PDA

View Full Version : Домашен купон.



CoockieMonster
01-21-2013, 08:07
Ставам на 15 след 1 месец. Искам да си празнувам рождения ден у дома.
Мама и тате ми дават. Те ще ми купят 3 бутилки твърдо.
Аз ще имам някъде 100 лева още за пиене, без тяхно знание.
Как да ни бъде още по хубаво?
За първа години си го правя по тоя начин.
Гаджето ми е на 18 и е бил на големи батаци, не искам у нас да се чувства глупаво.
Колко ли хора да сме?
Какво да има за ядене?
Попринцип танцува ли се на такива събирания?
От колко да започнеме?
На моите приятелки не им дават до късно, и знаете колкото по малко хора, толкова по тъпо ще е..
Какво да правя?
Много съм объркана.
Не искам да ни е тъпо :S

POLLINA
01-21-2013, 08:12
Как така колко хора? Покани близките си приятели,нали все пак имаш рожден ден. За ядене може да има някакви мезета,ядки ,салата.Дали се танцува или не зависи от хората,които присъстват :D но разбира се,че да. Започнете някъде от 8 часа,мисля че е добре.

tonssy
01-21-2013, 08:15
Алкохолът смятам, че ще ви бъде достатъчен..Още повече, че сте на 15, не знам на колко твърдо ще издържите ? Както и да е.
За хората- зависи и колко ти е голям/а апартаментът/къщата, колко ще побере без да ви е прекалено тясно и задушно. Покани близките си приятели и, ако смяташ, че ще има място за още, покани и други. Може и няколко приятели на гаджето си да поканиш, за да не му е тъпо.
За ядене може да поръчаш пица или да направиш някакви малки сандвичи, купи ядки, бисквити, солети/ чипс, торта също. И за пиене освен алкохола вземи сокове, кола/ спрайт.
Да, разбира се, че се танцува. Още преди да започнеш да посрещаш хората, пусни музика. Като се посъберете повечето, ще започне да става по- забавно и на всеки ще му дойде настроението за купон.
Щом приятелките ти няма да могат да останат до късно, бих казала да започнете от 6-7.. А обмисляли ли сте варианта преспиване? Познавам момичета, които не ги пускат до късно, но ако останат да спят там, им разрешават да останат до края.

bloodyF
01-21-2013, 08:20
Ставам на 15 след 1 месец. Искам да си празнувам рождения ден у дома. -прибери вази, свещници, килими (за последното НЕ се ебавам)
Мама и тате ми дават. Те ще ми купят 3 бутилки твърдо. -супер, достатъчни са ти
Аз ще имам някъде 100 лева още за пиене, без тяхно знание. -купи си гримове и дънки с тия пари, не ги харчи за повече пиене
Как да ни бъде още по хубаво? -с по-малко алкохол
За първа години си го правя по тоя начин. -няма лошо
Гаджето ми е на 18 и е бил на големи батаци, не искам у нас да се чувства глупаво.-няма, спокойно, яко ще му е
Колко ли хора да сме? -най-близките ти приятелки + няколко момчета
Какво да има за ядене? -пица, хапки, ядки, сладки, торта
По принцип танцува ли се на такива събирания? -да
От колко да започнем?-8-8,30
На моите приятелки не им дават до късно, и знаете колкото по малко хора, толкова по тъпо ще е.. -ми затова ще почнете в 8 ,до 11-11.30 и готово
Какво да правя? -прави парти, прибери килимите, повтарям
Много съм объркана. -няма за какво
Не искам да ни е тъпо :S-няма



//покани си гостите поне седмица по-рано,не прекалявай с алкохола, купи и безалкохолни за тези , които няма да пият
пластмасовите чаши са готини за такъв тип парти, хем ще ти е и по-лесно с чистенето после

CoockieMonster
01-21-2013, 08:21
Аз съм 2ра смяна. да речеме от 19:30 да е.
Апартамента ми е 70 кв. Но ще е в наи- голямата стая, която е 30 кв г/д.
На какво да е тая музика? Уредбата не ми работи, нямам лаптоп.
За колко хора става дума? 10/15 малко ли са? Аз не знам дори колко хора ще искат да доидат ....

POLLINA
01-21-2013, 08:27
Е.. никой не може да ти каже колко човека да поканиш.Това си е твое решение ,няма ''точно определени правила'' за това.
А за музиката,можеш да помолиш някой приятел да си донесе лаптопа

DisappointedDreamer
01-21-2013, 09:43
Трол.

Mladenoff
01-21-2013, 10:15
Винаги съм бил на мнение, че хубав купон без качествено озвучение - е, просто не става. За моя рожден ден бях приготвил 4 колони Kenwood по 130W, усилвател и стабилен суб. Така че, уреди хубава музика, не някъв жалък лаптоп и да свири колко му е силичката, за качеството му на звука да не става и дума.

Най-добре, ако искаш да правиш купон с много хора, купи бира. С твърд алкохол или ще ти излезне много скъпо, за да е качествен, или ще купиш някви български спиртове. Плюс това си малка и не искаш още да виждаш к'во става на купон с пияни като кирка хора, ще ти остави травма за цял живот, плюс материални щети.

Ако каниш приятели на гаджето си, щом е пълнолетен, се погрижи да има наркотици, т'ва е личен съвет ;)
(18-19-годишни трудно купонясват редом с 15-годишни лапетии, така че е хубаво наистина да се погрижиш)

POLLINA
01-21-2013, 10:24
Тя пита дали ''се танцува на такива събирания" а ти къде я прати с тва озвучение? :Д
Колкото до наркотиците,не смятам,че са необходими!
Качествен алкохол,това е.

CoockieMonster
01-21-2013, 10:47
1) Не съм трол.
2) Е не знам за музиката, ще го мисля по натам.
3) Наркотици ли? О-хо-хо.. Спок. Намерила съм си бело и вях. Не ми се коментира, че ме е срам от мене :Д (ангел) :)

Mladenoff
01-21-2013, 10:51
А, така :p

POLLINA
01-21-2013, 10:52
:lol:

strawberry88
01-21-2013, 12:40
Много е глупаво да питаш колко хора да поканиш. :? Приятели си покани, а не някакви, с които не си говориш даже само за да има повече хора. :D

FlippanT
01-21-2013, 16:32
Бре, че са се отракали днешните лапетии... Наркотици а-у....
Как да е... 3 бутилки твърдо + известно количество бира ще ви стигне. Явно сте решили да омажете пейзажа. Хората ти си ги подбираш, хубаво е също и въпроса с музиката да уредиш. Прибирай килимите и всичко което може да се счупи, а има стойност. Бъди готова да чистиш торта от прозорци и стени... от опит говоря. Не е зле и съседите да предупредиш, да няма разправии към 2:00 часа.

autumn_eyes
01-21-2013, 17:18
Боже божеее, това ако не е трол какъв резил ще е. Особено с 15 годишните ти приятелки когато насвирканите (и не дай си боже надрусани) батковци ги налегнат по диваните. :D :D

FuCKkK13
01-21-2013, 17:25
1) Не съм трол.
2) Е не знам за музиката, ще го мисля по натам.
3) Наркотици ли? О-хо-хо.. Спок. Намерила съм си бело и вях. Не ми се коментира, че ме е срам от мене :Д (ангел) :)

е тука ми се уби желанието да ти помогна... мойто момиче купон не знаеш как да си направиш,наркотици купуваш - айде без такива бози

Mladenoff
01-21-2013, 19:32
Здрава музика, бело и алкохол - хората сами ще си направят купона, пък ако ще и тя да не е там. Да не забравяме, че иска як купон, а не приятелска почерпка в тесен кръг, поне аз така разбирам първия пост. Като се прибавят и пълнолетните авери на пича - филмите са готови ;)

К'во толко' мяукате за тоя dope, като не ви изнася да жулите, не коментирайте, никой не ви кара на сила, знаем, че всички сте света вода ненапита и сте ангелчетата на мама

POLLINA
01-21-2013, 19:52
хахаха.
Ти да не би да си горд със себе си по тоя повод? Да те светна всички тия неща са ми се изяснили в главицата много отдавна и знам за какво става въпрос. Доста жалко за хората,които свързват ''здравия купон'' с наркотиции на макс копелеее
Пък и тя е на 15 години (МОМИЧЕ) не мислиш ли,че като изпие две чаши и удари една линия ша е вече за спешното....

Mladenoff
01-21-2013, 20:03
Да съм казал, че ще са за нея ? O.o

POLLINA
01-21-2013, 20:05
E приятелките и на колко мислиш,че са?
От къв зор ще осигурява наркотици на ''батковците''? Който има зор ще се оправя.

bijou
01-21-2013, 20:06
15 годишна пикла с твърд алкохол, 'бело' и вях ПФХАХАХА.
Пожелавам ти да се освиниш и да влезеш в спешното, че да ти дойде акъла.

Mladenoff
01-21-2013, 20:16
Еми, не знам, аз бих им осигурил, сигурно, защото съм много гостоприемен, хаха :)

TrollFaace
01-21-2013, 20:21
излезте от филма ще ви е*а в кестените

7121
01-21-2013, 20:55
покани приятелите от форума и фб.Така купон , ще продължи от ранни зори и ще приключи неколко дни по късно

IFFVO
01-21-2013, 21:11
Здрава музика, бело и алкохол - хората сами ще си направят купона, пък ако ще и тя да не е там. Да не забравяме, че иска як купон, а не приятелска почерпка в тесен кръг, поне аз така разбирам първия пост. Като се прибавят и пълнолетните авери на пича - филмите са готови ;)

К'во толко' мяукате за тоя dope, като не ви изнася да жулите, не коментирайте, никой не ви кара на сила, знаем, че всички сте света вода ненапита и сте ангелчетата на мама

Поредния пикльо, който си мисли, че е много важен и значим, след като употребява наркотици ... изглеждаш смешно отстрани, жалко е, че ще го осъзнаеш тогава, когато ще е късно : )


15 годишна пикла с твърд алкохол, 'бело' и вях ПФХАХАХА.
Пожелавам ти да се освиниш и да влезеш в спешното, че да ти дойде акъла.

+1
Приятелките й не ги пускали до късно, ама била взела 'бело' муахахахахаха

Mladenoff
01-21-2013, 22:50
Ти сега да даваш съвет за купона ли пишеш или просто да се направиш на интересен ? 'Шото май е второто !?!

Всеки се забавлява, както си намери за добре. Нито се правя на значим, нито си мисля, че съм важен, пък и както се разбра, момичето се е погрижило за това още преди да си отворя устата.

П.П. Докато за вас е абсолютно нормално да се напият като казаци и да си вкарат по 300-400-500 мл. спирт в тялото, не сте в позиция да съдите за останалото. Не казвам, че са еднакво вредни, ама няма да е като да стоят и да оцветяват книжки нали ?

POLLINA
01-21-2013, 23:05
Тва определено не включва употребата на наркотици. Кой е казал,че тряаа се напие като казак,за да и е яко?
Бас държа,че на първите 100 мл "всичко свършва''

Mladenoff
01-21-2013, 23:14
Еми, не знам..на всички купони, на които съм бил и за които съм слушал...просто винаги има една група от хора, които пият като за последно...и е грозна работа.

Сега си прочетох първия пост и ми стана чак смешно. Не ме разбирайте погрешно, т.нар. наркотици ги предложих за "по-възрастната" част от компанията...малките да си карат на алкохол, то е ясно. Ще вземат да преджасат с някво Пико с аспирин, дето са им го пробутали за Ани и после гледай цирк..

П.П. Днеска сме няколко приятели на кафе и станах свидетел на очуденото изражение на едно момиче от компанията, когато разбра, че друго момиче, също от компанията, е била "само на 2 водки" цял купон (през уикенда най-вероятно). Аз не шега я питах дали за нея е нормално да не е на 2 водки, ми на 2 шишета водка и тя с едно възмутено възклицание ми отговори "Ми, дааа" ... За к'во си говорим.

shmatarok
01-21-2013, 23:18
Омг. Потресаваща история и няма да коментирам особено, само ще кажа, че ако бях на мястото на родителите ти, щях да ви направя една-две проверки по време на мега-гига-супер-якото ви деградирало парти.
И голяма гордост с тея наркотици, просто нямам думи!
А авторке, такива като теб направо са ми жалки, аверките ти не ги пускат, тя "бело" взела, ама ти що не вземеш се подсигуриш и с екстазита и амфети, поне да има за всекиго по нещо?
Баси поколението.

POLLINA
01-21-2013, 23:19
Еми изразявай се по-ясно в такъв случай :cool:
Мисля и че при по-големите алкохолът ще свърши работа.
Не е необходимо да се правиш на магаре,само за да се покажеш ,че можеш пред другите.

Mladenoff
01-21-2013, 23:29
Та "белото", според теб, к'во е ? Да не си мислиш, че говори за кока ? Пхаха, точно амфет си е, тука е България душко, никой няма пари за кока.

България е на челно място по разпространението на амфетамини и метаамфетамини. И познай - надали сме в тая класация заради 15-годишните. Точно обратното! 20+ се друсат като ненормални

POLLINA
01-21-2013, 23:41
Знам,аз.
Всеки сам решава за себе си. Аз лично предпочитам алкохола :cool:

tonssy
01-22-2013, 06:34
Само се чудя дали авторката всъщност е взела "бело" или е решила и тя да се прави на яка по форумите.

EternalDream
01-22-2013, 07:14
И... и.... това е за 15ти рожден ден? Купон - добре, ама другото малко така прекалено...

PurpleSand
01-22-2013, 08:53
е тука ми се уби желанието да ти помогна... мойто момиче купон не знаеш как да си направиш,наркотици купуваш - айде без такива бози

мъхъм..

пс: Даже ми изглежда супер странно родителите да купят 3 бутилки твърдо ... смятай.

sexa_na_kompleksa
01-22-2013, 11:01
Дано това за "белото" да е шега...
Ако искаш да си изкарате приятно, покани най-близките си приятели, вземи това, което обикновено хапвате и пиете, пуснете си любимата музика и си лафете. Не е нужно да правите нещо специално, недей да имаш големи очаквания, за да не останеш разочарована после. Ако ви се танцува - танцувайте. Три бутилки твърд алкохол за 14-15 годишни, които дори не ги пускат до късно навън, т.е. смятай колко държат на алкохол, са предостатъчно. А това, че приятелят ти е на 18... да не е хванал бога за шлифера?

bijou
01-22-2013, 16:46
А аз като се сетя, че моят 15 рожден ден го празнувах с боулинг и пицария..

tori
01-22-2013, 17:40
Или си мега големия трол, или си много изпаднала. Алкохол в ОГРОМНИ количества не е нужен, за да му е весело на някого, да не говорим за наркотици. Тези шишета от вашите са напълно достатъчни, за който пуши - 2 кутии цигари и малко ядки, безалкохолни, сандвичи/пица и това е. Преди 3 години едно момиче на половин шише водка си нацепи веждата и развали целия купон, пък домакинята рева като за световно. Оттогава съм се зарекла да пия само толкова алкохол, колкото мога да понеса и да не стана за смях. Пробвай и ти. Ще помниш какво е станало през нощта, няма дрехите ти да са оповръщани, няма да се намериш в някой изтрезвител на сутринта и такива работи. Колкото по-бързо си намериш границата на носенето и се научиш да не я прекрачваш, толкова по-добре. Ако си трол, вземи се самозастреляй.

MrUnnamed
01-25-2013, 19:45
Много въпроси който въобще нямат смисъл на 15 години си а не знаеш какво да правиш,кога да го правиш и как да го правиш.Още малко няма ли да попиташ "какво да облека на рождения си ден" ? ...

bloodyF
01-25-2013, 20:19
вие пък как се вързахте
като си по-малък имаш навика да фантазираш
на 15 не съм палила цигара даже, още повече да съм си мислела за трева и магистрали
и още повече, тя не различава бушмилс от джони, надали знае едното и другото какво са, приятелките й ги пускат до 10 , защото толкова им е вечерния час, а вие й повярвахте ,че е ''осигурила'' шмъркотици и пр. :lol:



порасналата авторка

http://data.whicdn.com/images/8985209/106435_700b_thumb.jpg

Djeei Loo
01-25-2013, 21:13
Абе момиче, ти добре ли си? На 15 и с "бело" се подсигурила.. И както някой по-нагоре каза - родителите ти как са ти осигурили 3 бутилки твърдо?Ти в кой свят живееш изобщо?Но както и да е.Отговарям ти на въпроса-моето мнение - махай ги тея наркотици, пийте си алкохола (в умерено количество естествено, не се натрясквайте като свине после нищо да не помните) яжте си ядките и пиците слушайте си музиката танцувайте си и си изкарайте добре.Не мисля, че е нужно след това да не запомниш нищо от купона само защото си искала да се правиш на интересна и да се събудиш мъртво пияна.