PDA

View Full Version : Работа за тийнейджър??? Моля помагайте!!!



hadzhiev
01-21-2013, 17:59
Здравейте, тъй като времето се стопля и ми хррумна че може по някакав начин да си сабера малко пари. Тъй като аз ходя на тренировки до ся плащах с спестявания ама и те свършиха и сега на каде??? Не искам да питам нашите за всяко нещо а искам сам да си изработвам някой лев не ми трябват супер много пари но поне да имам за тренировки и ако сабера повечко да си зема няква дреха нещо такова. Гледах много в интернет за раздаване на листовки но никаде не мога да намеря как да се свържа с тези хора които плащат за това а и никаде не пише колко горе долу е заплащането. Та идеята ми е да ми препорачате нещо по различно от листовките или ако и вие сте от Пловдив и сте работили да си дадете мнението и да ми кажете как и аз да започна момче сам на 14 години та моля ви помагайте. От работа каквото и да е не ме е страх ако ще да е много тежка физически аз сащо ще се саглася такмо ще тренирам докато изкарвам пари :D

Gret1ty
01-23-2013, 19:49
оо да и мен ме интерсува на драго сърце ще раздавам листовки.. и каквато и да е работа (искам да спестя)

bebeemalko
01-25-2013, 05:35
На 14 не си правете илюзии за работа! Аз като съм на 17 не се знае нищо за работа, а вие на 14 просто си го избийте от главите. И аз ходя на танци и си спестявам от закуската- ям в нас.( и е много по-полезно)

kolegata88
01-26-2013, 20:43
Здравейте, тъй като времето се стопля
Особенно днес е много топло

nyxu
02-07-2013, 18:01
Трудно можеш да намериш..

sm_95
02-13-2013, 09:14
На 14 бая трудно ще си намериш... Аз миналото лято на 17 се съсипах да търся и навсякъде казваха да ида догодина. Иначе... Само ако имаш някой познат, който може да те вземе да правиш нещо... Друг вариант няма.