PDA

View Full Version : Въпрос...



Няя значение
01-21-2013, 11:31
Първо,ако темата не и е тук мястото моля да се премести.
Второ ,искам да ми дадете съвет.

Отскоро мисля да си бръсна мустака (то са няколко мъхчета,но е супер грозно така).Значи понеже ще ми е за пръв път как да го направя ? С пяна ,без пяна ? И малко да ме отворите на тая тема. Попринцип баща ми казва,че още съм малък ,т'ва ,онова...
П.Т На 14 години съм.

monroe999
01-21-2013, 12:31
не съм момче, ако някое момче види темата, нека пише 8-)
с пяна според мен

иииииииииииииииии по-добре да си беше описал хубаво темата в заглавието ;-)

Няя значение
01-21-2013, 12:51
Готово.
Не ,че нещо ме спира,но исках да науча повече за тази област. Казвали са ми,че след бръснене космите са ти ставали по твърди и дебели. Това колко бързо става ? И да натискам ли когато се бръсна или да внимавам.... Ебаа го у бръсненето :D

EternalDream
01-21-2013, 13:01
Да, космите стават по-твърди. Но мисля, че ще мине известно време. Заглеждала съм се в някои момчета, които се бръснат, имат нормални косъмчета все още.
Предполагам ще е добре да внимаваш, за да не се порежеш. И по-спокойно :D

strawberry88
01-21-2013, 13:12
И да натискам ли когато се бръсна или да внимавам....

Чак пък да натискаш, не.Внимавай.

Няя значение
01-21-2013, 13:29
Бе спокоен съм ама нещо днеска .... :D
Та не разбрах последно с пяна или без ? И каква е разликата ?

monroe999
01-21-2013, 13:45
защита от порязване, обриване и зачервяване на кожата, до колкото аз знам

dream1707
01-21-2013, 13:50
С пяна... По-лесно се движи самобръсначката така, плюс това има стипца в нея, тоест ако се порежеш ще ти поизтръпне мястото и няма да боли толкова.
Иначе постепенно с времето стават по-дебели космите, при всеки си зависи... Става си мустак, не мъхчета.
Вземи си одеколон или каквото е там, после да си сложиш, да ти поуспокои раздразнената кожа, ако е раздразнена де.
И недей да натискаш много, внимавай... Да не се порежеш.

sexa_na_kompleksa
01-21-2013, 15:49
По-добре използвай гел за бръснене, ако нямаш и пяна става, но в никакъв случай без нищо. Гелът прави повече пяна, по-икономичен е и ножчето се плъзга по-лесно.

marilyn
01-22-2013, 11:40
Гел, пяна, нещо такова. И не натискай, самобръсначката е остра и може да се порежеш ако натискаш.