PDA

View Full Version : Харесвам я , но се чувствам несигурен



oxShit
01-21-2013, 20:55
Здрастииии , значи харесвам едно момиче от моят клас... тааа ний с нея общуваме адски малко в училище, само ако аз и пиша във фейсбук и това е ... Харесвам я , но не знам как да й го кажа , страх ме е да не ме отреже ... мн. хора от класа ми се гушкат с нея , това ме нерви .. с 2 думи - Страх ме е от отрязване ... искам ей така да си говоря с нея повечко ... спичам се ей тъй - да седна при нея и да я поразпитам как е що е ....

oxShit
01-21-2013, 21:12
......................

sweetcake
01-22-2013, 14:02
Просто го преодолей това "спичане"! До никъде няма да стигнеш по този начин. Животът е твърде кратък, за да го пропиляваме с напрежение и срам. Давай го малко по-смело! Просто отиди при нея и и кажи едно човешко "Здрасти" и от там-нататък разговорът сам ще се развие (ако и тя изпитва нещо към теб, разбира се).

idontunderstand
01-24-2013, 09:52
Няма по-тъпо нещо от това,да ходиш с някой от класа ти.
Показва ли ти по някакъв начин,че си и интересен,че те харесва?

strawberry88
01-24-2013, 09:59
Няма по-тъпо нещо от това,да ходиш с някой от класа ти.

Не съм съгласна. ;д

Авторе, или спри да се срамуваш и направи нещо, или си стой и се оплаквай, че те е страх.Ти избираш.

oxShit
01-25-2013, 21:54
Няма по-тъпо нещо от това,да ходиш с някой от класа ти.
Показва ли ти по някакъв начин,че си и интересен,че те харесва?

НЕ , или чака аз да направя нещо , или пък не я е*е за мене .... а ако и кажа може да се получи работата защото тя може да чака да действам , или пък да стане пълен ФЕЙЛ

MoonFlyer
01-26-2013, 01:15
Ако и кажеш може да спечелиш и да загубиш, но ако си се отказал - вече си загубил. :)

Amore-Mio*
01-26-2013, 11:57
Не се спичай.
Бъди смел, вярвай в себе си и нещата ще са много по-добри, отколкото сега.
Безсмислено е да стоиш и да не се пробваш, казвам го за пореден път. Пиши й, излезте, намерете общи интереси и водете разговор. Сближете се. Сам ще разбереш дали имаш шанс с нея или не.

Tsukuda_Hiroshi
01-26-2013, 13:38
Има само 1 начин да разбереш какво ще стане, лАпе! Кажи на мацката, че я харесваш, а после пиши тука дали те е отрязала или си семеен вече.