PDA

View Full Version : Сънувам някакви сънища напоследък какво ли значат ?



yamaha436
01-21-2013, 19:00
Първо преди 1-2 дена някъде сънувах,че отиваме с едни приятели караме тир и спираме и има някакакви вагони отваряме ги и в първите имаше злато а в последният имаше злато и диаманти и почнахме да ги слагаме в чували но някакви хора ни подгониха и ние избягахме но после се върнахме и аз си взех бях напълнил един чувал със злато и напълних още един със злато и диаманти а другите само един от тях взе един чувал със злато прибрахме се и някой беше казал че имаме злато и ние знаехме някак си още преди това и го бяхме скрили в печката а тя гореше и дойдоха хората да търсят златото но нищо не откриха и си заминаха после извадихме златото а то половината се беше стопило и събрахме диамантите и останалото злато и тогава се събудих.... Другият сън който сънувах вчера беше много объркан и той та идва Златка Димитрова при мен и почнахме да правим секс и беше много як сънят ама след това не знам какво стана и аз станах Златка Димитрова и почнах да обикалям улиците вечер гол само по някакъв потник и бягах от нещо не знам от какво но ми беше страшен кеф хората се възмутиха че обикалям гол (нали аз Златка Димитрова уж :D) и се събудих след това като заспах сънувах че съм някакъв наркодилър или нещо такова и в джоба ми имах една голяма пачка долари след това пак Златка се появи в сънят ми само че не знам каква беше много объркан сън нищо не си спомням почти :D та това са сънищата ако някой може да ми ги тълкува какво значат ще съм му много благодарен!

vakanciqta
01-23-2013, 14:45
Виж в съновник.бг на мен лично каквото пише там е истина и се сбъдва

s40t4
01-23-2013, 15:13
Сънища,сънища... поне някой си ги спомнят......