PDA

View Full Version : Изневяра ли е?



make_you_mine
01-20-2013, 15:34
Здравейте,
Имам приятел от 3 години(обаче на разстояние). Вчера се изкуших и се целувах с едно момиче. Но не се задоволихме с веднъж, днес пак го направих. Въпросът ми е дали това е изневяра? Казах на приятеля ми, а той каза, че иска да ни гледа. :Д Смисъл не звучеше особено разстроен. И все пак вие считате ли го за изневяра? Това момиче е супер готино и много я искам, а дали съм би няма да разбера, докато не преспа с нея. На 22 съм.

granger
01-20-2013, 15:42
А ти какво мислиш,че е . Не е нужно да си бъркате по дупките , за да е изневяра.Какво ти пука ние дали го считаме. Важното е приятелят ти дали го счита за изневяра.
Няма да подемам темата за връзките от разстояние. Но не ти прави чест, дори и да е на 1000 км от теб.

xXxPETYAxXx
01-20-2013, 15:49
Щом той знае - не е изневяра :)

make_you_mine
01-20-2013, 15:56
Ами grange, ние сме си говорили по тази тема. Той не беше сигурен как би се почувствал, но ми беше казал, ако искаш да го направиш, давай. В крайна сметка той самият е човекът, който ме навива за 3ка, така че не мисля, че много би го ''наранило'' това. Направих го, защото винаги съм искала,а той като знае къде е проблема?

TheBeliever
01-20-2013, 15:58
Той знае, че се е случило веднъж, или че искаш да задълбочиш нещата с това момиче?

marilyn
01-20-2013, 15:58
Не е разстроен, защото си целувала мацка.

mimsssssss
01-20-2013, 15:59
Майка ми ме е научила винаги да си поставям нещата така, когато срещам проблем - дали на мен самата би ми било добре, ако той го направи?
Айде задай си въпроса за обратната страна и ще си отговориш изневяра ли е или не :)

nymphadora
01-20-2013, 16:02
Ако не си лесбийка,не бих го считала за изневяра,пък и си казала на гаджето си.А ти щом втори път си я целинала имаш ли някакво влечение към нея?

anonymous708973
01-20-2013, 16:21
Бисексуална ли си? Ако си, то тогава си е изневяра.
Приятелят ти не го взима насериозно точно заради пола.

mimsssssss
01-20-2013, 16:28
Какви са тия двойни стандарти в последните няколко мнения? Не че нещо, всеки си има право на избор. Ама ако той беше целунал момче, дали щеше да е изневяра :D

nymphadora
01-20-2013, 16:48
И аз съм се целувала с момичета,докато съм била във връзка.Просто ми беше интересно,но приятелят ми не е имал против.Ако не е лесбийка какво лошо има?

Violenza
01-20-2013, 16:50
Приятелят ти не го взима насериозно точно заради пола.
Дам. Много мъже са така, игричките с жени не ги броят за изневяра.
Аз се дразня така на тия двойни стандарти.

Azoria
01-20-2013, 19:01
Щом той знае - не е изневяра :)

Това изобщо не е така. :Х


Ако самата ти чувстваш, че е значело нещо повече от целувка с момиче, значи е изневяра. Дори приятелят ти да не го осъзнава.

xXxPETYAxXx
01-20-2013, 20:08
За теб може и да е. Според мен щом той е наясно, значи не е.
Ако аз знам, и разреша на някого подобно поведение, то той няма как да ми изневери, а да разнообрази. Друг е въпроса, че аз не бих го направила и е само хипотетично.
Изневяра е, ако единият е предаден, в случая знае и е ОК с това, значи си е разнообразяване.(според мен)

П.П: Как може да й обеснявате, че е изневерила на някой, който не го приема като изневяра?!

Azoria
01-20-2013, 20:15
Тя му е казала след свършен факт. Той не е дал разрешението си. Останало му е или да се съгласи с новината или да я зареже. Това, че не го е взел толкова навътре вече е друго.

xXxPETYAxXx
01-20-2013, 20:17
^
...но ми беше казал, ако искаш да го направиш, давай...

Отделно, че няма как да кажеш на някого нещо подобно, преди да е станало. Не става "Мило, днес/утре/другата седмица ще целуна момиче".

Azoria
01-20-2013, 20:25
Този пост съм го изпуснала.

Red Stag
01-20-2013, 21:30
Не го вижда като изневяра,защото си целунала момиче,а щом си с него,очевидно не си лесбийка(или поне той така смята 8-) ) и съответно няма как да си изпитала някакво чувство/влечение към нея,а просто сте се лигавели,и го е приел като безобидно забавление.Все едно някой да ревнува,ако някое момиче ощипе приятелката му по задника или обратното.
И както горе вече ти казаха,ако ти го виждаш като повече от въпросното невинно лигавене,значи си е чиста изневята,независимо дали на приятелят ти му е ясно това или не.

Amore-Mio*
01-20-2013, 22:49
Вероятно той е взел нещата на бъзик и затова да е реагирал по този начин.
Иначе за мен това си е изневяра - все пак си с него, дали се натискаш с момче или момиче - няма значение.

fenkaaa
01-20-2013, 23:23
Ако е просто ей така,за майтапа.. не,но ако наистина си обърнала резбата,имаш чувства към нея.. тогава го смятам.

umri
01-20-2013, 23:38
Дам. Много мъже са така, игричките с жени не ги броят за изневяра.
Аз се дразня така на тия двойни стандарти.

Дразниш се от нещо, което е в твоя полза?

djipsito
01-21-2013, 01:31
Дразниш се от нещо, което е в твоя полза?

че милата тря се целува само с момичета сега.. щото ако е момче, лошо :lol:

SisiStrange
01-21-2013, 03:06
Щом за човека няма проблем, не е изневяра. Изневярата е разтегливо понятие. Различна е за всеки. Според мен той се надява на тройка. 8-)

anonymous708973
01-21-2013, 03:31
Дразниш се от нещо, което е в твоя полза?

В нейна полза щеше да е, ако третата страна беше от мъжки пол. Щото с момиче... целуват се, евентуално си теглят по един език, пичът иска тройка, мадамата се навива, което е почти сигурно в конкретния случай... и има едни 50% шанс след тая тройка да си скапят връзката.

umri
01-21-2013, 08:57
В нейна полза щеше да е, ако третата страна беше от мъжки пол. Щото с момиче... целуват се, евентуално си теглят по един език, пичът иска тройка, мадамата се навива, което е почти сигурно в конкретния случай... и има едни 50% шанс след тая тройка да си скапят връзката.

Не съм много сигурен, че е в нейна полза на пичът да не му е проблем тя да се целува с момче. Така от шанс да си развалят връзката се превръща в ' със сигурност. Така че.. вариантът с момичето е по-добре.

Violenza
01-21-2013, 11:13
Дразниш се от нещо, което е в твоя полза?
Каква пък ми е на мен ползата?
Влечения към жени нямам, ама никакви.

sweetka_96
01-21-2013, 11:20
Е*ати филма стана тука.. :D

sexa_na_kompleksa
01-21-2013, 16:15
Според мен е изневяра.
Но какво значение има какво мислим ние, при положение, че приятелят ти го приема?