PDA

View Full Version : kakvo mislite?



lilmay
01-21-2013, 20:17
purvo izvinqvam se,che pisha na latinica,no nqmam kirilica na laptopa v momenta ...
kum problema mi
ima edno momche,koeto mn haresvam.S nego zapochnahme da se vijdame iuni mesec minalata godina,kato toi znaeshe,che go haresvam i sam trugna kum men.Vijdahme se,beshe ni hybavo,no toi iskashe samo sex ot men,az mn go haresvah,napravihme go,ychebnata godina svurshi i nie se razdelihme,zashtoto sme ot razlichi gradove.Mina edin mesec bez da imame nikakvi kontakti,no posle az go potursih i otnvo se zapochna,kato zapochna novata ychebna godina se vidqhme i produljihme s tova,no otn vsichko beshe na osnovata na neangajirashtiq sex.Az my kazah,che iskam da sm s nego,no toi mi kaza,che v momenta ne mje da mi predloji nishto poveche ot tova,koeto sme imali do tozi moment,zashtoto iska da si pochine ot vruzkite i ne iska da se obvurzva.Az se suglasih i vsichko produlji po staromy,vupreki,che az si imah chyvstvata,mina izvestno vreme i toi trugna s edno momiche i mi kaza,che az i toi prikluchvame,beshe mi gadno,no go prieh.Te hodiha izvestno vreme i kato skusaha,toi otnovo me potursi i az se vurnah ... Ottogava pak si poddurjame starite kontakri,osnovavashti se samo na sex.Na nego my e qsno,che az iskam da sm s nego,no toi ne iska,kazval e che ne iska da obicha samo edna,a predpochita da e s mnogo ii da ne si trovi nervite s vruzki,toi sam mi e kazval,che ne e samo smen ... Dori znam ot negovi fr,che e kazval,che ne iska neshto po seriozno s men,zashtoto samo shte me naranqva,a toi ne iska tova,no ponqkoga si mislq,che suznatelno go pravi.Slychvalo se e da se natiska s drygo momiche pred men,sled koeto otnovo da mi zvunne na men,kogato sme dvamata se durji mn milo,gyshka me,celyva me,govorim si,ne e kato da se ebem,bez i dyma da kajem.Kogato vijda,che ne sm dobre vinagi me pita kak sm i zashto sm zle,interesyva se,koeto me e karalo da se zamislq,che vse pak ima nqkakvi chyvstva,ne lubov,ne me obicha qsno mi e,no vse pak ima neshto,sled kato produljava da me tursi sled tolkova vreme i sled vsichki drygi.Edna fr mi kaza,che ima hora,koito kat sa naraneni vednuj [[a toi e bil precakan]] i zapochvat tka da ne iskat vruzka i v momenta,v koit zapochnat da izpitvat chyvstva se plashat i zapochvat da bqgat ot obekta na chyvstvata,i edin vid narochno da go machkat,za da izhceznat nachenkite na chyvstva v tqh i da mogat pak da si q karat neangajirashto ... A toi go e pravil,ymishleno me e naranqval i ne se vijdame tolkova chesto,kakto predi ... iskam da vi popitam popadali li ste v takava sityaciq i zashto spored vas toi postupva tka,ne iskam suveti ot roda na ''ostavi go'',izturpqh i izstradah mnogo pokrai nego i nqma da go ostavq,dokato moga shte sm nego,dri i po tozi nachin,prosto mi kajete kakvo mislite za negovoto povedenie i ako moje mujete da izkajat mnenie ot tqhna gledna tochka
blagodarq

TheBeliever
01-21-2013, 20:21
http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

marilyn
01-21-2013, 23:49
Кирилицата е задължителна, няма да си правя труда да те чета..

ShtrudeL
01-22-2013, 02:56
Кирилицата е задължителна, няма да си правя труда да те чета..

Подкрепено с горния пост.