно ли? хаха
Къде видЕхте насаждане на етническо напрежение...само това не мога да разбера. : )
13/77, фюми и смех!


Razzorsedge, издребняваш и ти, хващате се за някакви думи. Окей, нека е делегацията на ДПС.
А 'атентатора' доста го жалят по форумите, че бил малтретиран и т.н

Доган хубаво си вдига рейтинга, ама нямаше ли да постигне по-голяма ефективност, ако приличаше на опит за атентат? Не е толкова трудно да се направи. И той ли е единствения печеливш от ситуацията?

elito0o0o0
01-20-2013, 11:49
https://dl.dropbox.com/u/88851382/1343478967760.gif

А БАШ!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

nqmaznacheniee
01-20-2013, 12:09
Сериозно ли? хаха
Къде видЕхте насаждане на етническо напрежение...само това не мога да разбера. : )
13/77, фюми и смех!

Турците и по-конкретно турците гласуващи за ДПС са си промити мозъци отвсякъде. Ако им се каже от техните си хора, че това е театър ще повярват на това, ако им се каже, че е атентат ще повярват и на това. Те не са научени да гледат реално на нещата, а да се подчиняват на своя лидер.

D*Rose
01-20-2013, 12:52
За следващия атентат предлагам да е с воден пистолет и да го пръскат докато настине...