PDA

View Full Version : Ако решите



LovEsIckk
01-21-2013, 19:54
да се правите на това, което не сте пред някой.Да играете роля и театър...
Колко време бихте издържали да носите тази маска? И бихте ли я свалили, ако знаете , че ще бъдете най-вероятно отхвърлени?

И без - " Не се правя на това, което не съм"...Не е това въпроса.Казвам АКО.

Claymore
01-21-2013, 20:00
Не е трудно. Човек може и с години да е на това дередже, ама всеки си намира майстори дето ще му разкаже играта по някое време.

Oy7ofCon7roL
01-21-2013, 20:06
В какъв смисъл да се направя на какъвто не съм ?

Oy7ofCon7roL
01-21-2013, 20:11
Примерно мога да се правя, че ми пука за дадено нещо или, че не ми пука от нищо, съответно непукист или много чувствителен и тая роля май мога да я играя вечно, ама как може, човек да го играе примерно много пекан, много умен, голям паралия или нещо такова, в смисъл бързо ще се пропука

пак не съм сигурен дали съм разбрал идеята на темата

scrooper
01-21-2013, 20:19
Един подобен експеримент ми докара много главоболия, а мен трудно може да ме заболи глава.
Някъде на 12 г. реших да се правя на нещо, коренно различно от мене. Дотолкова се вживях в ролята, че години наред не можех да си върна "истинското Аз". Така че не знам какво искаш да постигнеш, но те съветвам да не го правиш. По - добре насочи усилията си в усъвършенстване на това, което си.

yakuza_
01-21-2013, 20:20
Веднъж лъгах цял срок за името си и накрая даскалката се усети :D

ilovedeath
01-21-2013, 20:25
Ставам за актриса.

LovEsIckk
01-21-2013, 20:47
Ми примерно харесваш си някое момиче,опознавате се и разбираш, че "такива, като теб" не и допадат, сменяш тактиката и слагаш маска..
Или следното. Излизаш в нова компания, разбираш, че не се вписваш и че нямате много допирни точки, но пък искаш да си сред тях..Пак слагаш маската.

TrollFaace
01-21-2013, 21:01
Веднъж лъгах цял срок за името си и накрая даскалката се усети :D

:lol: :lol: :lol:

fUcKsMiLe
01-21-2013, 21:24
Ако такова нещо се случи (едва ли, но примерно, както каза ти), ще продължи доста дълго време.
Отлична актриса съм, когато го искам. А единствено мога да се разкрия, ако съм супер ядосана и емоционална.
Но и тогава би ми проличало едва едва и най-вероятно биха разбрали само по-бързо схващащите.

LovEsIckk
01-21-2013, 21:44
Добри актьори - много. Въпроса е, че започва да тежи.
/Поне според мен де, на мен лично би ми тежало, въпреки, че не ми се е налагало и не съм изпадала в такава ситуация/

Oy7ofCon7roL
01-22-2013, 13:29
Ми примерно харесваш си някое момиче,опознавате се и разбираш, че "такива, като теб" не и допадат, сменяш тактиката и слагаш маска..
Или следното. Излизаш в нова компания, разбираш, че не се вписваш и че нямате много допирни точки, но пък искаш да си сред тях..Пак слагаш маската.

и при двете ситуации не бих се правил на някъв си, за къв кур да се правя на някъв, само за да се харесам на момиче или пък на няква чужда компания, щом сме толкова различни, че трябва да не бъда себе си за да се вписвам , то едва ли и те ще ми бъдат интересни at all