PDA

View Full Version : Помагайте



skornex
01-20-2013, 10:57
Тъй като наще са разведени в шибаното даскало всички даскали мен коментират и ако продължават ше ги унищожа някви идей кво да прая :?

granger
01-20-2013, 10:59
Кво те коментират и как ще ги "унищожиш " :lol:
Успокой се,може би просто са загрижени.

skornex
01-20-2013, 11:00
Кво те коментират и как ще ги "унищожиш " :lol:
Успокой се,може би просто са загрижени.

Не не са загрижени те са комплексари пък и имам връзки с някой от даскалите които са ми много близки затова знам какво се коментира там

granger
01-20-2013, 11:03
Чушка в гъз.
Явно по някакъв начин проблемите ти избиват и затова те коментират. Поговори с вашите, поговори и с класната/класния си. По никакъв начин не можеш да навредиш на някого ,щото имаш връзки с учители. Все пак те са колеги,зрели хора. Не се заяждай с тях.
успокой топката, едва ли в цялото училище само за теб се говори,просто само за себе си знаеш.
В разговорът се ражда истината,затова преди да се "караш" и прави други глупости,говори с хората.

perry_the_platypus
01-20-2013, 11:03
Премести се?

skornex
01-20-2013, 11:04
Тъй като една даскалка ме видяла да пуша пък разпространила шибан слух че съм бил наркоман :@

granger
01-20-2013, 11:06
Ми ти пък се крий малко, пафкаш трева ,пък искаш да не те разнасят.

skornex
01-20-2013, 18:03
Ми ти пък се крий малко, пафкаш трева ,пък искаш да не те разнасят.

Чекай бе аз да съм казал че пафкам трева пред хората аз ако пафкам ще е във къщи и в гората тва е не ми се вярва да са ме шпионирали

hiccups
01-21-2013, 19:51
Според мен е по добре да оставиш всичко така както си е, не обръщай внимание на учителите си, не се заяждай с тях защото ще стане по лошо за самата теб...бъди такава каквато си била преди да се разведат вашите,всичко ще се забрави след няколко седмици, а ако споменат нещо за наркотици,цигари и го правят защото искат да ти навлечат някакви проблеми ти просто им кажи най спокойно че са се припознали или нещо от тоя сорт... а след като от излезеш от "шибаното даскало" си "пафкай" ако щеш дори и цяла кутия с цигари. Това си е твоя работа...те няма какво да направят по този въпрос...

skornex
01-22-2013, 08:02
Според мен е по добре да оставиш всичко така както си е, не обръщай внимание на учителите си, не се заяждай с тях защото ще стане по лошо за самата теб...бъди такава каквато си била преди да се разведат вашите,всичко ще се забрави след няколко седмици, а ако споменат нещо за наркотици,цигари и го правят защото искат да ти навлечат някакви проблеми ти просто им кажи най спокойно че са се припознали или нещо от тоя сорт... а след като от излезеш от "шибаното даскало" си "пафкай" ако щеш дори и цяла кутия с цигари. Това си е твоя работа...те няма какво да направят по този въпрос...

Мс за съвета но съм момче :D