PDA

View Full Version : Фитнес и бокс



shel
01-21-2013, 10:05
Здравеите решил съм да започна да ходя на фитне и можеби да тренирам бокс

интересувамсе от хранителни добавки и анаболи и тяхното деиствие диети упражнения и прочие


АКО ТЕМАТА НЕ Е ЗА ТУК МОЛЯ АДМИНА ДА Я ПРЕМЕСТИ!

Eskapel4o
01-22-2013, 03:18
Анаболи ? добавки ? като се захващаш да тренираш нещо поне го направи като хората тренирай чисто без такива боклуци.

Delvecchio
01-22-2013, 12:28
Здравеите решил съм да започна да ходя на фитне и можеби да тренирам бокс

интересувамсе от хранителни добавки и анаболи и тяхното деиствие диети упражнения и прочие


АКО ТЕМАТА НЕ Е ЗА ТУК МОЛЯ АДМИНА ДА Я ПРЕМЕСТИ!
Първо кажи,какво искаш да постигнеш.Да станеш добър боксьор,да направиш хубаво тяло,да натрупаш мускулна маса?Какви са ти приоритетите?

shel
01-23-2013, 16:22
Първо кажи,какво искаш да постигнеш.Да станеш добър боксьор,да направиш хубаво тяло,да натрупаш мускулна маса?Какви са ти приоритетите?

най високия приоритет за момента е бокса
слет това мусколна маса

ако може даи линкове кум нужната "химия" (:

N1ksun
01-23-2013, 16:39
http://www.reagent.co.uk/sodium-hydroxide

Заповядай ! Една от най-добрите химии , взима се преди и след тренировка . Има малко странични ефекти , но за хора като тебе които искат да натрупат мускОлна маса е най-доброто .Може да се комбинира с http://www.4wd.com/Jeep-Engine-Performance/Be-Coolant-Antifreeze.aspx?t_c=74&t_s=345&t_pt=101531&t_pn=bec25005&gp=1&utm_source=CJ&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=CJ_ProdCat повечето професионалисти пият стак от тези 2те , така че няма да сбъркаш ! Малко скъпо идва , но ти си решаваш .

Delvecchio
01-23-2013, 19:52
най високия приоритет за момента е бокса
слет това мусколна маса

ако може даи линкове кум нужната "химия" (:
Докато се боксирах бях доста стегнат,но пък слабичък.Там от полза ще са ти повечето видове креатин,защото повишават силата и издръжливостта,също така съкращават процеса на възстановяване.За нищо на света не докосвай стероиди.С тях има бързи резултати,но просто не си струва,защото са ужасно вредни.Съсредоточи се върху бокса,изгради си навици на спортист и тогава влез във фитнеса.