PDA

View Full Version : объркано..



mea96
01-21-2013, 21:53
Преди няколко седмици с приятеля ми с който бяхме заедно 6 месеца се разделихме.Връзката ни беше от разстояние понеже той е студент , в началото си идваше често след това ноември месец се случи нещо много тежко за него и той ми каза че не може да ми обръща внимание и ако искам може да се разделим..аз приех че ситуацията е много тежка и му казах че ще остана с него въпреки че дори спряхме да се чуваме и така около месец аз го търсих без да получавам отговор..някъде през декември реших че всичко си идва на мястото започнахме да общуваме нормално (въпреки че не се виждахме) .. обаче в последствие случайно попаднах на негов профил в сайт за запознанства където установих че през времето в което той беше твърде депресиран да ми отговаря дори се е свалял с някакви други момичета ... след това пък разбрах от приятелка че когато той ми беше казал да го изчакам на компютъра защото е зает си е чатил с нея (до като аз стоях и чаках) .. та казах му че това не може да продължава и че не може да ме прави на глупачка и той ми каза че аз не съм го оценила и че е нямало смисъл да бъде с мен :) ..лошото сега е че някак си отново искам да съм с този човек въпреки че знам ..че няма смисъл просто има нещо което ме кара да се обвинявам и от седмици се чувствам повече от ужасно ... говорих с приятелки за това но някак си мисля че като споделя тук може да ми стане по-добре..може пък да ми олекне и чувството за вина да изчезне ... просто не разбирам себе си ..повече от разочарована съм от човека но продължавам да мисля непрекъснато за това

Благодаря за вниманието предварително

marilyn
01-21-2013, 23:51
Не се събирай с него, не се занимавай даже. Ако се чудиш какво да правиш в свободното си време- купи си букварче и се научи къде се слага точка, къде запетая...

mea96
01-22-2013, 07:19
Щях да пиша в скоби : (извинявам се за пунктуацията) , но забравих.Пиша на една ужасно объркана клавиатура в момента и ми е доста трудно да се оправя дори с буквите,а какво остава за знаците.Просто нищо не си е на мястото. :)

HollyGolightly
01-22-2013, 11:53
Държи се като малко дете, като няма какво да каже за сво оправдание подхвърля топката на теб и те обвинява. Не е присъщо на човек, за когото се счита, че трябва да бъде зрял да се държи по този начин. Не се занимавай, може в началото да ти е трудно и да имаш някакви колебания, но дори ти самата знаеш, че той само би ти изгубил времето

idontunderstand
01-22-2013, 12:09
Помисли с главата си,не със сърцето си. :)

umri
01-22-2013, 12:22
И кво толкова му се е случило? Като искаш адекватен отговор пиши всичко или не си прави труда

CLANA
01-22-2013, 12:34
Той е идиот.Не си заслужава.