PDA

View Full Version : Магия за раздяла



LuniChkaa
01-21-2013, 17:51
Имам приятел който има една много нахална бивша която много иска пак да е с него и си умира от яд, че той е с мене. Аз ходя на една врачка да ми гледа на кафе- доста си познава жената. Няколко пъти ми казва, че това момиче иска да ни раздели и днес ми каза, че ходила и ни направила магия да се разделим. Каза, че сега ще почнем да се караме без причина и някакви такива докато не се разделим и ми предложи да го развали, но за някаква безумна цена. Не знам какво да правя - хем ми се вярва, хем не. Каза, че трябва да се развали навреме докато не е твърде късно, но се чудя дали е истина или просто иска да ми изсмучи парите. Вие как мислите?Вярвате ли в такива неща и какво бихте направили?

anonymous708973
01-21-2013, 17:53
Ти сериозна ли си?!

LuniChkaa
01-21-2013, 17:54
Да. Защо да не съм ?

kalzzz
01-21-2013, 17:54
Попринцип вярвам, но тази просто ти иска парите. Не се поддавай на тия глупости ами си поддържай нормални отношения с гаджето (въпреки тази дето го преследва) . :)

SisiStrange
01-21-2013, 17:58
Да, да, да. Смени врачката. Тази е кожодерка.

Sh@d0w
01-21-2013, 18:01
Винаги съм се чудел как може да вярвате в такива неща като врачки, зодии и прочие... пълни глупости.

LuniChkaa
01-21-2013, 18:03
И аз преди много много не вярвах, но тази наистина много неща ми познава почти не ми е казвала някакви простотии който не са верни. Затова се чудя дали и това не е истина.

SisiStrange
01-21-2013, 18:07
Те просто са добри с психологията. Огледала те е, поговорила си е с теб и си е извадила умозаключения, благодарение, на които поддържа добро ниво на налучкване.

Има няколко типа врачки:
- истински (които НИКОГА не биха искали пари, за да ти кажат нещо);
- шарлатани (които им личи от километър, че се чудят как да те оберат);
- добри шарлатани (които са добри с познаването на хората и умеят наистина да те омотаят).

Просто си попаднала на добра шарлатанка.

TheBeliever
01-21-2013, 18:10
Като видя/чуя някой да говори за врачки се сещам за сериала The Mentalist. Хвърли му едно око. Може да разгадаеш какво как ти е познала.

Amore-Mio*
01-21-2013, 18:38
Никога не съм вярвала на подобни простотии.

Не бих вярвала.

DisappointedDreamer
01-21-2013, 18:39
Викни Сапунчо да ти каже дали е истина.

WesSneijder
01-21-2013, 18:40
Ела при мене, ще ти взема по-малко. Три бири и тарелка кебапчета на час ми е тарифата, нямам грешка дотук. ;)

xXxPETYAxXx
01-21-2013, 18:42
Тая е голяма шарлатанка...
С бившата му да не посещавате една и съща врачка...Да не е взела пари от бившата му за да направи въпросната магия, а сега да се опитва да вземе и от теб, че да я развали уж. :D

GLaDOS
01-21-2013, 20:59
Може би,наистина има хора които имат дарба да познават,но аз ти гарантирам,че те мами за пари.Възползва се от страха ти и го използва срещу теб за да те обере.Колко ти поиска 250 , 300 ? За разваляне на "магия"? Колко сеанса ще ти направи ?
Слез на земята.

TROLLDADLOLCAKE
01-21-2013, 21:05
Първо - аххахахаха ти сериозно ли ?
Преди години имах проблеми т.н детски страхове от тъмното ! Баба ми реши да се грабнем от Пловдив до Чирпан , щото там имало някаква си много прочута врачка , като и да е отидохме , влизам вътре и дадената госпожа започна с общите неща от кво те е страх и т.н ! Почна да ми вади глупави заключения от сорта " Оле ама ти не знаЙш , тва е от демони глупости " .. тъкмо си мислех , че няма как да стане по - забавно и бабето тръшна "Мойто момче ти знаеш ли че не си кръстен" , (при положение , че имам един албум със снимки от кръщенката ми ) ! По темата : врачки , гледачки и т.н НЯМА - това са шарлатани искащи да извлекат пари от хората ! Ако ти самата не си направиш скандалите с приятеля ти , няма как някаква си "магия" да ги направи !

marilyn
01-21-2013, 23:45
Не знам как можеш да вярваш на тия простотии. Ок, има някви хора, които познават, ама тая явно е наистина шарлатанка, гледа как да ти вземе парите. Ходи се радвай на момчето си, не се занимавай с простотии.

LuniChkaa
01-22-2013, 15:33
Оххх не знам. Доста неща ми е познавала, които сякаш няма как просто ей така да налучка.

LuniChkaa
01-22-2013, 15:38
И сега всеки път когато ми каже нещо на въпреки или се поскараме за нещо или просто ако не ми каже, че ме обича започвам да си мисля, че ще скъсаме. Направо хич не трябваше да ходя по такива места.

nqkywsitam
01-22-2013, 16:00
Ми като вярваш сляпо в нея, дай и парите пък да видиш кво ще стане :D
Но наистина истинските екстрасенси и хора с дарба, никога няма да ти искат колосални суми, те ще се радват на това което им дадеш, важното е да е от сърце.


едит: ти може да имаш 20 банкноти по 100 лв. и една двулевка, но щом си преценила че имаш толкова да дадеш, толкова даваш на човека, важното е да ги дадеш от сърце, за това че ти помага, те никога не искат, приемат квото имаш, може и продукти. Гледай за Кеазим Ходжа при Мартин Карбовски и ще разбереш за кво става дума :)

tori
01-22-2013, 16:20
Винаги съм се чудел как може да вярвате в такива неща като врачки, зодии и прочие... пълни глупости.
Този коментар изцяло съвпада с мнението ми. Тая ти дере яко кожичката, най-добре стига се вкарва във филми и си живей живота. По-хубаво от това няма.
Едит: Имаш хубав аватар. :д Горкото момче...

waffenss
01-22-2013, 18:56
Имам приятел който има една много нахална бивша която много иска пак да е с него и си умира от яд, че той е с мене. Аз ходя на една врачка да ми гледа на кафе- доста си познава жената. Няколко пъти ми казва, че това момиче иска да ни раздели и днес ми каза, че ходила и ни направила магия да се разделим. Каза, че сега ще почнем да се караме без причина и някакви такива докато не се разделим и ми предложи да го развали, но за някаква безумна цена. Не знам какво да правя - хем ми се вярва, хем не. Каза, че трябва да се развали навреме докато не е твърде късно, но се чудя дали е истина или просто иска да ми изсмучи парите. Вие как мислите?Вярвате ли в такива неща и какво бихте направили?

ето как да я развалиш кажи тия думи : абра кадабра сим салабим , къде си ти мой любим , от мене се дръпни и в глава се гръмни , що мозъка ти мн гладък бил и пак си се напил

strawberry88
01-22-2013, 19:03
Не вярвам в такива неща.

DragonLady
01-22-2013, 19:45
Не знам как можеш да вярваш на тия простотии. Ок, има някви хора, които познават, ама тая явно е наистина шарлатанка, гледа как да ти вземе парите. Ходи се радвай на момчето си, не се занимавай с простотии.
+1
Щом сумата дето е поискала, уж да развали, уж направената ви магия за раздяла е тлъста, значи 100% лъже и гледа само как ти вземе парите.

mimsssssss
01-22-2013, 19:58
Някой ако е гледал филма Червени светлини, има там точно едно упражнение за "налучкване". В курсовете по Писхология точно с такива неща се занимаваме доста често...
Сега по темата - първо, магии не съществуват. Нито за направа, нито за разваляне. Хората сами си отговарят както за нещата които правят, така и за тези които им го правят. Второ - като виждаш че с твоя нямате проблеми, сама ще се убедиш, че тази те лъже. И трето - какви верни неща ти казва, като ти не ходиш при нея да ти познае на колко си години или как се казваш, а да ти разкрие бъдещето... Не виждам логиката на това, кое ти е познала.

LuniChkaa
01-23-2013, 15:09
uuup

shmatarok
01-23-2013, 15:18
Твоята шарлатанка явно е надушила колко си наивна и сега е решила да те излъже с тази "магия". Не се връзвай на такива глупости и след като очевидно лесно се залъгваш, повече не ходи по врачки.

N1ksun
01-23-2013, 15:20
Чувал съм даже че има странични ефекти от подобен вид страшна "мЪгия" .

LuniChkaa
01-23-2013, 20:15
Какви странични ефекти?