PDA

View Full Version : Разликата във характерите



lubopitna_123
01-21-2013, 15:03
Ако момичето е срамежливо или по-затворено от момчето което е така да се нарече от типа лоши момчета или обратното момчето срамежливо и затворено а момичето тип лошо момиче има ли шанс за успешна и хармонична връзка според вас ,случвало ли ви се на вас?

FuCKkK13
01-21-2013, 15:13
винаги има... това какъв изглежда човек не означава че е такъв и с половинката си.. ще ти дам пример с мен - аз съм много срамежлив човек,но много хора (приятели/гадже) са се опитвали да се доближат до мене и след като това стане почвам много да говоря - ама спирка нямам... и мн хора оценяват това и никога не съм омръзвала на някои ... характерите никога не може да са идеални,но с времето си се напасват.. естествено тука компромисите ще са малко повече,но след време просто характера ще е такъв и няма да има нужда от компромиси.. 2ма човека, ако искат да са заедно, ако ще курвата на града и загубеняка на държавата да са, пак биха могли да са заедно...

granger
01-21-2013, 15:24
Хората са казали - противоположностите се привличат, но все пак не е гарант за нищо. Все пак понятията,които си дала са много обширни.Всеки си има човек , с когото се допълва и го намира рано или късно.

anonymous708973
01-21-2013, 16:03
Важно е да имат и доста сходства.

sexa_na_kompleksa
01-21-2013, 16:03
Защо не?

Amore-Mio*
01-21-2013, 18:45
Има, защо да няма?

Ще се допълват взаимно, докато свикнат с навиците/мненията и така нататък на другия, и всичко ще е 6.

Amore-Mio*
01-21-2013, 18:45
Има, защо да няма?

Ще се допълват взаимно, докато свикнат с навиците/мненията и така нататък на другия, и всичко ще е 6.

besso
01-21-2013, 19:40
лошо момче + свито момиче = Мъжа ще си прави квот иска, жената ще седи вкъщи да гледа децата
добро момче + лошо момиче = Кратка връзка, защото жените не са свикнали да бъдат мъжа във връзката.

То е ясно, че има и вариации, ама аз това предвиждам..

anonymous708973
01-21-2013, 20:04
лошо момче + свито момиче = Мъжа ще си прави квот иска, жената ще седи вкъщи да гледа децата
добро момче + лошо момиче = Кратка връзка, защото жените не са свикнали да бъдат мъжа във връзката.

То е ясно, че има и вариации, ама аз това предвиждам..

Доста мога да поспоря тук, особено за втория случай.
Някои жени си търсят мъже, които да водят за носа. И го правят умело и с години.

PurpleSand
01-21-2013, 21:36
трудно се постига разбирателство в тези ситуации ... възможно е,но рядко според мен.

~DesertRain
01-22-2013, 15:15
Гледай филма "A walk to remember" и ще разбереш дали е възможно :) !