PDA

View Full Version : 90 дневна диета



lidilidi
01-20-2013, 20:25
Здравейте, преди седмица реших да започна 90 дневната. Вие пробвали ли сте я ? Има ли резултати ? :)

divacheee
01-21-2013, 03:42
Здравей! В този сайт има търсачка... Пробвала ли си я ?

mimunche
01-22-2013, 14:45
Аз я правих 2 пъти. Първият път я правих много стриктно и отслабнах 6 кг. Вторият път я правих без водни дни и не спазвах точно часовете между храненията и ослабнах само 2 кг. Сега си върнах всичките килограми даже и в повече. Диетата е хубава, ама трябва да стане част от твоя живот, когато си позволиш всичко пак си връщаш килограмите.

tonssy
01-22-2013, 16:42
^ Че то така е при всяка диета. Не може да искаш например за 2 месеца да отслабнеш с еди колко си килограма и после да се тъпчеш като свиня със всичко и да си запазиш сваленото тегло. Няма такива филми. За да има резултати, здравословното и балансирано хранене трябва да стане част от ежедневието.

Mirchu
01-22-2013, 17:42
Аз "уж" в момента съм на нея. Истината е, че в първите 1, 2 седмици си супер ентусиазиран и ядеш точно по часове и както трябва, но после вече ти писва. А и започваш да сваляш бързо, но после нещата се забавят. Иначе е много хубава диетата, но наистина трябва да си напълно отдадена.

nqmasvobodniimena
01-22-2013, 19:46
Здравейте и от мен хихи . Аз я започнах на 14.01.13 и още нищо не съм свалила това нормално ли е ? :Д смисъл ям си сутрин някакъв плод на обяд ям каквото трябва , после ям само за вечеря и то не по късно от 19h , а ако съм много гладна ям някакъв плод . Даже си изтеглих приложение да ми напомня да пия вода :Д Има ли и други ,които са започнали скоро ? Вие какво си хапвахте / хапвате през различните дни ? :))))


П.с. не се смейте на nickname-a не бях влизала от години :Д:Д:Д Бтв има ли някакъв начин да го сменя :С

marilyn
01-22-2013, 20:01
Има голяма тема за диетите...

BreakingDawn
01-23-2013, 14:18
Здравейте и от мен хихи . Аз я започнах на 14.01.13 и още нищо не съм свалила това нормално ли е ? :Д смисъл ям си сутрин някакъв плод на обяд ям каквото трябва , после ям само за вечеря и то не по късно от 19h , а ако съм много гладна ям някакъв плод . Даже си изтеглих приложение да ми напомня да пия вода :Д Има ли и други ,които са започнали скоро ? Вие какво си хапвахте / хапвате през различните дни ? :))))


П.с. не се смейте на nickname-a не бях влизала от години :Д:Д:Д Бтв има ли някакъв начин да го сменя :С

може ли да ми кажеш как се казва това приложение? :D

nqmasvobodniimena
01-23-2013, 20:45
разбира се - water your body (android) :D уф да ви се оплача ей сега четох една жена от форума на 90дневната след 3тата 4рка - 4.5кг искам и аз така :D btw ще се радвам някой да ми отговори на многото въпроси ^ :D:D

elizabeth.
01-24-2013, 09:04
Здравейте, аз започнах диетата на 07.01.2013 и вече съм на 18-ти ден ^^
С маалки нарушения, но вече съм свалила 3 кг.
Диетата е страхотна, но след нея не трябва да се тъпчете по същия начин, а да приемете разделното хранене като начин на живот. Само понякога си позволявайте малки нарушения. :)