PDA

View Full Version : Защо навсякъде е така?



psyho_bitch
01-20-2013, 15:29
Момичетата говорят глупости зад гърба ви, защото момчетата, които си харесват ни гледат; обиждат ни; правят се на приятелки; създават интриги; и с тези неща, карат някои ученици да не ходят на училище. Главно от момичета се създават тези проблеми. :@ Защо трябва да е така? Като си говоря с възрастни ми казват, че навсякъде ще е така! Но защо трябва? Какъв им е проблема? Всички различни са обиждани, имаме талант, красота или момчетата ни хвърлят око.... това за мен е просто най-тъпата логика! Та, въпросът ми беше: Защо навсякъде е така? А ако е слабо хлапе: как да предотврати това? Благодаря предварително за мнения :)

ninjaiscrazy
01-20-2013, 16:27
Докато хората могат да са добри и лоши,ще е така.Просто сме родени така-имаме добра и лоша страна,потъпкат ли добрата ни,предизвикват лошата ни.За съжаление обратното не важи.Имам 1 въпрос само към теб:защо ги мислиш?Просто е,не им обръщай внимание,като ти хвърлят поглед момчетата ок супер като забелязват таланта ти проявявай го и помни едно:различното не винаги е лошо. :)

psyho_bitch
01-21-2013, 04:38
Докато хората могат да са добри и лоши,ще е така.Просто сме родени така-имаме добра и лоша страна,потъпкат ли добрата ни,предизвикват лошата ни.За съжаление обратното не важи.Имам 1 въпрос само към теб:защо ги мислиш?Просто е,не им обръщай внимание,като ти хвърлят поглед момчетата ок супер като забелязват таланта ти проявявай го и помни едно:различното не винаги е лошо. :) Е да... Аз не, че се засягам, но просто ми е интересно защо е така. Примерно познавам някои момичета, които не са такива, но за жалост са малко :( То е хубаво да си различен, това те прави специален :)

Amore-Mio*
01-21-2013, 19:05
Наистина навсякъде ще е така - навсякъде ще има хора, които да те предават, унижават, обиждат. Накратко казано: те са препятствията по пътя, които трябва да отстраниш, за да е всичко наред. Животът обича силните, честните - точно тези побеждават, а не тия, които правят изброените от теб неща.