PDA

View Full Version : Създадени сме един за друг, но той не го знае!



summerROMANCE
01-21-2013, 21:37
! предупреждавам за оплетена сага, така че следете внимателно! :
Темата звучи малко психарска, но сега ще се убедите, че е истина! Харесах си го откакто го видях - бях нова ученичка в 9-ти клас, а сега сме 12-ти..малко е тъпо, че сме от един и същи клас, но какво да се прави...Та, той притежава всичко, което винаги съм търсила- усмивката, тялото, чувството за хумор..Но винаги ме е било срам да покажа по някакъв начин, че го харесвам, а най-тъпото е, че имаме толкова общи неща! Да изброявам ли..:
1.не че има особено значение, но е роден 8 дни преди мен (хубаво е, че се води по-голям, макар и с 8 дена)
2.и двамата кандидатстваме в едни и същи университети в чужбина (разбрах го скоро)
3.постоянно ни се случва единят да каже нещо, което другият тъкмо е щял да каже..
и редица други, които са прекалено малки съвпадения, или прекалено лични за споделяне..
До тук добре, но ето и проблема: неговият най-добър приятел (да го наречем М.) ме харесва от много време и ТОЙ проявява изключителна мъжка солидарност. Имало е два повода да се забием, но на единя бях дошла с един приятел-да го наречем Б. (и всички са си мислили, че сме заедно), а другия беше рожденият ден на М. и самият той се опитваше да ме забие.
Тъпо е, че имаме общи приятели от класа, но дефакто не сме в една групичка, защото М. не го кани на събиранията ни. Още по-тъпо е, че ТОЙ се запозна с най-добрата ми приятелка (която ходеше с Б.) и тъй като аз не събирах смелост да му пиша от собствения си skype, му писах от нейния. Проведохме много забавен двучасов разговор, обаче той си мисли, че си е чатил с нея.. М. успях да го сватосам с една приятелка, че да се отрече от мен ( и да не му е гадно ако нещо стане между мен и най-добрия му приятел), и все пак развитието е в застой, защото аз не мога да се престраша да направя "крачка".
Може би като заминем нещата ще се получат-далече от всички клюкари в класа и драмите..но не ми се чака и едновременно с това ме е страх да действам.
..............
Та, кажете, има ли смисъл?.. Много ли ще е странно да му пиша (при положение, че никога не съм му писала?)? Пък и какво да му кажа...не искам да си помисли, че го зарибявам, просто искам сам да види колко много общи неща имаме!
ПОМОЩ? :D

Azoria
01-21-2013, 21:45
Направи крачка, защото иначе няма да стане. След време може и да му кажеш,че си е писал с теб, а не с приятелката ти, което е много тъпо между другото, за да не започне да има нещо към нея. Ако не е късно вече. И няма нищо лошо да усети, че го зарибяваш, все пак това прави, нали? :Д

п.п.: Заглавието разбива :lol:

marilyn
01-21-2013, 23:56
Пиши му, де. Само да не му изцепиш "Здрасти, как си? Аз и ти сме създадени един за друг, но ти не го знаеш..."

EternalDream
01-22-2013, 16:23
Време е да действаш. Трябва да започнеш да показваш лек интерес, сближете се, излезте. Ако той се интересува, де. Тогава нещата би трябвало да потръгнат.

granger
01-22-2013, 16:30
Заглавието ти ми прилича :
http://p.twimg.com/A1iQI2qCUAAiJfK.jpg
:lol:
Просто направи крачката - никога не знаеш какво те очаква.

anonymous708973
01-22-2013, 16:36
1.не че има особено значение, но е роден 8 дни преди мен (хубаво е, че се води по-голям, макар и с 8 дена)
2.и двамата кандидатстваме в едни и същи университети в чужбина (разбрах го скоро)
3.постоянно ни се случва единят да каже нещо, което другият тъкмо е щял да каже..

И съдиш по това?
Имам съученик, с който най-вероятно ще учим една специалност в един и същи университет. И?!
Пълен филм, а не ти отива на годините.

Kalu
01-22-2013, 16:37
Защо да е странно да му пишеш? От един клас сте вече четири години ли колко. Даже можеш да му направиш приятно впечатление, понеже ей така се сещаш за него. Докато си пишете за някакви неща вече като ви се изчерпят темите и настъпи "мълчанието" можеш да му кажеш нещо от сорта на "Помниш ли един път като си писа с *името на приятелката ти* за *темата, за която сте си писали*?" и така после да продължите да си говорите и така да разбере, че си била ти. Успех!!!

tori
01-22-2013, 16:48
Това е бъдещият ми съпруг ама още той не знае. :lol: You made my day, girl! Иначе да му покажеш, че го харесваш не е толкова трудно. Пиши му или излезте само двамата и си говорете, когато темите ви свършат, просто намекни, че имаш нещо към него и така.

GLaDOS
01-23-2013, 06:47
Имам си приятелка,но тя не го знае!

Blq-blq
01-23-2013, 17:59
Имам си приятелка,но тя не го знае!

Какво съвпадение и моя приятел не знае ! :D

Azoria
01-23-2013, 18:00
Имам си приятелка,но тя не го знае!

И коя е таз девойка?

summerROMANCE
02-06-2013, 21:49
ОК, писах му (в събота)...чатихме си около 2 часа, след което той каза, че в понеделник ще ми пише как му е минал изпитът. Писа още на следващата вечер (чатихме си за други неща) и оттогава не е влизал в скайп да ми пише за въпросния изпит...Днес се видяхме в училище, казахме си здрасти, усмихна ми се, после играхме карти...От време на време му хващах погледа, обаче мен ме е срам/страх да не се усети, че го харесвам и просто се държа приятелски. Та - въпросът ми е: като влезне в скайп, да му пиша ли? Аз си мисля, че не трябва, не искам да му досаждам, но пък според моите приятелки щом той ми е писал последния път, аз трябва да започна следващия чат... ама нали уж той щеше да ми пише? :D

psychopath
02-07-2013, 00:18
Мисля, че имаш сериозни проблеми.
Не се ебавам.

Tsukuda_Hiroshi
02-07-2013, 04:58
Ами гледай сега. Утре идвам в класа ти, да му кажа пред всички, че го харесваш и искаш да имате врЪзка. Кой да ти реши проблема? В 12-ти клас си: говори с момчето!

shmatarok
02-07-2013, 05:33
12-ти клас, пък какви драми, какво чудо... лелеее.

GLaDOS
02-07-2013, 08:39
И коя е таз девойка?

Обобщавам темата.Аналог на заглавието :D

summerROMANCE
02-23-2013, 06:56
Само да ви кажа как се развиха нещата-за щастие се оказа, че не съм луда :D И той ме харесва, пишем си, покани ме да излезем :) Сериозно се бях филмирала, признавам...оказа се, че и той е човек и няма да ме "изяде" :D Мерси много за съветите ;)

tori
02-23-2013, 08:46
Само да ви кажа как се развиха нещата-за щастие се оказа, че не съм луда :D И той ме харесва, пишем си, покани ме да излезем :) Сериозно се бях филмирала, признавам...оказа се, че и той е човек и няма да ме "изяде" :D Мерси много за съветите ;)
Ти очакваше да си гризне от теб ли?