PDA

View Full Version : Харесвам го,но я няма тръпката



elki4ka
01-20-2013, 12:10
Здравейте,има едно момче с което се виждам от време на време...целували сме се няколко пъти.Проблема е,че го харесвам,искам да се виждам с него,но я няма тази тръпка..Разбира се ,че ми е приятно с него,но нали знаете,в началото връзките са изпълнени със страст и донякъде страх,да не прецакаш нещо,а това нещо го няма тук.Искам да споделите мнения имали сте такава връзка и как са продължавали нещата..дали с времето ще се появи искрата ,която чакам . Момчето иска да сме заедно,но аз вече се усещам как започвам да го въртя,защото не съм точно сигурна какво да правя

blaaablaaablaaa
01-20-2013, 13:00
1-во, на колко сте?
Да видим... Когато си с него, си представяй, че сте в миналото. Опитай се да си спомниш тръпката - поглед, усмивка, докосване... Направи нещо лудо, карай по течението и т.н. Имай предвид, че може да е временно настроение или нещо такова. Въпросът е дали проблемът е в него или в теб. Тоест дали той не е достатъчно добър, дали има промяна в отношението му и т.н. или ти търсиш нещо различно.

Пробвай също така да си зададеш въпросите "кой, защо, кога, докога, как, какво, къде, накъде" и така нататък и отговори :) съвсем честно :) на всеки от тях, като ги редуваш, даже и повтаряш - в различни случай значението на самия въпрос е различно - ти го разбирай с това значение, за което първо се сетиш и което има връзка с проблема ти. Това може да ти помогне да си изясниш която и да е ситуация. Но най-напред, на колко сте?

Niakoitam
01-20-2013, 13:12
Мисли бързо и хубаво за да не вземеш да се окажеш накрая силно влюбена в него, а той щастлив с друга :)

tonssy
01-20-2013, 13:12
Съвет от личен опит- не започвай подобно нещо. След това само ще го нараниш.

elki4ka
01-20-2013, 13:13
И двамата сме на 18,тази година правим 19..Незнам може проблема и да е в това,свикнала съм да се виждам с момчета 1-2 години по-големи от мен..Все пак момичетата са по-развити,нали :) Сякъш се държи твърде детински,не знае как да ме предразположи,иначе както казах много ми е хубаво с него..но май няма да се получи нищо..

blaaablaaablaaa
01-20-2013, 13:22
Много позната ситуация... Опитай да си изястиш нещата по възможно най-бързия начин, но в никакъв случай не прибързвай. Отдели си достатъчно време, за да разбереш себе си и ситуацията като цяло. Пробвай с въпросите, които написах - идеята е да получиш по-добро самопознание и да погледнеш на всичко по-чисто.

Niakoitam
01-20-2013, 13:48
Все пак момичетата са по-развити,нали :)
Не,не зависи само от пола,а и от много други неща.:)

elki4ka
01-20-2013, 15:41
Не,не зависи само от пола,а и от много други неща.:)

Е да,но като цяло ПОВЕЧЕТО момичета са по-узрели

tonssy
01-20-2013, 15:42
Не,не зависи само от пола,а и от много други неща.:)

Всъщност- факт е, че момичетата се развиват по-бързо.

marilyn
01-20-2013, 18:47
Съвет от личен опит- не започвай подобно нещо. След това само ще го нараниш.

Същото. Ако мислиш, че не си сигурна и вече си започнала да го въртиш- за какво ти е такава връзка? Не е готино да караш хората да страдат.

Red Stag
01-20-2013, 19:04
Всъщност- факт е, че момичетата се развиват по-бързо.
Физически-да.На акъл обаче-само вие си вярвате,че е така
А по темата-щом още реално дори не сте тръгнали както трябва и вече няма тръпка,не мисля,че може да излезе нещо добро.Обаче наиситна може и да е моментно състояние,виж как ти ги усещаш нещата и си прецени.

fenkaaa
01-20-2013, 23:23
Тръпката никога не е вечна.