PDA

View Full Version : Как да му го обясня?



letinova
01-21-2013, 22:10
Здравейте!
От скоро съм заедно с приятеля ми и все още не сме правили секс, но сме си говорили доста по темата.
Преди известно време имах кратка връзка с едно момче и бях доста глупава и допусках да го правим без предпазни средства. Но слава богу вече имам глава на раменете си и не искам да допускам тази глупост отново..
Проблемът е, че сегашният ми приятел знае за това момче и когато му казах, че не искам без презерватив той много се ядоса. Почувствал се гадно, че с другото момче така съм направила, а сега с него не искам... Колкото и да му обяснявам, че е било, защото не мислих и че сега не искам да се случи нещо, за което не сме готови и че трябва да мислим с главите си за тези неща, той продължава да ми се сърди и ядосва..
Не знам какво да правя и как да постъпя... Започвам да се влюбвам в него доста и не мога просто да го зарежа, както някои може би ще ме посъветват... Чувствам се ужасно, че не ме разбира и ви моля, изкажете мнение и ми дайте съвет как да поговоря с него и как да му обясня това, знам ли, по друг начин... :(

DragonLady
01-21-2013, 22:24
Обясни му, че искаш да е с презерватив, за да не забременееш, а не защото той е по-малко значим за теб, отколкото е бил въпросният преди. Кажи му, че съжаляваш, че си го правила без, и в момента те е страх от бременност, болести и тн. и затова искаш да си по-отговорна към здравето и на двама ви, ползвайки презервативи.

NambyPamby
01-21-2013, 22:50
Почувствал се гадно, че с другото момче така съм направила, а сега с него не искам...
той продължава да ми се сърди и ядосва..


Хахахаха, нечие честолюбие май е засегнато, хахахахаха. Комплексираните мъжленца много държат да са най-най, ама не като повечето хора - те трябва да са първи и единствени във всичко на някоя и голям удар върху егото им е, ако тя е правила нещо с друг, пък с него не иска.
Самата му реакция със сърденето и ядосването е достатъчно показателна що за леке имаш до себе си. Нормалният мъж би подходил тактично и би поговорил с теб, за да разбере какви са ти причините да (не) правиш нещо, вместо да подхожда с пасивна агресия и да те кара да се чувстваш зле.

marilyn
01-21-2013, 23:22
Ама хич не му се връзвай. Хубаво, че ти е дошъл акъла. Иначе си си в правото да настояваш за презерватив, не му е нормална реакцията.

Violenza
01-22-2013, 08:35
Не знам къде ги намирате такива лекета. Сърдел се, ядосвал се. Откъде накъде?!
Въобще не му се връзвай на приказките. Щом си искаш със, със. Не прави компромис със себе си.

shmatarok
01-22-2013, 09:11
Дръж си на принципите. Ако му е толкова проблем да го правите с презерватив, вземи му се разсърди и ти или му кажи, че няма презерватив => няма секс. Изобщо не си позволявай да те манипулира така.

Vici0us
01-22-2013, 09:23
Като чета ми става ясно че приятеля ти се тръшка и се държи като малко дете.
Отстоявай себе си и мнението си

merodiq
01-22-2013, 23:55
Приятеля ти е много зле..Не може да постигне целта си по-друг начин и знае само това.Иска винаги да става на неговата,а не се съобразява с теб.Явно така са го научили мама и тати(или не са му обърнали внимание на време и да го отучат) и той е свикнал.Сериозно трябва да седне и да помисли с главата си.Какво иска да направи и с риска от какво друго.Ако не те послуша и пак си държи на неговото значи просто няма как да продължавате.Защото все някои път ще има инцидент.Щом има такова мислене той,какво остава за по-нататък.

mimsssssss
01-23-2013, 00:40
Хахахаха, нечие честолюбие май е засегнато, хахахахаха. Комплексираните мъжленца много държат да са най-най, ама не като повечето хора - те трябва да са първи и единствени във всичко на някоя и голям удар върху егото им е, ако тя е правила нещо с друг, пък с него не иска.
Самата му реакция със сърденето и ядосването е достатъчно показателна що за леке имаш до себе си. Нормалният мъж би подходил тактично и би поговорил с теб, за да разбере какви са ти причините да (не) правиш нещо, вместо да подхожда с пасивна агресия и да те кара да се чувстваш зле.

Кефи ме мнението ти ^^
Авторке, ако той не схваща за какво се ползва презерватива, поне ти си схванала. И по-добре късно, отколкото никога. Освен да му обясниш, че искаш да се грижиш за здравето си, по друг начин не виждам как ги могла да го убедиш.

Seattle
01-23-2013, 06:18
Чак чак чак. От скоро сте заедно, още не сте се наебали, а той се прави на госпожичка дали ще наебе с презерватив или без? Да кара на ръчна кат се прай на "мноу гуем". А съвет към теб, замисли се готова ли си да го траеш с тия негови детски работи. Щом от рано е почнал, и то точно за такава сериозна работа, направи си извода как ще ви върви връзката.

sexblqn
01-23-2013, 06:47
Хахахаха, нечие честолюбие май е засегнато, хахахахаха. Комплексираните мъжленца много държат да са най-най, ама не като повечето хора - те трябва да са първи и единствени във всичко на някоя и голям удар върху егото им е, ако тя е правила нещо с друг, пък с него не иска.
Самата му реакция със сърденето и ядосването е достатъчно показателна що за леке имаш до себе си. Нормалният мъж би подходил тактично и би поговорил с теб, за да разбере какви са ти причините да (не) правиш нещо, вместо да подхожда с пасивна агресия и да те кара да се чувстваш зле.
Няма какво повече да се каже по темата :(

wasilew
01-23-2013, 07:01
Щом като не си съгласна със нещо,не ти изнася казваш го в прав текст и това е,никой не е господар на никой.

xXxPETYAxXx
01-23-2013, 07:15
Абе, не става въпрос за шанса за нежелана бременност. То, ако това ти е единственото, което те спира от секса без кондом - няма логика. Някак го разбирам, че му е тъпо на момчето, защото според него му нямаш толкова доверие, колкото си имала на предишния. Ако трябва да съм честна, дори и ако на мен ми се случи да искам с някого да правя секс без презерватив, а той ми откаже, също не бих се почувствала яко.
Ама баси, поне първите пъти е съвсем нормално да е СЪС. Ако още от първия път иска без е прекалено капризен.

Обясни му, че с бившия ти, когато сте започнали да практикувате секс без кондоми вече сте имали опит заедно, а не от първия път така да се почнете(ако е така де, само предполагам). Или лекичко спомени за изследвания за ППБ и на двама ви, тогава може да се ядоса съвсем, но поне ще забрави за идеята си.

Azoria
01-23-2013, 17:44
Обясни му,че когато забременееш ти ще му се сърдиш. Няма право да те кара щом не искаш. Имаш алтернатива да пиеш противозачатъчни, но имай предвид ,че не са напълно безвредни.

anonymous708973
01-23-2013, 18:08
Хахахаха, нечие честолюбие май е засегнато, хахахахаха. Комплексираните мъжленца много държат да са най-най, ама не като повечето хора - те трябва да са първи и единствени във всичко на някоя и голям удар върху егото им е, ако тя е правила нещо с друг, пък с него не иска.
Самата му реакция със сърденето и ядосването е достатъчно показателна що за леке имаш до себе си. Нормалният мъж би подходил тактично и би поговорил с теб, за да разбере какви са ти причините да (не) правиш нещо, вместо да подхожда с пасивна агресия и да те кара да се чувстваш зле.

Чак пък толкова. Сигурно той наистина малко преиграва, но според мен е НАПЪЛНО нормално да му е криво, че с някой друг е правила нещо толкова интимно, а с него - най-близкия й човек - не желае.

Авторке, като за начало правете секс с гума, прецени по поведението му доколко е сериозен и доколко съблюдава твоите желания. Дори най-баналното - може ли да спре веднага, ако му кажеш... защото ако "не може", ще имаш големи ядове, броейки дни в календарчето.

И изобщо да не ти минава през ум да му споменаваш за опцията с противозачатъчните, защото тогава вече няма да те остави на мира.

leadyflame
01-23-2013, 19:05
Ясно е, че на такъв човек не може да се обясни нормално, нека се предприемат действия малко.

letinova
01-23-2013, 21:35
Абе, не става въпрос за шанса за нежелана бременност. То, ако това ти е единственото, което те спира от секса без кондом - няма логика. Някак го разбирам, че му е тъпо на момчето, защото според него му нямаш толкова доверие, колкото си имала на предишния. Ако трябва да съм честна, дори и ако на мен ми се случи да искам с някого да правя секс без презерватив, а той ми откаже, също не бих се почувствала яко.
Ама баси, поне първите пъти е съвсем нормално да е СЪС. Ако още от първия път иска без е прекалено капризен.

Обясни му, че с бившия ти, когато сте започнали да практикувате секс без кондоми вече сте имали опит заедно, а не от първия път така да се почнете(ако е така де, само предполагам). Или лекичко спомени за изследвания за ППБ и на двама ви, тогава може да се ядоса съвсем, но поне ще забрави за идеята си.

Не е точно така, защото с този предишния, всичко стана бързо и кратко, абее голяма грешка. А със сегашния нещата започват да стават сериозни и държа доста на него и той го знае. Аз също го разбирам донякъде, но той наистина няма право да ми се сърди, защото искам да се пазим.
В следващия удобен момент като подхванем темата просто ще му обясня всичко на ново и по-спокойно, за да може наистина да се осъзнае малко и да помисли като голям човек с акъл в главата. :)

А и благодаря за всички мнения, надъхахте ме да не му се връзвам и да не му се оставам ако продължава да си знае неговото... :)

Oy7ofCon7roL
01-23-2013, 21:55
Аз лично не бих се навил на секс със презерватив, в смисъл ако трябва да избирам бих предпочел; да се разделя с даденото момиче, но не и да сложа чорапчето, в края на краищата секса е близост, а за каква близост говорим като ще слагам капут все едно е някоя спинозна курва..... няма да ми е толкова тежко да се разделим при положение, че щом още не се е стигнало до секс ще е няква връзка най-много от месец тъй, че всеки с принципите си там от дет е дошъл и всички са щастливи

Seattle
01-24-2013, 03:58
Аз лично не бих се навил на секс със презерватив, в смисъл ако трябва да избирам бих предпочел; да се разделя с даденото момиче, но не и да сложа чорапчето, в края на краищата секса е близост, а за каква близост говорим като ще слагам капут все едно е някоя спинозна курва..... няма да ми е толкова тежко да се разделим при положение, че щом още не се е стигнало до секс ще е няква връзка най-много от месец тъй, че всеки с принципите си там от дет е дошъл и всички са щастливи

Ти верно ли си толкоз повърхностен? Верно че е друго без "чорапчето" ама още в началото на връзката с тия притенции...

minchorna
01-24-2013, 06:44
Ти верно ли си толкоз повърхностен? Верно че е друго без "чорапчето" ама още в началото на връзката с тия притенции...

като си лепнете някой гнусотийка,тогава ще си промените мнението и двамата...иначе и аз съм за БЕЗ шошончето :)

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 07:14
Ти верно ли си толкоз повърхностен? Верно че е друго без "чорапчето" ама още в началото на връзката с тия притенции...

Ква връзка бе? Връзка изобщо няма да има както казах вече, мисля, че добре съм обяснил, защо, а иначе тва, дет си го написал/а за претенциите ОЩЕ В НАЧАЛОТО НА ВРЪЗКАТА ми звучи супер лицемерно, да се правя, че всичко е наред и изведнъж, когато наистина вече имаме връзка да започна да си показвам един вид истинското аз..... говорим си за повърхностни хора

Violenza
01-24-2013, 07:28
секса е близост
Сексът, уви, не е само близост. И далеч от спина има и много други неприятности, които могат да се предадат.



Четейки мненията на младото мъжко съсловие, направо благодаря на Бог за съкровището, което имам.

minchorna
01-24-2013, 07:30
...

Просто са необразовани и не знаят какви гадости могат да си лепнат..един час удоволствие и после сума ти време по лекари..заеби..след 3-4 месец съм съгласен БЕЗ,но преди това просто е абсурдно..Да,и аз съм го правил без още от първия път и след това съм съжалявал..

Violenza
01-24-2013, 07:41
Просто са необразовани и не знаят какви гадости могат да си лепнат..един час удоволствие и после сума ти време по лекари..заеби..след 3-4 месец съм съгласен БЕЗ,но преди това просто е абсурдно..Да,и аз съм го правил без още от първия път и след това съм съжалявал..
И безотговорни.
Аз не знам някой да предпочита секса с кондом, но здравето е на първо място. Когато му имам достатъчно доверие, тогава. В началото просто няма как да стане.
Да не говорим с какво впечатление ще остана от мъж, който ще ми заяви, че с никоя не е ползвал кондом и ще ми постави такъв ултиматум.

minchorna
01-24-2013, 07:44
...

Ще останеш с впечатление,че е ходещ вирус,от който трябва да седиш далеч :)

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 07:50
Сексът, уви, не е само близост. И далеч от спина има и много други неприятности, които могат да се предадат.


За мен е близост, а когато сложа тоя презерватив ще се чувствам така все едно аз или партньорката ми си няма доверие, за мен доверието в една връзка е всичко, никой не карам да се съгласява с мен, аз така го чувствам , ако има хора,които си лягат със всеки срещнат и презерватива им винаги е в джоба ок, но аз не съм такъв. И колко зле трявбва да си, че тва дето го написах, че като съм с капут все едно чукам някоя спинозна курва да го приемеш буквално пфф



Четейки мненията на младото мъжко съсловие, направо благодаря на Бог за съкровището, което имам.

Супер много се радвам за теб 17 18 годишното момиченце и 35+ годишния ти приятел добре че сте се намерили, инак кво щеше да правиш с такива неориентирани младежи като мен примерно, ами той кво щеше да прави ако беше с жена, а не с момиченце, дали и тя щеше да смята, че е съкровище , хмм

А иначе ви с презерватив ли го правите ?

minchorna
01-24-2013, 07:52
Мисля,че говорихме в началото е добре да се ползва презерватив..извинявай,ама не може на 1-2 седмици връзка да си имате доверие,айде стига глупости...след 3-4 месец е нормално вече да се премине на БЕЗ,след съответните тестове за болести..

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 07:55
ок щом мислиш че след 3 месеца ще се познавате достатъчно

п.п ти да няма за ръчичка да я хванеш да си правите тестчета за болести

minchorna
01-24-2013, 07:56
ок щом мислиш че след 3 месеца ще се познавате достатъчно
по-добре е от 3 седмици ;)

Violenza
01-24-2013, 07:58
17-18 годинки съм ги минала отдавна. По-елементарно нещо, с което да се опиташ да ме "засегнеш", не можа ли да измислиш?

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 07:59
:lol:

Те на тия по-сериозните болести инкубационния период е след 3 месеца и нагоре ако става на въпрос, та ако има нещо то тъкмо ще се е развихрило

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 08:04
17-18 годинки съм ги минала отдавна. По-елементарно нещо, с което да се опиташ да ме "засегнеш", не можа ли да измислиш?

ами така е, като почваш с определенията да не очакваш нещо по различно от другия

minchorna
01-24-2013, 08:04
:lol:

Те на тия по-сериозните болести инкубационния период е след 3 месеца и нагоре ако става на въпрос, та ако има нещо то тъкмо ще се е развихрило

Затова казах след като се направят необходимите тестове :)

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 08:09
Затова казах след като се направят необходимите тестове :)

абе стига ми говори глупости бе, кой нормален човек си прави тестове за всички венерически болести на всеки 3 месеца или като ще почва сериозна връзка, ти ако кажеш на приятелката си, хайде да те карам на преглед щото не искам вече с презерватив представям си кво ще се случи

minchorna
01-24-2013, 08:15
.
Не е нужно аз да им казвам :) те сами си ги правят на 6 месеца ;) представям си с какви момичета излизаш ти..пази боже :D

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 08:18
Не е нужно аз да им казвам :) те сами си ги правят на 6 месеца ;) представям си с какви момичета излизаш ти..пази боже :D

абе стига ми дръбка глупости бе, ти да не мислиш,че има някакъв универсален тест за всички вен. болести, правят се няколко отделни теста и при мъжете също е така, ама кво да ти обяснявам при положение, че се вижда, че издишаш

minchorna
01-24-2013, 08:21
хаха къде съм казал универсален тест??
Правят се 3-4 типа изследвания:
за ХИВ, за Луес - Васермановата проба, за хламидии и т.н
Ама кво да ти обяснявам,ходи се ръгай без качулка пък после пускай теми "Докарах си цистит,помагайте" ;)

Violenza
01-24-2013, 08:25
Oy7ofCon7roL, отговорните хора си правят редица тестове, факт. Аз, като жена, си правя и без някой да ме е "карал" и на гинеколози съм повече от редовна. Познатите ми са по същия начин. А пък ако мъж повдигне първи темата, дори ще се зарадвам.

Рационалният човек не оправдава действията си с нечии чужди. Но това ме съмнява да го схванеш.

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 08:27
хаха къде съм казал универсален тест??
Правят се 3-4 типа изследвания:
за ХИВ, за Луес - Васермановата проба, за хламидии и т.н
Ама кво да ти обяснявам,ходи се ръгай без качулка пък после пускай теми "Докарах си цистит,помагайте" ;)

хахаха много лошо се изложи

тестове за венерически болести първи резултат в гугъл: http://www.google.bg/search?hl=bg&safe=off&tbo=d&q=%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5+%D0%B 7%D0%B0+%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%87 %D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8+%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B5% D1%81%D1%82%D0%B8&oq=%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5+%D0% B7%D0%B0+%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B8&gs_l=serp.1.0.0j0i5i30.52604.60173.0.61739.17.14.0 .3.3.0.104.1161.11j3.14.0...0.0...1c.1.itQYk8WJIZo

а ето и темата: http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=doctor&Number=1940847078&page=13&view=collapsed&sb=3

даже с тиренцата и запетайките си го копирал :lol:

GeGaSa
01-24-2013, 08:29
Здравейте!
От скоро съм заедно с приятеля ми и все още не сме правили секс, но сме си говорили доста по темата.
Преди известно време имах кратка връзка с едно момче и бях доста глупава и допусках да го правим без предпазни средства. Но слава богу вече имам глава на раменете си и не искам да допускам тази глупост отново..
Проблемът е, че сегашният ми приятел знае за това момче и когато му казах, че не искам без презерватив той много се ядоса. Почувствал се гадно, че с другото момче така съм направила, а сега с него не искам... Колкото и да му обяснявам, че е било, защото не мислих и че сега не искам да се случи нещо, за което не сме готови и че трябва да мислим с главите си за тези неща, той продължава да ми се сърди и ядосва..
Не знам какво да правя и как да постъпя... Започвам да се влюбвам в него доста и не мога просто да го зарежа, както някои може би ще ме посъветват... Чувствам се ужасно, че не ме разбира и ви моля, изкажете мнение и ми дайте съвет как да поговоря с него и как да му обясня това, знам ли, по друг начин... :(

Пича си е със правото, на един ще доставяш удоволствието да те чука без гума, а на него ще му казваш да слага гума. Аз бих ти бил шута до две.
Ако си платена курва бих ти сложил гумата. И още напълно съм съгласен със това което каза @Oy7ofCon7roL.

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 08:31
Oy7ofCon7roL, отговорните хора си правят редица тестове, факт. Аз, като жена, си правя и без някой да ме е "карал" и на гинеколози съм повече от редовна. Познатите ми са по същия начин. А пък ако мъж повдигне първи темата, дори ще се зарадвам.

Рационалният човек не оправдава действията си с нечии чужди. Но това ме съмнява да го схванеш.

виж кво едно е да се ходи редовно на гинеколог, а съвсем друго са съответните тестове за болести, пък изобщо да не говорим колко от мъжете ходят да си правят тестове или на проф. прегледи

minchorna
01-24-2013, 08:40
хахаха много лошо се изложи

тестове за венерически болести първи резултат в гугъл: http://www.google.bg/search?hl=bg&safe=off&tbo=d&q=%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5+%D0%B 7%D0%B0+%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%87 %D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8+%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B5% D1%81%D1%82%D0%B8&oq=%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5+%D0% B7%D0%B0+%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B8&gs_l=serp.1.0.0j0i5i30.52604.60173.0.61739.17.14.0 .3.3.0.104.1161.11j3.14.0...0.0...1c.1.itQYk8WJIZo

а ето и темата: http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=doctor&Number=1940847078&page=13&view=collapsed&sb=3

даже с тиренцата и запетайките си го копирал :lol:

Да не би да очакваш да търся и да ти отделям внимание?шибай се с която си искаш,както си искаш и по какъвто си начин искаш,твой проблем

draid
01-24-2013, 08:43
Oy7ofCon7roL

Писна ми да ти чета простотиите които пишеш бе момче. От далеч се вижда, че си малък и необразован. Аз секс без презерватив и да иска мацката няма да правя преди да съм сигурен, че всичко е ок. И тука гледам много вещ се изказваш по темите с тестовете за разни болести, ама ти ходил ли си поне един ХИВ да ти направят ? Или те е страх да не напълниш гащите пред кабинета ? Има тестове които трябва да се направят, ако смяташ че ще си с тоя човек до теб дълго време и ще си го правите без презерватива на спокойствие. И това са поне HIV, Хепатит B,C , Сифилис и HPV.

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 08:44
Да не би да очакваш да търся и да ти отделям внимание?шибай се с която си искаш,както си искаш и по какъвто си начин искаш,твой проблем

и имаш наглостта да продължаваш да пишеш :lol:

Аз ако бях на теб след такъв фекл щях да се оттегля като пуфня

minchorna
01-24-2013, 08:46
ай лов хейтърс

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 08:47
Oy7ofCon7roL

Писна ми да ти чета простотиите които пишеш бе момче. От далеч се вижда, че си малък и необразован. Аз секс без презерватив и да иска мацката няма да правя преди да съм сигурен, че всичко е ок. И тука гледам много вещ се изказваш по темите с тестовете за разни болести, ама ти ходил ли си поне един ХИВ да ти направят ? Или те е страх да не напълниш гащите пред кабинета ? Има тестове които трябва да се направят, ако смяташ че ще си с тоя човек до теб дълго време и ще си го правите без презерватива на спокойствие. И това са поне HIV, Хепатит B,C , Сифилис и HPV.

От твойте мнения гледам само на източна философия лъха

minchorna
01-24-2013, 08:49
От твойте мнения гледам само на източна философия лъха

Глупав и упорит..красота

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 08:49
Просто ме хваща яд като ви гледам повечето кви долни лицемерчета сте и бихте казали всичко само и само за да защитите тезата си, твай

Violenza
01-24-2013, 08:49
От твойте мнения гледам само на източна философия лъха
ХАХАХХАХАХАХХАХХАХАХАХХАХ АХ

НЕ МОГА!!! :D:D:D:D

draid
01-24-2013, 08:50
От твойте мнения гледам само на източна философия лъха

Само това ли успя да измислиш ? Чакам да ме убедиш колко греша. Хайде де ? Щото точно такива като тебе сукалчета правят проблеми, че някой е малко по-интелигентен от тях и иска да ползва презерватив, както в случая с момичето.

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 08:50
Глупав и упорит..красота

видяхме те теб кво излагане си и колко си умен , копи пейст от първия резултат на гугъл, даже не си си направил труда да го напишеш с твои думи

minchorna
01-24-2013, 08:52
видяхме те теб кво излагане си и колко си умен , копи пейст от първия резултат на гугъл, даже не си си направил труда да го напишеш с твои думи

Че къв труд искаш да си правя точно за тебе бе,соп*л?Я слез на земята,да съм си правил труд да ти обяснявам,колкото ти е ниско IQ-то толкова си и забавен

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 08:54
Само това ли успя да измислиш ? Чакам да ме убедиш колко греша. Хайде де ? Щото точно такива като тебе сукалчета правят проблеми, че някой е малко по-интелигентен от тях и иска да ползва презерватив, както в случая с момичето.

Кво се очаква да измисля ? Тука не става въпрос кой в какво греши, а въпрос на мнение, ако на теб ти е приятно да имаш връзка с човек и да го правиш с презерватив, на мен не ми е, писал съм вече защо, тук не става въпрос за интелигентност, всеки знае какви са рисковете

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 08:55
Че къв труд искаш да си правя точно за тебе бе,соп*л?Я слез на земята,да съм си правил труд да ти обяснявам,колкото ти е ниско IQ-то толкова си и забавен

видяхме ти твойто IQ моля ти се

minchorna
01-24-2013, 08:58
видяхме ти твойто IQ моля ти се

Това,че съм на работа и копи-пействам,защото нямам време да се занимавам да обяснявам на загорели момченца,не значи че ми е ниско IQ-то.Ти предполагам си у вас пред компа и се чудиш къде да се завреш само и само да си запълниш времето :)

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 08:59
Ако сексуалната култура се изразява в това да правиш секс с презерватив пази боже, то тогава всяка магистралка е образована

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 09:01
Това,че съм на работа и копи-пействам,защото нямам време да се занимавам да обяснявам на загорели момченца,не значи че ми е ниско IQ-то.Ти предполагам си у вас пред компа и се чудиш къде да се завреш само и само да си запълниш времето :)

Нямаш време, а от 1 час ми се обясняваш като девственица, не че нямаш време, а нямаш акъл

minchorna
01-24-2013, 09:01
Ако сексуалната култура се изразява в това да правиш секс с презерватив пази боже, то тогава всяка магистралка е образована

Това е предпазна мярка,а не култура ;)

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 09:02
Това е предпазна мярка,а не култура ;)

сериозно :lol:

ти си бил много умен бе, на мама умника

draid
01-24-2013, 09:04
Кво се очаква да измисля ? Тука не става въпрос кой в какво греши, а въпрос на мнение, ако на теб ти е приятно да имаш връзка с човек и да го правиш с презерватив, на мен не ми е, писал съм вече защо, тук не става въпрос за интелигентност, всеки знае какви са рисковете

Пишеш и сам не си вярваш. И не, не знаеш рисковете. Нито пък на мен ми е приятно да правя секс с презерватив, просто като ще се прави без си има ред който се минава. Ако ще правя секс за 1-2 пъти, ще преглътна презерватива и ще ми е мирна главата.

minchorna
01-24-2013, 09:05
сериозно :lol:

ти си бил много умен бе, на мама умника
Айде да не намесваме майките,а? ;)

anonymous708973
01-24-2013, 09:05
абе стига ми говори глупости бе, кой нормален човек си прави тестове за всички венерически болести на всеки 3 месеца или като ще почва сериозна връзка, ти ако кажеш на приятелката си, хайде да те карам на преглед щото не искам вече с презерватив представям си кво ще се случи

Sujalqwam za latinicata, ama sum na telefon. Samo burz wapros: w nachaloto na wsqka wruzka chuwstwash blizost i wednaga iskash bez guma, no nqma da si naprawish test. Imal si tri wruzki, da rechem. Priqtelkata ti sushto r s tri minali. Stotici puti sex bez kondom. Nqma li da iskash da si naprawi test? Ako ne bi, towa e pulen idiotizam.

Ako popadna na nqkuw kelesh, koito ot samoto nachalo iska da maha gumata i ne znam kolko e minal predi men, shte hwarchi wednaga. I az kato violenza sum blagodarna, che imam do sebe si razumen muj, a ne bezotgoworno lape.
A twa s wuzrastta beshe supergolqmo padenie.

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 09:06
Пишеш и сам не си вярваш. И не, не знаеш рисковете. Нито пък на мен ми е приятно да правя секс с презерватив, просто като ще се прави без си има ред който се минава. Ако ще правя секс за 1-2 пъти, ще преглътна презерватива и ще ми е мирна главата.

Ок ама аз не си падам по връзки тип един два пъти точно щото трябва да слагам презерватив

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 09:10
Sujalqwam za latinicata, ama sum na telefon. Samo burz wapros: w nachaloto na wsqka wruzka chuwstwash blizost i wednaga iskash bez guma, no nqma da si naprawish test. Imal si tri wruzki, da rechem. Priqtelkata ti sushto r s tri minali. Stotici puti sex bez kondom. Nqma li da iskash da si naprawi test? Ako ne bi, towa e pulen idiotizam.


Не няма да искам да си направи тест


Sujalqwam za latinicata, ama sum na telefon. Samo burz wapros: w nachaloto na wsqka wruzka chuwstwash blizost i wednaga iskash bez guma, no nqma da si naprawish test. Imal si tri wruzki, da rechem. Priqtelkata ti sushto r s tri minali. Stotici puti sex bez kondom. Nqma li da iskash da si naprawi test? Ako ne bi, towa e pulen idiotizam.

Ako popadna na nqkuw kelesh, koito ot samoto nachalo iska da maha gumata i ne znam kolko e minal predi men, shte hwarchi wednaga. I az kato violenza sum blagodarna, che imam do sebe si razumen muj, a ne bezotgoworno lape.
A twa s wuzrastta beshe supergolqmo padenie.

Тва с възрастта го казах, защото тя побърза с определенията

за другото мисля че вече съм го написал , аз лично няма да се навия за секс с презерватив

draid
01-24-2013, 09:11
Ок ама аз не си падам по връзки тип един два пъти точно щото трябва да слагам презерватив

А каква е разликата, след като и във връзка 1г ти правиш секс от раз без ??? И изобщо какъв е смисъла на сериозна връзка ? Или от началото решаваш, че е сериозна и значи може без ? Много ти куцат доводите.

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 09:14
А каква е разликата, след като и във връзка 1г ти правиш секс от раз без ??? И изобщо какъв е смисъла на сериозна връзка ? Или от началото решаваш, че е сериозна и значи може без ? Много ти куцат доводите.

С други думи не излизам с леки момичета сега разбра ли

minchorna
01-24-2013, 09:15
С други думи не излизам с леки момичета сега разбра ли

(rofl) те пък защото някой сериозно момиче,ще ти даде да топнеш чушката без капут :D :D

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 09:17
(rofl) те пък защото някой сериозно момиче,ще ти даде да топнеш чушката без капут :D :D

нали на мен няма да ми дадът, къв е дерта ?

minchorna
01-24-2013, 09:19
нали на мен няма да ми дадът, къв е дерта ?

Приятно чукондрене :) и лек ден ;)

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 09:20
Наречете ме идиот, но аз не разбирам с каво ще се промени нещо ако 2 месеца правя секс с приятелката си с презерватив, и след това почна без... някой би ли ми обяснил ?

draid
01-24-2013, 10:44
С други думи не излизам с леки момичета сега разбра ли

Аха, сега разбрах, явно на всички на челата им пише от какво са болни, дори и те да не го знаят :D

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 11:20
Аха, сега разбрах, явно на всички на челата им пише от какво са болни, дори и те да не го знаят :D

Ако приятелката ти се е чукала с друг след като си е направила изследванията на челото ли ще и го пише, дайте моля ви се да не влизаме в разни теории на вероятностите, пак казвам това си е мой избор и не искам никой да се съгласява с мен, просто се изнервям, когато почнете тука да се правите на много образовани, като например господин копи пейст или г-ца ако момчето свърши в дупето на момиче, тя може да получи разстройство (тя си знае коя е)
Както виждате нито се правя на много интелигентен, нито нищо, просто споделям мойто си мнение, ако на някой не му харесва ок, ама е кофти като се почнат квалификациите за човека, както почна ти и г-ца 35+ ..... никой не искам да обиждам, но тва си бяха провокации

Много ми е интересно преди да се натискате с някой дали го карате да се изследва за инфекциозни заболявания, които можеш да лепнеш само от целувка или докато говориш от близо с някой и са далеч по-сериозни от един трипер примерно ?

Когато ходите на публични места слагате ли си маска на лицето, нали много треперите над здравето си

anonymous708973
01-24-2013, 11:28
Не няма да искам да си направи тест


Аха. Дай да обобщим. Ти си правил секс с три момичета без гума. Приятелката ти, която се явява номер 4, също е правила секс с три момчета без гума. Не знаеш и не те интересува, нито ще я накараш да си направи тест.
Драги, ти си олигофрен.

И стига навлиза в измеренията на фантастичното. Факт е, че сигурно мога да лепна нещо от целувка или по въздушно-капков път, обаче далеч не е толкова опасно колкото болестите, предавани по полов. УМНИЯТ човек избягва опасностите, които и когато може.

minchorna
01-24-2013, 11:31
Аха. Дай да обобщим. Ти си правил секс с три момичета без гума. Приятелката ти, която се явява номер 4, също е правила секс с три момчета без гума. Не знаеш и не те интересува, нито ще я накараш да си направи тест.
Драги, ти си олигофрен.

И стига навлиза в измеренията на фантастичното. Факт е, че сигурно мога да лепна нещо от целувка или по въздушно-капков път, обаче далеч не е толкова опасно колкото болестите, предавани по полов. УМНИЯТ човек избягва опасностите, които и когато може.

Ай лайк ю гърл :D

anonymous708973
01-24-2013, 11:32
Наречете ме идиот, но аз не разбирам с каво ще се промени нещо ако 2 месеца правя секс с приятелката си с презерватив, и след това почна без... някой би ли ми обяснил ?

Аз вече те нарекох, но ще ти обясня.
В твоя случай - нищо, пак е добре да си пуснете по един тест.
Ако никой от двамата не е правил секс без гума, тестът далеч не е задължителен по мое мнение.

Но най-общо казано - печелиш точки пред момичето. Защото е НАГЛО да ми говориш за доверие на първата-втората седмица и да изискваш същото. И защото ако на мен моят приятел ми беше настоявал от самото начало, просто нямаше да сме заедно толкова време. И да, не си единственият, който мрази гуми.

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 11:35
И стига навлиза в измеренията на фантастичното. Факт е, че сигурно мога да лепна нещо от целувка или по въздушно-капков път, обаче далеч не е толкова опасно колкото болестите, предавани по полов. УМНИЯТ човек избягва опасностите, които и когато може.

Да разбира се, че мойто е фантастика, аз съм все пак един олигорферн и такива неща не се случват

minchorna
01-24-2013, 11:36
Да разбира се, че мойто е фантастика, аз съм все пак един олигорферн и такива неща не се случват

+1

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 11:37
Аз вече те нарекох, но ще ти обясня.
В твоя случай - нищо, пак е добре да си пуснете по един тест.
Ако никой от двамата не е правил секс без гума, тестът далеч не е задължителен по мое мнение.

Но най-общо казано - печелиш точки пред момичето. Защото е НАГЛО да ми говориш за доверие на първата-втората седмица и да изискваш същото. И защото ако на мен моят приятел ми беше настоявал от самото начало, просто нямаше да сме заедно толкова време. И да, не си единственият, който мрази гуми.

Абе кво ме интересува кво правел твоя приятел, както ти казаха няколко човека вече престани да ни го навираш в лицето, просто на всеки му писна вече да слуша

anonymous708973
01-24-2013, 11:41
Абе кво ме интересува кво правел твоя приятел, както ти казаха няколко човека вече престани да ни го навираш в лицето, просто на всеки му писна вече да слуша

Ще го навирам където преценя за добре.
Виоленца би казала същото за нейния, сигурна съм.
Сиси и Шадоу също.

Идеята е, че сериозните хора се държат отговорно.

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 11:44
Ще го навирам където преценя за добре.
Виоленца би казала същото за нейния, сигурна съм.
Сиси и Шадоу също.

Идеята е, че сериозните хора се държат отговорно.


Ако приятелката ти се е чукала с друг след като си е направила изследванията на челото ли ще и го пише, дайте моля ви се да не влизаме в разни теории на вероятностите, пак казвам това си е мой избор и не искам никой да се съгласява с мен, просто се изнервям, когато почнете тука да се правите на много образовани, като например господин копи пейст или г-ца ако момчето свърши в дупето на момиче, тя може да получи разстройство (тя си знае коя е)
Както виждате нито се правя на много интелигентен, нито нищо, просто споделям мойто си мнение, ако на някой не му харесва ок, ама е кофти като се почнат квалификациите за човека, както почна ти и г-ца 35+ ..... никой не искам да обиждам, но тва си бяха провокации

Много ми е интересно преди да се натискате с някой дали го карате да се изследва за инфекциозни заболявания, които можеш да лепнеш само от целувка или докато говориш от близо с някой и са далеч по-сериозни от един трипер примерно ?

Когато ходите на публични места слагате ли си маска на лицето, нали много треперите над здравето си


няма кво да добавя повече, освен, че въпросната г-ца, която твърди, че спермата в задника причинява разстройство си ти.... иначе толкова образованата

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 11:50
И продължавам да се чудя, защо ми ги обяснявате тия работи за тестовете и изледванията при положение, че тва го знае и едно 5 годишно дете, тва дали аз и евентуалната ми партньорка сме безотговорни вас кво ви касае, нали ние си носим последствията, не виждам някъде да съм пропагандирал безразборен секс без предпазни средства

anonymous708973
01-24-2013, 11:56
няма кво да добавя повече, освен, че въпросната г-ца, която твърди, че спермата в задника причинява разстройство си ти.... иначе толкова образованата

Мегажалки аргументи вкарваш. Първо за възрастта на Виоленца и нейния приятел, което беше голяма глупост, сега и това.
Кво, смяташ, че ще ме засегнеш ли? Никак.
Казала съм, че това важи за мен. След като няколко момичета, практикуващи анален, казаха, че при тях не е така, заключих, че явно аз съм бъгната. Нещо да имаш да кажеш?

Не бе, нас не ни касае никак. Просто гледаме малоумщината ти да не повлияе на авторката.

GeGaSa
01-24-2013, 11:56
Ako popadna na nqkuw kelesh, koito ot samoto nachalo iska da maha gumata i ne znam kolko e minal predi men, shte hwarchi wednaga. I az kato violenza sum blagodarna, che imam do sebe si razumen muj, a ne bezotgoworno lape.
A twa s wuzrastta beshe supergolqmo padenie.

Няма какво да кажа за теб, но твоят разумен "мъж" сигурно няма друг избор, и си казва, по-добре с гума, от колкото на сухо. Пожелавам ви цял живот да го правите със гума, защото вие не знаете какво искате и кога да спрете, за това ви трябва, ако го направите без гума най-много да те напълни и да те остави още на същия ден. Сигурен съм че и от това те е страх.

anonymous708973
01-24-2013, 12:05
Няма какво да кажа за теб, но твоят разумен "мъж" сигурно няма друг избор, и си казва, по-добре с гума, от колкото на сухо. Пожелавам ви цял живот да го правите със гума, защото вие не знаете какво искате и кога да спрете, за това ви трябва, ако го направите без гума най-много да те напълни и да те остави още на същия ден. Сигурен съм че и от това те е страх.

Щях да тръгна да обяснявам, ама няма смисъл.
Продължавай да си вярваш.

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 12:07
Мегажалки аргументи вкарваш. Първо за възрастта на Виоленца и нейния приятел, което беше голяма глупост, сега и това.
.

Ами както казах, щом вие може да давате квалификации и аз мога, за теб едно е олигофрения за мен е друго



Кво, смяташ, че ще ме засегнеш ли? Никак.


Не разбира се. Ако исках да те барна по акъла бих казал, че приятелят ти , дето ти е в устата по цял ден, ако ти беше казал без презерватив да го направите сигурно пак щеше да се навиеш, защото си супер отчаяна да не го изгубиш, а отчаяните хора изневеряват на принципите си, а ти си от тях, преди говореше как никога не би правила анален секс, а сега и ти стана анална кралица. извода всеки може да си го направи сам за себе си



Казала съм, че това важи за мен. След като няколко момичета, практикуващи анален, казаха, че при тях не е така, заключих, че явно аз съм бъгната. Нещо да имаш да кажеш?


Чакай малко бе нещо се обърках, ти до ся ми говореше за болести и т.н а сега излиза, че правите анален секс без презерватив, а там е бъкано със зарази, теорията ти издиша леко


УМНИЯТ човек избягва опасностите, които и когато може.

?

anonymous708973
01-24-2013, 12:16
Ако исках да те барна по акъла бих казал, че приятелят ти , дето ти е в устата по цял ден, ако ти беше казал без презерватив да го направите сигурно пак щеше да се навиеш, защото си супер отчаяна да не го изгубиш, а отчаяните хора изневеряват на принципите си, а ти си от тях, преди говореше как никога не би правила анален секс, а сега и ти стана анална кралица. извода всеки може да си го направи сам за себе си

Чакай малко бе нещо се обърках, ти до ся ми говореше за болести и т.н а сега излиза, че правите анален секс без презерватив, а там е бъкано със зарази, теорията ти издиша леко



Хаха. Приятелят ми е първият човек, с когото съм си позволила да го правя без презерватив. Аз също съм първото момиче, с което той практикува метода. Затова и не сме си правили тестове. Но не си е позволил да ми го каже на първия-втория-третия път, въпреки че далеч не е фен на гумата. Ако беше, днес нямаше да правим година и три месеца заедно. Подходил е правилно, предразположил ме е и внимава адски много. Защото е отговорен.

Била съм против аналния единствено и само поради причината, че ще ми е неприятно. Пробвала съм, решила съм, че не ми е неприятно, практикувам го. На мен ми се вижда съвсем логична редица от събития.
За "бъкането от зарази" вземи да бъдеш по-компетентен. Аз съм го обсъдила с когото трябва.

Разбираш ли защо ти издишаш и защо често изтъквам приятеля си?
Щото си го е направил добре - хем има сериозна връзка, към каквато уж се стремиш, хем получава това, от което има нужда.

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 12:20
Хаха. Приятелят ми е първият човек, с когото съм си позволила да го правя без презерватив. Аз също съм първото момиче, с което той практикува метода. Затова и не сме си правили тестове. Но не си е позволил да ми го каже на първия-втория-третия път, въпреки че далеч не е фен на гумата. Ако беше, днес нямаше да правим година и три месеца заедно. Подходил е правилно, предразположил ме е и внимава адски много. Защото е отговорен.

Била съм против аналния единствено и само поради причината, че ще ми е неприятно. Пробвала съм, решила съм, че не ми е неприятно, практикувам го. На мен ми се вижда съвсем логична редица от събития.
За "бъкането от зарази" вземи да бъдеш по-компетентен. Аз съм го обсъдила с когото трябва.

Разбираш ли защо ти издишаш и защо често изтъквам приятеля си?
Щото си го е направил добре - хем има сериозна връзка, към каквато уж се стремиш, хем получава това, от което има нужда.

оценка 2/10 незадоволително no one will believe this

anonymous708973
01-24-2013, 12:22
:lol:

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 12:24
хихихи

draid
01-24-2013, 12:54
Следващият път като от инструмента ти изтече нещо което не трябва да изтича, ще ми бъде много интересно да ти видя физиономията и да се поинтересувам дали ще си толкова самоуверен и надъхан да защитаваш тая теза. То и състезателите по улиците се мислят за безсмъртни, ама уви не са, лошото е че такива като теб дето превят със всяка секс без презерватив може да заразят и някоя дето е правила само с 1 човек. Както и обратното не е нужно жената да е правила секс с 15 и да е лека за да е лепнала нещо, достатъчно и е само 1 които е правил с повече. Може да провериш понятието геометрична прогресия ако желаеш.

И не мен далеч не ми пука за теб и би ми било все едно дори и да умреш, няма ни най-малко да се трогна, но недей да обясняваш как авторката на темата е сбъркана, че иска да се пази...

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 13:20
дали ще си толкова самоуверен и надъхан да защитаваш тая теза.


Абе ти бавноразвиващ ли си бе момче, на няколко пъти в темата писах, че не искам никой да се съгласява с мен и това си е мое мнение, знам, че има рискове, но аз и партньорката си носим последствията, никой не бих накарал насила да го прави без предпазни средства ако не иска, специално внимание ли трябва да ти обърна за да ти го обясня, колко пъти трябва да повтарям едни и същи неща то бива бива ама тва твойто е наглост, след 4 страници още да не си разбрал, и да си дрънкаш едно и също




но недей да обясняваш как авторката на темата е сбъркана, че иска да се пази...

Къде съм го казал тва бе кретен, я покажи бе ?

омръзна ми от идиоти, които даже не четат кво пиша, а се чудят кво да измислят само да има да се чепкат за нещо

draid
01-24-2013, 13:33
Я много бързо загуби самообладание ? Мама не те ли е учила да се държиш прилично пред непознати ? Правиш лошо впечатление.

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 13:35
Тва е ще, кво да го праиш такова лекенце

umri
01-24-2013, 13:43
С други думи не излизам с леки момичета сега разбра ли

Недей бъди толкова сигурен и никога не им вярвай, като ти кажат с колко са спали. Има момичета, които никога не би предположил, че са извъртели повече курове, отколкото баща ти путки.

Oy7ofCon7roL
01-24-2013, 13:51
Недей бъди толкова сигурен и никога не им вярвай, като ти кажат с колко са спали. Има момичета, които никога не би предположил, че са извъртели повече курове, отколкото баща ти путки.

Спор няма, просто не ми е ясно, защо трябваше да се драматизира толкова много, при положение, че на всеки му са ясни рисковете, а тва се е някъв мой си "принцип" да го наречем, никой не съм се опитвал да убеждавам, а и ако става за въпрос дори ако момичето е спало с двама преди мен не е никва гаранция, че няма да е болна от нещо, както казах ако почнем да развиваме теории до никъде няма да стигнем

Violenza
01-24-2013, 18:59
и г-ца 35+ .....
Хайде да ги кажем 40+, пък аз да се окажа малолетна? :D

s40t4
01-24-2013, 21:48
На български език му го обясни.. ;)

Adrian__Lewis
01-24-2013, 21:54
На български език му го обясни.. ;)

+1 според мен ще помогне

Seattle
01-25-2013, 01:24
хаха, осрахте темата.

happy?

p.s. Moderation?

Oy7ofCon7roL
01-25-2013, 13:27
хаха, осрахте темата.



Ами като има разни индивиди, които се пишат висша форма интелигенция да обясняват неща от тип "това го знае всяко хлапе" и никой няма доблестта да признае истината така става.

Аз изобщо нямаше да тръгна да споря, но просто ме ядоса това, как всичките се изкараха светци и преди да започнат да правят секс с нов партньор под строй ходят да си правят всички видове изследвания за всички видове болести, което е пълна глупост. Според мен фактите са следните, момичета ходят на профилактични прегледи на гинеколог и си мислят, че това им дава сигурност, но да си правят един куп тестове за болести преди всяка връзка дълбоко ме съмнява, освен ако не се съмняват, а изобщо пък да не говорим за манталита на българския мъж, тва да ходи да го чепкат на профилактични прегледи при уролог и да си прави редовно изследвания и да го видя няма да го повярвам.... ако се съмнява за нещо тогава ще иде, но иначе...

Нека обобщим накратко:

Аз лично никъде не съм казал, че съм привърженик на тезата да се прави секс без презерватив, още от самото начало казах, че просто не ми е комфортно да го правя с капут, защото аз лично не мога да усетя тая близост, като съм "обут" и т.н. Отделно казах, че не бих накарал някой да го прави без и просто ако трябва да избирам, аз лично не бих започнал такава връзка

В същия момент изкачат хора, които само прочетоха "секс без презерватив" и видяха лесна мишена, с която да си напомпат самочувствието, без да отчитат факта, че аз никъде не съм защитавал тезата секс без презерватив, а просто изказах моето мнение, че аз не съм привърженик.

Първите двама, който се включват активно и започват да ми обясняват като на малко дете аджеба, че можело видиш ли да си докарам няква болест, бяха Виоленца и оня в последствие указал се (айде от мен да мине ще го кажа меко) плагиат, Минчорна.

Какво казаха тия двама хубостници в първия момент



Аз не знам някой да предпочита секса с кондом, но здравето е на първо място. Когато му имам достатъчно доверие, тогава. В началото просто няма как да стане.



Просто са необразовани и не знаят какви гадости могат да си лепнат..един час удоволствие и после сума ти време по лекари..заеби..след 3-4 месец съм съгласен БЕЗ,но преди това просто е абсурдно..Да,и аз съм го правил без още от първия път и след това съм съжалявал..

Обърнете внимание, че никъде не се говори за тестове и след това да се премине на секс без презерватив, а просто се казва, в общи линии нека да мине малко време, да му имам довери и т.н обаче за тестове никъде не се говори.... отделно, че тоя минчорна сам си казва, че и той е лубкал без ама щот се е опарил и за тва вече е сменил "тактиката"

Та чак после започнаха да говорят за тестове и т.н. Няма да коментирам нищо, смятам, че цитатите говорят сами по себе си

Следващия индивид, който се включи е Драид. Иначе много начетено и интелигентно момче, само дето от началото до края на темата не можа да разбере простия факт, че аз не защитавам никва теза, и не вменявам нищо на никой, а още по-малко да се опитвам да омаловажа използването на предпазни средства или пък да изкарам авторката на темата сбъркана.

И последния( но не и по активност) в темата, беше Пантерката
Разочарова ме това, че през цялото време не спря да обижда, при положение, че на няколко пъти намекнах, че не е нужно и че това си е няквъв си мой "прицип" и знам, че е опасно и т.н..... както и да е тя не спря до последния момент. Стар потребител е...... чел съм и мненията, къде съм бил съгласен с нея къде не, няма значение, бая пъти съм си затварял очите като съм чел откровени нейни глупости и в момента съжалявам. Веднъж два пъти съм и бил контра и явно сега ми го връща, ок ама някак прекали с обидите, едно на ръка, че нямаше нужда, другото, че все пак сме по-старички потребители и трябва да има поне малко уважение от тоя факт,все пак не сме от вчера във форума, но явно тва са си само някви мои си разсъждения.

Както и да е.... какво каза пантерката ?
В общи линии защитаваше тезата, че "УМНИЯТ човек избягва опасностите, които и когато може" Също така, че е аз съм олигофрен, защото нямало да искам първо да си направим съответните тестове с приятелката ми преди да започнем да го правим без презерватив. Ок съгласен съм и за двете твърдения, но какви излиза след това ?

Първо, че тя самата прави анален без презерватив, при положение, че и тя самата знае, че там има всякви зарази от които и тя и партньорът и могат да си изпатят... и Второ, че съм, чел нейни мнения, че също така обича да прави секс докато е в цикъл и съм сигурен, че знае, че и от това може да си докара главоболия. Не че тия два примера са нещо особено, но просто не се връзват с думите "УМНИЯТ човек избягва опасностите, които и когато може"

Следващия момент, в който Пантерката наблегна в мненията си е тестовете, който трябва да се направят преди да започнеш да правиш секс без предпазни средства

Но какво първото мнение, което тя е дала в темата още преди изобщо да се оформи тоя спор ?



Авторке, като за начало правете секс с гума, прецени по поведението му доколко е сериозен и доколко съблюдава твоите желания. Дори най-баналното - може ли да спре веднага, ако му кажеш... защото ако "не може", ще имаш големи ядове, броейки дни в календарчето.


Както виждате, изобщо не става дума за никви тестове, а съвета към авторката е съвсем друг, просто да изчака да види колко е сериозен и т.н което напълно противоречи с нейната теория, която ми пробутва на мен олигофрена и съответно, което подкрепя моето мнение заради което изобщо започнах спора, да не се правят всички на такива каквито не са, тия работи за тестовете с приятеля/приятелката под строй до кабинета са глупости, минимум са хората, които го правят, но никой няма да го признае.

п.п тва мнение не го пиша за да подклаждам нов спор

Violenza
01-25-2013, 13:51
Обърнете внимание, че никъде не се говори за тестове и след това да се премине на секс без презерватив, а просто се казва, в общи линии нека да мине малко време, да му имам довери и т.н обаче за тестове никъде не се говори....
Изписал си толкова много, а реално не казваш пак нищо? :D
Слушай сега. Още от началото ставаше дума именно за тестове. Да, тестовете се правят в началото, преди да сте имали сексуален контакт. Доверието обаче е съвсем друга бира. Ти, разбира се, за пореден път не си схванал грам за какво става дума, макар да е толкова близко до акъла.
Ако още на първата седмица се хващаш здраво на въдицата и вярваш, че си единственият, който оправя твоята нелека приятелка, то не всички сме така сляпо доверчиви.
Така че темата за тестовете и доверието не ги бъркай.

Oy7ofCon7roL
01-25-2013, 13:55
Стига глупости бе вижте кво си писала и имаш наглостта да продължаваш да спориш

Violenza
01-25-2013, 13:57
Много добре знам какво съм писала. Това какво влиза в твоята глава като интерпретация обаче си е твой проблем.

Oy7ofCon7roL
01-25-2013, 14:01
Много добре знам какво съм писала. Това какво влиза в твоята глава като интерпретация обаче си е твой проблем.

Докажи го де. Ти Ясно си писала, нека да мине малко време и тогава , стига сте лицемерничели

Oy7ofCon7roL
01-25-2013, 14:05
Изобщо не знам за къв член споря с хора, които биха казали всичко само и само за да излязат някви, дето не са

Аз я цитирам кво е писала тя ми вика ти не си разбрал
Като Бойко Борисов с телешките пържоли, ние не сме го разбрали бе

xXxPETYAxXx
01-25-2013, 16:43
Не искам да ви се меся в спора, обаче вашето мнение по какъв начин помага на авторката на темата?!
Нея не й пука дали някои от нас правят секс без презерватив, нито мнението на останалите, че трябва поне от начало да се използва кондом!
Тя това решение си го е взела отдавна, въпросът й е съвсем друг. Не иска да я обеждавате, че решението й е правилно, нито, че е грешно, а да й кажете по какъв начин да промени мнението на приятеля си и той да направи елементарен компромис.

zaichebaichexox
01-29-2013, 00:52
Не знам къде ги намирате такива лекета. Сърдел се, ядосвал се. Откъде накъде?!
Въобще не му се връзвай на приказките. Щом си искаш със, със. Не прави компромис със себе си.
+1