PDA

View Full Version : Нужна ми е помощ и нежно женско мнение по въпроса



nqkywsitam
01-21-2013, 23:09
Здравейте историята ми дълга, но ще опитам да я разкажа в резюме.
Значи имам връзка или имах не знам дали е свършила, но ще кажем имах от точно 1 година която примерно да е приключила преди 2 дни. На въпросното момиче аз съм и първата голяма любов, тя може би ме сваляше 1 година преди да ме "излъже" от момента в който сме се запознали преди 2 год - така се бъзикам аз с нея.
1 година и беше нужна и на мен тъй като преди това съм бил приключил друга дълга връзка от която бях наранен и въобще не ми беше до момичета, не че нещо лично към нея и да съм и се правил на интересен. И така всичко е перфектно ние сме заедно, с времето осъзнах че тя наистина е един уникален и прекрасен човек, за който мъжете може само мечтаят, просто тя е едно малко слънчице и е супер искрен, чист, нежен и възпитан човек, като изключим че не може да готви - тя е убийствено добрата партийка. Обаче има и друг проблем, когато я дразня с тъпите ми мъжки работи и глупости и по някъв начин едва ли не я провокирам и тя почва да ми вика, което адски ме изнервя и ме обижда, защото мразя да ми вика някой, както едва ли някой от тука би му харесало.... Та тя наистина ми викаше в последните 2 месеца, през който аз и казвах наистина, че квото и да й казвам, квото и да правя, както и да се държа с нея, че нещата може да се обяснят по нормален начин и да няма нужда да се стигна до скандали от едното нищо и просто да се изнервя положението, но тя така и не спря. И така при поредното викане, аз й казах да не ме занимава и да спре да ме напада и й благодарих за това което е било и че явно съм най-големия проблем в живота й. При което тя ме попита това ли е края ала бала и аз й казах - да, естествено афектиран от нейното отношение към мен, защото съм правил всичко което може да си представи човек за нея и бих продължил да го правя, просто защото обичам да я виждам щастлива и това ме прави мен щастлив, но тва няма значение за вас. Казах й да при което тя ме попита зарязваш ме така ли ( тва се случва за 2ри път през цялата ни връзка първия беше още в началото, защото не бях сигурен дали искам да се обвържа може би към 2та седмица) и аз й казах да няма какво да се прави, и тя ме попита пак и кво за 30ти път така ли (пита ме преувеличено) и аз и отговорих малко кофти наистина тука признавам вината си, казах й че и 40 пъти ще я зарежа щом се отнася и държи така с мен, защото дори тя беше човека който казваше, че когато се обичат 2ма души никога не си викат. И така разделихме се нещо което аз пожелах не се виждахме 1 седмица, нито вест нито нищо по телефона и двамата учим в различни градове. Един ден през тази седмица си писахме в фейса и си казахме, че се обожаваме, обичаме, лиспваме си и т.н. Само мили неща.... И тази седмица през уикенда се прибрахме в родния ни град, където се видяхме, когато се видяхме се прегърнахме, целунахме, хванахме се за ръка и започнахме да вървим без да си говорим, просто вървяхме, около 5-10 минути, през който спирахме да се целунем и прегърнем и да забърша насълзените и очи. И така седнахме на една пейка започнахме да си говорим и аз и обясних как се чувствам от нейното държание и че прекалява някой път и че с това си викане не ме прави щастлив и т.н. тя ревеше още повече ала бала и накрая ми каза, че сега всъщност тя иска да се разделим (всъщност за това ми звънна по телефона да ми го каже, защото нямало да може да ми го каже в лицето). И тя ми каза че имала нужда от почивка, да си починем, защото била наранена от думите ми (дразня се в това, че за нея са важни думите, а не нещата който съм правил за нея, когато и говоря за спомените ни и ме моли да спра да говоря, защото я боляло и почва да плаче). Та била много объркана и афектирана от думите ми не искала да продължаваме така да се караме, ако не сме се били разделили сега и да си починем един от друг за известно време, сме щели да стигнем до такъв момент в който да се мразим, да не искаме да се виждаме, да се ненавиждаме едва ли не, един с друг. Също се чувствала доста виновна, заради това че аз не съм бил щастлив с нея, заради отношението й към мен, при което аз исках тя просто спре да ми вика и да обяснява като хората, да не се дъжи с мен като с някой дебил. И така въпреки, че си казахме че се разделяме ние не спряхме да се целуваме през вечерта продължихме да вървим, да се целуваме, да се обичаме, да се прегръщаме и ревейки и двамата оставих я до тях и си казахме чао при което чао останахме още 30 мин в колата, защото не искахме да се отделим един от друг и накрая тя се качи в тях..... На другия ден просто колкото и да исках да я оставя да си почине от мене и да се опита да забрави думите ми, аз не издържах и й се обадих излязохме, и пак същото 3-4 стояхме целувки, прегръдки, обяснения в любов, и накрая пак се разделихме... Дори си мислих, някой ако гледа отстрани ще си каже, тия просто са много глупави и млади .... Та о.к. разделихме се всеки замина за града в който си учи.... Просто главата ми беше гръмнала не исках, да съм глупака заради който приключва това, не исках да приключва, тя е всичко за мен, тя ме накара отново да повярвам, че има любов и че любовта е най-хубавото нещо, но заради моите думи и т.н. тя пожела да не бъде с мен, моето желание се превърна в нейно и тя прибра отново всичките тези илюзии който ми беше дала... Втория ден в който се видяхме аз й се обадих, защото когато се разделихме (предния ден) тя ми даде едно мн хубаво писмо, в което описва как се е чувствала в нашата връзка, колко много съм значел за нея, че аз съм първата й най-голяма любов, че аз съм едва ли не всичко за нея. Та когато го прочетох, тя ме върна към прекрасните спомени, забравих за това, че ме дразни когато ми вика, забравих за това, че тя ми вика, забравих за себе си, просто исках да не я изгубя, но както разбрахте и втория ден протече по същия начин. Тя започна да се самообвинява, че всъщност е ужасен човек, аз да не искам да съм с нея, че тя се е държала ужасно, общо взето и двамата се самообвинявахме и открито казахме грешките си, и открито всеки един оспорваше грешките на другия. И така вече 1 ден всеки си е там където си е в неделя вечерта говорихме по телефона и тя ми обясни, че сега тя не иска да бъде с мен, иска да открие себе си, чувствала някаква празнина, била наранена, искала да спре да я боли, искала и чакала да дойде един ден в който ще се събуди и ще се сети за това, че аз съм всичко за нея и че иска да бъде с мен.... А тя всъщност ми казва, че го иска това, но в момента била много наранена и не знаела какво да прави, какво ще се случи, дали да продължаваме да се караме и да разрушим всичко и да се намразим.... Един вид се опитва някак си да съхрани връзката ни да я опази от пълен крах, но аз не мисля, че такъв ще дойде. Обясних и че просто единственото което съм искал е тя да се отнася с мен нормално, като човек и да ме цени и уважава, а не да ми вика, че промяната не е нещо голямо и значително, обясних и също че всеки говори много неща когато е афектиран, но са важни действията, обясних и че всичките тези малки неща който правят денят ни са важни, че това че обожавам всичко в нея, всяка част, черта дори и нейните недостатъци ми харесват и обичам всеки един прекаран миг с нея, и че тези караници се появяват тогава когато не се виждаме, че сме изнервени от това че си липсваме и че не можем да бъдем заедно в момента .... и че всичко малко което се събира капка по капка става едно голямо цяло и квото и да става нищо друго няма значение и че ние сме двама души който се обичат, а хората който се обичат понякога се нараняват.... Ефект нулев тя имала нужда да си почине сега, аз не съм я заслужавал, тя била ужасна глупости ....
Та не знам какво да правя, тъй като не мога да си обясня женската психика, искам да попитам жените попадали ли сте в такава ситуация, в която обичате някого, но просто сте се отдалечили малко и искате почивка, за да спре да ви боли и да се опитате да осъзнаете какво всъщност е за вас този човек .... Може ли наистина тя да се самообвинява заради мойте думи и да иска да ме предпази едва ли не от себе си? Дали ако наистина я оставя намира и по някъв начин изчезна от живота и ще почна да й липсвам и да иска да се съберем отново, дали времето ще излекува връзката ни или просто ще ни отдалечи още повече. Кое е по правилно да я оставя намира или всеки ден да й напомням онези наши малко мигове, моментите на щастие когато сме били заедно един до друг....
Общо взето дали някога ще мога да си я върна ....
За протокола тя е на 19, а аз на 22.
Благодаря ви и съжалявам за обърканите ми мисли, но пиша всичко така както е няма смисъл да крия мойте глупави постъпки, не ме обвинявайте аз достатъчно добре осъзнах моята грешка и че мога да изгубя най-прекрасния човек на земята и че я обидих много, но човек не трябва ли да прощава, не може ли да забрави думите ми й моето желание, не може ли да се опита да положи усилието да не ми крещи за щяло и нещяло и че е по-лесно да предпази връзката по този нелеп начин .... като и двамата се разделим....

POLLINA
01-21-2013, 23:36
Ще ти отговоря като човек с много опит в това отношение. С приятеля ми сме заедно от почти 6 години,обичаме се страшно много. От думите ти разбирам,че и при вас всичко е толкова истинско и красиво.
Хората се карат ежедневно за какво ли не, нормално е. На никой не му е приятно да му викат,ноо повярвай ми понякога това е просто нещо като..инстинкт. Крещим,а после съжаляваме. Това съвсем не означава,че не обичаме човека до нас.
Такива дребни спорове,малко или много укрепват връзката. Би било странно всичко да е просто перфектно като в приказките. Ако продължите да бъдете заедно ще видиш,че животът ще ви подложи на много трудности,но ако е любовта е истинска тя винаги оцелява. Това е нормалното развитие на живота,тези неща не са излишни.
Колкото до това,че тя е толкова засегната от думите ти.. не намирам логика.Всичко е било моментно.Тя ти е викала без да мисли,ти си и го казал без да искаш. Не трявбва толкова да се вкопчваме в думите.Както каза ти,действията ни са много по-важни. Според мен я остави няколко дни да осмисли нещата и я потърси,ако тя вече не го е направила.
В никакъв случай не се отказвай! Бори се докрай :) Успех.

nqkywsitam
01-21-2013, 23:43
Наистина е така думите ти са много вярни и аз това се опитах да й обясня, че не са важни толкова много някакви думи, пък и не съм УБИЛ човек, че да не може да ми прости това че съм поискал да бъда човек. Обясних и че наистина тези неща укрепват връзката, караниците споровете, така осъзнаваме че не може един без друг и аз си мисля, че тя по някъв начин наистина цели това, да осъзнае дали може или не без мен, но ме е страх и ме боли от това да не се разсея спомена в нея за мен.... Чудя се колко време ще й трябва за да го осъзнае, кога да се появя с букет в цветя й да се надявам тя да се усмихне, да се целунем, да се хванем за ръка, да замълчим и да почнем да вървим напред. ...... Дали няма да я изгубя през това време..... Яд ме е за това, че тя се самообвинява за това че съм й казал, че не ме прави щастлив с тези викове безсмислени и така. Общо взето на нея това и е първата голяма връзка, преди това връзките й са били по седмица-две, дали не я плаши тази година и моята сериозно в отношенията ни? Защото на мен наистина това не ми е първата голяма връзка, знам какви грешки съм допуснал в предишните и съм имал достатъчно време да ги осъзная и да се пазя да не ги повторя .....

POLLINA
01-21-2013, 23:51
И това е вариант. Може би иска просто да преоосмисли нещата в главата си,объркана е.
Според мен това няма да се повече от няколко дни. Не се притеснявай,всичко ще отмине.
Тя те обича,просто може би наистина е наранена от думите ти. Съвсем скоро ще разбере,че те не са били от никакво значение.Ии разбира се ти трябва да го потвърдиш с действия.
Съветвам те след 4-5 дни да излезете и да поговорите отново.
Накарай я да разбере,че именно,когато сте заедно, тя ще ''открие себе си''.

nqkywsitam
01-21-2013, 23:58
Тя много добре знае, аз днеска я попитах как е по-щастлива дали сега, или когато я прегръщам и целувам и тя отново заплака много силно и почна да ме моли да спра да припомням, защото докато я питах това и припомних наши мигове и обясних, че тези караници са просто една част от нашата връзка, че на 50 красиви и незабравими моменти се пада по някоя караница, че човешките отношение никога няма да бъдат перфектни, също че винаги ще има различия в характерите и че осъзнавам, че колкото и да ме е боляло когато ми вика, сега ме боли пъти повече когато няма кой да ми се развика и не сме заедно.... Не знам защо но мисля, че ще е нужно малко повече време да я оставя сама да не я потърся? Или това е грешно... нея също я е наранило това, че през седмицата когато се сакрахме и й казах, че не искам да съм с нея, не съм я бил потърсил нито веднъж, но обясних че малко или много и аз съм човек и аз се обиждам на нечий думи и аз по някъв начин съм бил афектиран от това, но като цяло наистина постъпих грубо и допуснах голяма грешка.... Дали някога ще ми прости, дали някога ще прости и на себе си, че съм бил нещастен с нея заради държанието й към мен....

POLLINA
01-22-2013, 07:20
Сигурен ли си,че нямам някакъв друг проблем? Защото наистина ми се струва странно,да е толкова обидена на думи,които дори и тя самата знае,че не си мислил,когато си ги казвал.
Остави я няколко дни,без да и припомняш за вашите спомени,без да се извиняваш и т.н.
Не чакай прекалено дълго,така рискуваш тя да помисли,че вече си я забрваил. Което пък от друга страна,веднага ще я накара да те потърси,но не мисля,че в конкретния случай това ще е най-подходящия начин.
Имай малко търпение и всичко ще се нареди :)

Niakoitam
01-22-2013, 07:59
Ами занапред внимавай с думите и преброй първо до 10 премисли го ако трябва и повече време,но не бързай да казваш:"И 40 пъти да питаш пак сме разделени" Вече сте се разделили един път по твое желание.Това е вторият път.Аз не съм особен привърженик на третите шансове.Ти какво очакваш? Да се събирате и разделяте по 1000 пъти,когато решиш,че така ти е станало кеф на теб ли? Та както вече казах ако нещата се оправят занапред внивамавай с тези думи.Тя сега може и да те иска,но е страшно наранена.Може би най-доброто решение е да се поотдръпнеш сега и да се молиш през това време да не реши,че не си струваш или,че има някой по-добър от теб за нея.Иначе да една себеуважаваща се мацка трябва да се държи точно по този начин колкото и да не и се иска.Всъщност даже и не трябва да се държи толкова мило,колкото тя с теб.

Wednesday666
01-22-2013, 08:14
Иначе да една себеуважаваща се мацка трябва да се държи точно по този начин колкото и да не и се иска.Всъщност даже и не трябва да се държи толкова мило,колкото тя с теб.

Глупости на търкалета.

Авторе, аз си мисля, че има още нещо.
Мацката не е на 15, че да се обиди тоооолкова много, заради 3 думи.
Да, гадно е да чуеш такова нещо от любимия ти човек, но не е нещо, което да не може да се преглътне.
Извинил си се, показал си, че не го мислиш, доказал си че си я искаш обратно, какво повече можеш да направиш?
Сега я остави малко, според мен е объркана поради друга причина, може да е решила, че й се живее малко без теб?
Според мен този период на незнание ще премине, ще се върне обратно.
Недей я притиска, показвай й, че си до нея, не й говори постоянно за събиране, просто бъди до нея колкото можеш.
Тя ще се върне самичка.

nqkywsitam
01-22-2013, 08:44
Нали ви казвм, тя си мисли че така ще съхраним връзката ни. Известно време да не се караме и нараняваме нз ... жените изпадли ли сте в такова положение??

Wednesday666
01-22-2013, 09:17
Нали ви казвм, тя си мисли че така ще съхраним връзката ни. Известно време да не се караме и нараняваме нз ... жените изпадли ли сте в такова положение??

Не съм, защото разбирам по по-различен начин нещата.
И не бих си зарязала връзката току така с такова тъпо оправдание.

nqkywsitam
01-22-2013, 11:31
Тя: sega mislq edinstveno za sledvashtiq moment koito shte te vidq i se nadqvam prosto pogledite ni da se sreshnat i vsichko da e tam bez bolka bez obvineniq samo chista lubov
i da mojem da prenebregnem vednuj za vinagi shibanite si inati i moita tupa gordost i da budem shtastlivi
i zn li kakvo ima po mesec i 10 dena nqkude do 8mi mart
i v momenta jiveq za tozi moment i shte napravq vsichko za da mojesh togava da vidish novo momiche v koeto shte se vlubish i koeto nqma da predade lubovta ti nikoga, a ne bokluk koito ne znae koi e

Аз: ne mi pishi
badi shtastliva
s nqkoi drug
shtom az ne te prawq

Тя: ne iskam moq chovek az namerih moq chovek no ne sum dostoina za nego
ne shtastieto e otnositelno lubovta ostava ... ot 1 sedmica gledane na jenski seriali tfa mi se nabi v glavata istinskata lubov ostava
i na tova se nadqvam
molq te ela na 8mi
samo za tova te molq i poiskai da prekarash malko vreme s men

Аз: i ko
da mi dadesh nqkwa iluziq
i psoel da mi kajesh
vsashtnost
osyznah
4e az ne iskam da byda s etb

Тя: nikoga nqma da ti kaja takova neshto ... zashtoto ne moga da go povqrvam i za 1 sec
obbeshtavam ti che shte namerish momiche koeto shte te nakara da budesh shtastliv kakto ne uspqh ...

Аз: samo 6tе ti kaja 4e nqma perfektni 4oveshki otnosheniq, vseki harakter e razli4en, i vsichkite hora bilo te priqteli, partniori, biznes partniori, poznati i t.n. imat svoite malki i golemi konflikti i nikoi ne moje da izbqga ot tqh kolkoto i da iska, zashtoto horata sme razli4ni i wseki e individualen i wseki iska svoeto i dokato se nau4at 2ma dushi da dawat towa koeto im enujno edin na drug ima konflikti

Тя: neka togava tova da e nashiq golqm konflikt za edna golqma lubov koqto shte se vuzrodi ... obeshtavam ti
ako trqbva shte te presledvam oshte 1 godina za da me poiskash pak
znaesh che go moga
ti si moqta ludost
i shte si ostanesh
vseki pravi greshki moite bqha poveche
i shte gi popravq
http://www.youtube.com/watch?v=yEPFxJmDK8A

Аз: nqa zna4enie koi i kolko e gre6al vajnoto e 4e stignahme do tuk
gre6kite sa obshti

Тя: ne znaesh li koe e vajnoto che az nqma da ostavq da svurshim dotuk
kaji mi che sum luda che sum obsebena ot teb kakto i da e nqma da sburkash
moje i da sum izgubila sebe si
no nqma da pozvolq da izgubq teb za vinagi
mrazi me psuvai me

Аз: da be shte ostanem priqteli
vse taq
(:
spoko

Тя: ne me razbirai pogreshno moje da si strahoten priqtel
no ne mi se iska chesno kazano
iskam da se budq s teb
iskam da vijdam pogleda ti vurhu men dokato pravim sex
iskam da te celuvam
iskam da te pravq shtastliv
i shte uspeq da te napravq ..
vupreki vsichko

Аз: dano
da stanat taka kakto gi mislsih ne6tata

Тя: tova e vsichko za koeto jiveq i na koeto se nadqvam
dotogava molq te budi shtastliv lubov moq
vzemi si izpitite usmihvai se ne gubi nai krasivoto neshto na tozi svqt usmivkata ti
ne gubi smisula na jivota mi
i ako si tujen pomni che edno momiche (sig sum che sa poveche no vse pak)
te obicha ujasno mnogo i se gordeee
s teb
i jivee zaradi tova da te nakara da budesh shtastliv
i da moje da e choveka koito zaslujavsh do teb

Аз: ti si 4oveka koito zaslujavam ama neka shtom taka mislish
dano da osyzanesh 4e moje da mi dadesh wsi4ko i dori ne se iska malko usilie za towa
i 4e ti mi go dawash
dano da ne me zabravish
za toq mesec i 10 dena
:))

Тя: nikoga !
tova ne se zabravq

Аз: nikoga ne kazwai nikoga

Тя: abe spri da sporish s men be nqma da te ubie znaesh li


разговор от последния половин час ... между мен и нея за пояснение за това след месец и 10 дена, просто по коледа купих билети за A State of Trance Sofia на 8ми Март и й дадох билетите да ги пази, защото тя учи в Сф и да не ги размотаваме на ляво на дясно, а да си стоят там и горе долу преди това си бяхме обещали квото и да става на това парти да сме заедно двамата ....

CLANA
01-22-2013, 12:30
Ако те обича ,колкото казва,защо иска да се разделите (било то временно или не) заради такива глупости?
Много драматизира.Не си толкова виновен,колкото тя иска да покаже ,че си, да знаеш.
Само на мен ли ми се струва ,че момичето е супер недорасло като за 19?
Какви са тези глупави методи за запазване на отношения?
Тя:
1.Или иска свобода.
2.Или се прави на жестоко обидена.
3.Или иска сега да и тичаш след гъза и да и се извиняваш 14343943834 пъти.
4.Или и тя самата не знае какво иска.

umri
01-22-2013, 12:39
Тая е мега филм. Емоционално нестабилна е. Тия глупости дето ти ги дрънка си ги избий от главата. Преиграва с тия глупости. Ти си ми голямата любов, обичам те, тва, онова... ама не искам сега да бъда с теб, почивка да си дадем... Иска с чиста съвест да се ебе с някой от София, може би. Но големината на филма, в който живее е рядко срещан, дори за момиче. Таман учите далече един от друг, разсей се и я забрави, щото такива крайностни състояния на емоционална лабилност могат да ти докарат психически травми, пази боже и физически или да се самонарани или самоубие.

Ако ти харесват такива драми и хора с емоционални проблеми, ок, но в противен случай бягай много надалече и като иска да се съберете по-добре я отрежи много сериозно, за да не поддадеш.

klimatronik
01-22-2013, 12:45
O boje :D
tq e ludo vliubena a ti ne znam no ste qko vuv filma

v liubovta trqbva da ima prepqdstviq za da jivee no nikoga ne e vechna

SisiStrange
01-22-2013, 12:50
Какви мелодраматични чатове... Не ви отива на тези години да разсъждавате и да се държите като в чалга песен.

Според мен и двамата трябва да застанете очи в очи и да се извините искрено един на друг за всичко. И после да прецените последно заедно ли ще сте или не. Другото са глупости.

Ти самият бъди малко по-човечен. Сам казваш, че понякога я провокираш. Е, какво искаш? Различните хора приемат караниците различно. Аз не викам, но повишавам тон. Приятелят ми не го харесва, но не е моя вината. Когато наистина ме ядосат много въобще не усещам кога съм минала в горната гама. Това не е причина за късане. Напротив. Понякога, когато не се разбирате за глупости, навикайте си се малко и си го излейте и край. Ако пък нарочно я провокираш, съвсем. Спри, щом искаш кротко момиче.

Тя се прави на интересна, защото си и наранил егото. Ядосал си я, а после като ти се е развикала, си я зарязал и то грубо. За втори път. Извини и се искрено и вероятно нещата ще тръгнат в нормална посока. Ако наистина искаш това момиче, което не личи особено от шльокавичния ви чат.

ЕДИТ: И umri е прав, че звучи лабилна.

gimmesomemo
01-22-2013, 13:09
Евала за песента (Low Deep T - Casablanca), една от любимите ми е!

xXxPETYAxXx
01-22-2013, 13:24
И двамата прекалено драматизирате...

Според мен обаче я има и вероятността, тя да е гузна за нещо друго и да се опитва да се изкара като страдащата страна.

nqkywsitam
01-22-2013, 13:26
Хора каквото и да казвате, аз на това момиче и вярвам. Тя е човек на честта малко е странна, дори преди когато ме сваляше. тъй като аз съм леко простак на моменти и съм се изпускал на жаргони и примерно ако и пишех нещо на "е" или "ве" просто ей така както си пишем всички в днешно време и тя веднага реагираше и това супер много ме изнервяше в нея. По принцип не съм много сдържан, но заради нея започнах да се сдържам, за съжаление на моменти се изпускам. Вярвам, също съм сигурен, че тя няма друг, тя би предпочела да ми каже истината в очите колкото и да боли от нея, отколкото да ме лъже. Наистина тя е едно хубаво и много добре възпитано момиче.

xXxPETYAxXx
01-22-2013, 13:31
Тя просто иска да мине достатъчно време, че да може пак да те контролира, щото явно сега не си и марионетката.
И аз съм била толкова драматична преди, наистина бях много влюбена, но и обсебена от манията да контролирам.
Всички тея сълзливи реплики са ми до болка познати, целта им е да внушат на другия, че ТОЙ е виновен, а тя е добра и чиста като ангелче, но заслужава да е кралица. Ясни са ми тея номера, лошото е, че са на подсъзнателно ниво и дори тя не мисли, че го прави за това, а си вярва :)

Niakoitam
01-22-2013, 13:36
Глупости на търкалета.

Авторе, аз си мисля, че има още нещо.
Мацката не е на 15, че да се обиди тоооолкова много, заради 3 думи.
Да, гадно е да чуеш такова нещо от любимия ти човек, но не е нещо, което да не може да се преглътне.
Извинил си се, показал си, че не го мислиш, доказал си че си я искаш обратно, какво повече можеш да направиш?
Сега я остави малко, според мен е объркана поради друга причина, може да е решила, че й се живее малко без теб?
Според мен този период на незнание ще премине, ще се върне обратно.
Недей я притиска, показвай й, че си до нея, не й говори постоянно за събиране, просто бъди до нея колкото можеш.
Тя ще се върне самичка.

И защо пък да са глупости на търкалета? И какво значи мацката не е на 15 та да се обиди толкова много заради три думи.Да това са само няколко думи често не могат да се равняват на други действия,но пък са адски убидни.Нали знаеш:'Думите не са болезнени освен когато не ги чуеш от човек,за който ти пука".Караниците и разправиите са си едно.Но когато кажеш на някой нещо от типа:"Благодаря ти за услугите но повече не ми трябваш" отказвайки да проумееш повтореният от него многократно въпрос и сещайки се да го потърсиш чак след една седмица при положение,че вече веднъж преди това си инициирал пак подобно нещо и все пак явно не си осъзнал,че грешиш... Е съжалявам,но ми изглежда твърде грубо.Тя откъде да е сигурна,че след някое и друго подобно скарване пак няма да и каже:"Хайде взимай си партакешите и ми се махай от главата,щот нещо не ме кефиш изобщо",докато не му скимне пак да я потърси обяснявайки и се в любов.Да бе,ще си играят на иди ми дойди ми. А от прочетеното от чата ми изглежда,че сякаш и двамата се опитват да се надцакват.Мацката е наранена,че не я приема такава каквато е и иска да му го върне въпреки,че най-вероятно продължава да им чувства,но все пак иска да е леко отгоре,а пък той си я иска обратно само че така,че да не се налага да тича по нея за да си я върне.И не е чак толкова от значение какво ще и покаже точно,защото в случая си е като след дъжд качулка малко.Малко тип тризначките от Big Brother към съквартирантите: "Вие сте много зле", "Ама извинявайте,но ние го казахме без да го мислим.Простете ни." "Амааа ние никога не сме ви се извинявали,защото вие сте много зле" Има си неща,които се преглъщат по-лесно и такива,които се преглъщат по-трудно.Ами да му се не види като човек се прави в даден момент (пък макар и афектиран) на големият мъжага след това ще си носи послледствията, а не да обяснява на гаджето си примерно какъв парцал била и как нямала грам достойнство в един момент(има и такива случай),а после да се обяснява с:"Ох много бях афектиран тогава,но това са само думи, а не действия,ти ме обичаш значи задължително трябва да ми простиш"И може би и тя ясно осъзнава,че колкото повече му прощава за такива изцепки толкова повече ще олеква в очите му.И така.:)

nqkywsitam
01-22-2013, 13:52
И двамата прекалено драматизирате...

Според мен обаче я има и вероятността, тя да е гузна за нещо друго и да се опитва да се изкара като страдащата страна.

Тя може да е гузна само за отношението си към мен. Защото наистина понякога тя се държи ужасно зле без да се усети. И примерно на 10 пъти 2-3 пъти се сеща да се извини, за държанието си.... Всъщност ние караме на 2та седмица която не се виждаме. Примерно тази седмица се виждаме, заедно сме или аз при нея или тя при мен или и 2та сме се прибрали няма значение, заедно сме ... После 1 седмица си говорим, не спираме да си липсваме и започне ли втората седмица започваме да се драпаме и да се караме, просто тва е защото не се виждаме толкова често и си липсваме.... Но наистина някой път тя се държи отвратително. Аз може би я дразня с това, че я търся постоянно, може би на час-два и звъня, защото наистина ми е приятно да си приказвам с нея и да й обяснявам какво ангелче е и колко я обичам. Нея също я дразни факта, че аз може да имам някъв проблем, но не го споделям, предпочитам да говоря лигави работи, пред това да натоварвам и нея и аз да си припомням отново за проблема... Нея това я дразни и повечето пъти почва да ми се злоби, мисли си че й нямам доверие и за това не й споделям....




И защо пък да са глупости на търкалета? И какво значи мацката не е на 15 та да се обиди толкова много заради три думи.Да това са само няколко думи често не могат да се равняват на други действия,но пък са адски убидни.Нали знаеш:'Думите не са болезнени освен когато не ги чуеш от човек,за който ти пука".Караниците и разправиите са си едно.Но когато кажеш на някой нещо от типа:"Благодаря ти за услугите но повече не ми трябваш" отказвайки да проумееш повтореният от него многократно въпрос и сещайки се да го потърсиш чак след една седмица при положение,че вече веднъж преди това си инициирал пак подобно нещо и все пак явно не си осъзнал,че грешиш... Е съжалявам,но ми изглежда твърде грубо.Тя откъде да е сигурна,че след някое и друго подобно скарване пак няма да и каже:"Хайде взимай си партакешите и ми се махай от главата,щот нещо не ме кефиш изобщо",докато не му скимне пак да я потърси обяснявайки и се в любов.Да бе,ще си играят на иди ми дойди ми. А от прочетеното от чата ми изглежда,че сякаш и двамата се опитват да се надцакват.Мацката е наранена,че не я приема такава каквато е и иска да му го върне въпреки,че най-вероятно продължава да им чувства,но все пак иска да е леко отгоре,а пък той си я иска обратно само че така,че да не се налага да тича по нея за да си я върне.И не е чак толкова от значение какво ще и покаже точно,защото в случая си е като след дъжд качулка малко.Малко тип тризначките от Big Brother към съквартирантите: "Вие сте много зле", "Ама извинявайте,но ние го казахме без да го мислим.Простете ни." "Амааа ние никога не сме ви се извинявали,защото вие сте много зле" Има си неща,които се преглъщат по-лесно и такива,които се преглъщат по-трудно.Ами да му се не види като човек се прави в даден момент (пък макар и афектиран) на големият мъжага след това ще си носи послледствията, а не да обяснява на гаджето си примерно какъв парцал била и как нямала грам достойнство в един момент(има и такива случай),а после да се обяснява с:"Ох много бях афектиран тогава,но това са само думи, а не действия,ти ме обичаш значи задължително трябва да ми простиш"И може би и тя ясно осъзнава,че колкото повече му прощава за такива изцепки толкова повече ще олеква в очите му.И така.:)

Прав си съгласявам се с теб, тя се чувства зле от това, че аз едва ли не за секунда се отказах от нея, заболя е чувства се ненужна, заради думите ми. Наистина грешката ми е голяма нараних я много, думите болят когато са казани от любим човек и на мен не ми пука за мнението на сулю и пулю, но ако тя ми каже нещо ще ме нарани. Прав си и наистина съжалявам за това ....

Niakoitam
01-22-2013, 14:12
Прав си съгласявам се с теб, тя се чувства зле от това, че аз едва ли не за секунда се отказах от нея, заболя е чувства се ненужна, заради думите ми. Наистина грешката ми е голяма нараних я много, думите болят когато са казани от любим човек и на мен не ми пука за мнението на сулю и пулю, но ако тя ми каже нещо ще ме нарани. Прав си и наистина съжалявам за това ....

Хубавото в случая е че поне придаваш вид,че осъзнаваш грешката си.Само че даже и страшно да те желае,ако ти се метне на врата веднага като ти го пожелаеш ще започнеш все повече да не го оценяваш докато на края не я приемеш просто за заместителче докато няма друга.Това вече индиректно съм го видял с очите си.И не беше два пъти, а само аз докато следях около 4 раздели за около 4 години замествайки я с 4 други в резултат,на,което "мъжът" и обясняваше как била парцал, смешна,без достойнство и как щял да я зареже ако си намерел по-хубава от нея и все такива "мили" думи, а когато оставаше на сухо и обясняваше какъв тъпак бил и как щял да се промени и да започне да я цени,ревейки и обяснявайки и колко много я обича всъщност.Пък тя яко му се връзваше и не спираше да се самообвинява за всичко,когато не е ядосана.И има не един или два такива случаи.Може би и от жени,но в случая за твоята ситуация говорим. Та такива ми ти работи.

xXxPETYAxXx
01-22-2013, 14:15
Колко наивност има тук...

shmatarok
01-22-2013, 14:22
Извинявай, ама отношенията ви са мега странни. В моите очи, в чата ти се държиш сопнато, а тя - лабилно. Не я търси известно време, за да вземе да се хване в ръце малко. Била съм в положението на приятелката ти донякъде, едно от гаджетата ми ме заряза два пъти - първия път в началото на връзката ни, което не го взех особено навътре, и след това малко по-късно отново - тогава вече се обидих и се дръпнах за доста време. След около месец се видяхме, поговорихме и пак се събрахме. Мисълта ми е, че може би тя наистина има време да си почине и да осмисли нещата. Ако наистина чувствата ѝ са толкова силни, колкото казва - ще се съберете отново и в този случай се опитайте да не бъдете толкова филмирани от всичко наоколо.

nqkywsitam
01-22-2013, 14:36
Хубавото в случая е че поне придаваш вид,че осъзнаваш грешката си.Само че даже и страшно да те желае,ако ти се метне на врата веднага като ти го пожелаеш ще започнеш все повече да не го оценяваш докато на края не я приемеш просто за заместителче докато няма друга.Това вече индиректно съм го видял с очите си.И не беше два пъти, а само аз докато следях около 4 раздели за около 4 години замествайки я с 4 други в резултат,на,което "мъжът" и обясняваше как била парцал, смешна,без достойнство и как щял да я зареже ако си намерел по-хубава от нея и все такива "мили" думи, а когато оставаше на сухо и обясняваше какъв тъпак бил и как щял да се промени и да започне да я цени,ревейки и обяснявайки и колко много я обича всъщност.Пък тя яко му се връзваше и не спираше да се самообвинява за всичко,когато не е ядосана.И има не един или два такива случаи.Може би и от жени,но в случая за твоята ситуация говорим. Та такива ми ти работи.

Тука не съм съгласен с теб, аз не я приемам за даденост. Аз от това момиче нищо не съм видял наистина, но аз съм щастлив, когато тя е щастлива, щастлив съм когато я целувам, щастлив съм когато правя нещо за нея, щастлив съм когато дойде в къщи и аз направя вечерята и тя си оближе пръстите, когато беше болна в 7 вечерта тръгнах на автостоп от Пловдив до София, за да отида при нея за вечерта, да й направя чай, да оправя малко в тях, да й помогна, да я прегърна и да я целуна и на сутринта станах, направих и чай, дадох и хапчета, завих я и пак си тръгнах. Мен не ме интересува каква е тя, важото е какъв съм аз когато съм с нея. Тя ме промени, за нея давам всичко, но също и аз съм си мислил, че тя ме приема за даденост, защото не може да се държиш отвратително с човек който обичаш. И както виждаш не тя, а аз пиша в форума, въпреки че аз съм пожелал тази раздяла трябвало да е имало нещо за да го поискам. Не контактувам с други, не ме интересуват, не си пиша с тях, наистина тя ме е ревнувала от разни си там стари и такива по нахални, но аз й показах че тя е всичко за мен и съм преустановил всякакви контакти с други жени. Знам какво обича тя и аз й го давам. Единственото за което съм я молил е просто да не ми вика, мразя когато ми викат, дори и на родителите ми съм казал по-добре да ме ударят отколкото да ми развикат, просто това е нещото което най-много мразя, дори аз когато съм ядосан рядко викам, трябва човека срещу мен толкова да не иска да ме чуе че да се развикам, говоря нормален тон и обяснявам като нормален човек. Наистина това с нейното държание беше от известно време, тя доста започна да си позволява в близките 2-3 месеца, например да ме удари със злоба, да ме дращи със злоба до белези, да ми вика, да ме обижда, дори и пред нейни приятели, което мен малко или много ме е обидило, молил съм я като човек и съм го обяснил да спре с това отношение, но тя не спря. Съжалявам, че съм избухнал така и съм и казал че не съм щастлив с нея и че й благодаря и че се разделяме, но наистина просто ми е било до гуша от такова отношение, защото не мисля, че съм го заслужил при положение, че тя ми е в сърцето и в главата.... Не ме обвинявай, монетата винаги има 2 страни, виновен съм признавам си грешката, накарах я да се чувства зле, че човека който обича не е щастлив с нея, тя ми казва да си търся щастието да намеря друга, която да ме заслужава, обещава че ще се промени, не знам вече какво да правя. Но аз вярвам в нея й знам, че ме обича и че наистина ако времето лекува и забрави мойте думи, и опита да промени отношението си поне малко към мен всичко ще е ок. Но дори и да не го промени, само да пожелае да сме заедно, ще преглътна някой работи, сигурен съм че с времето нещата може да се изгладят, наистина това е нейната първа най-дълга връзка преди това не е обичала и не знам дали е правилно, но ако прекратя всякакъв контакт с нея и се скрия от лицето на земята може би ще осъзнае какво е загубила и да иска да си го върне ... не знам дайте ми съвет ...

Niakoitam
01-22-2013, 14:53
nqkywsitam не съм казал че я приемаш за даденост, а че ако продължава да ти прощава безпрекословно рано или късно ЩЕ я приемеш за даденост дори и несъзнателно виждайки,че все пак ти се раминава всеки път и може да ставаш все по-дързък.Като за начало това с късането си го изтрий от речника и го споменавай единствено в моментите,когато си на 1000% сигурен,че повече нищо не искаш.Твърде е убидно.А си има и други начини да и покажеш ако нещо в нея те дразни и без да заплашваш с късане.И няма да те заболи ако споделяш малко повече с нея.

umri
01-23-2013, 11:00
Колко наивност има тук...

+
и на двата коментара.

Докато не намалеят олигофрените, няма да намалеят и мелодраматичните принцески, искащи да живеят в безкраен филм с главна роля, която е изпълнена със страдание. Турските и латиноамериканските сериали влияят зле.

anonymous708973
01-23-2013, 11:27
Прочетох твоя пост и чата между вас и имам няколко бележки. Няма да са свързан текст, само искам да отбележа, че и двамата сте направили грешки, няма нужда от такова драматизиране, разбира се, но човешките отношения никога не са лесни.


когато се обичат 2ма души никога не си викат.

Голяма глупост.


Та била много объркана и афектирана от думите ми

Мери си приказките, защото думите нараняват много и човек си трупа, трупа, трупа и по някое време все ще избие. Който смята, че това е драматизация от нейна страна, явно е дебелокож.
Малко на посоки говоря, защото има значение и какво си й казал, ама... може да си й казал, че е егоистка, примерно. Засегнала се е много, после си се извинил (евентуално), сдобрили сте се, но тя няма да го забрави за постоянно. От време на време ще й изскача в главата, ще те гледа в най-миличките ви моменти и ще си мисли как си я нарекъл по определен начин.
Искаш ли да е така?


ако не сме се били разделили сега и да си починем един от друг за известно време, сме щели да стигнем до такъв момент в който да се мразим, да не искаме да се виждаме, да се ненавиждаме едва ли не, един с друг.
За това е много права.
Като човек, който изстиска едни взаимоотношения до последно с огромни скандали, грозни истории и т.н... Не давайте зор. Оставете нещата да се случват. Не слагайте категории. Ако ви харесва, виждайте се, целувайте се... по някое време или пак ще сте заедно, или не. Или пък не се виждайте, починете си, презаредете батериите.


искам да попитам жените попадали ли сте в такава ситуация, в която обичате някого, но просто сте се отдалечили малко и искате почивка, за да спре да ви боли и да се опитате да осъзнаете какво всъщност е за вас този човек .... Може ли наистина тя да се самообвинява заради мойте думи и да иска да ме предпази едва ли не от себе си?
Не съм попадала в такава ситуация, но съм 100% сигурна за вероятността да се самообвинява. Ти й казваш постоянно "не се държиш добре с мен", тя си го набива в главата, че не те прави щастлив и... ето го конфликта. Аз бих реагирала по същия начин.
SisiStrange ти го написа хубаво - спри с провокациите. Че тя драматизира - така е, но и ти имаш вина. И наистина се държите като в чалга песен.

Има я и вероятността да се плаши от сериозните отношения, щом преди не е имала по-задълбочена връзка.


Като за начало това с късането си го изтрий от речника и го споменавай единствено в моментите,когато си на 1000% сигурен,че повече нищо не искаш.Твърде е убидно.
Последвай тоя съвет. Ако мен ме заплашваха с късане при всеки скандал, такова късане аз щях да направя, че свят ще да му се завие.

granger
01-23-2013, 11:50
Съгласна съм с Пантерата,а и е много грозно да показваш тук личните си чатове. Просто не е уважително към нея,тва са си лично нейни,макар и нестабилни, излияния.

nqkywsitam
01-23-2013, 12:04
Добре, а как ви се струва идеята да си починем няколко дена и после аз да отида при нея, за да прекараме 2-3 дена заедно без да я карам да се събираме т.н. Просто 2-3 дена в който ще бъдем заедно и ще правим нещата, който ни харесват. После пак си хващам пътеките и без да се чуваме и т.н. Просто 2-3 дена, без условия, без нищо ....

xXxPETYAxXx
01-23-2013, 12:12
Просто 2-3 дена, без условия, без нищо ....
Само секс?! :D

Остави я малко де, стига обърква момичето и ти! То и без да изказваш на глас това, че искаш да се съберете си е ясно, за какво би отишъл.

Niakoitam
01-23-2013, 12:16
Нещо ми се струва,че цялото това противоречие в отношенията ви като цяло идва от факта,че си мек човек по природа,което от една страна не е лошо, а се опитваш да се правиш на твърдия мъжага пред нея :)

anonymous708973
01-23-2013, 12:22
Нещо ми се струва,че цялото това противоречие в отношенията ви като цяло идва от факта,че си мек човек по природа,което от една страна не е лошо, а се опитваш да се правиш на твърдия мъжага пред нея :)

НАЛИ?!
Огромна разлика между излиянията ти тук и пред нея. Огромна и фалшива маска.
Момичето си излива душата, а ти "дано стане както го мислиш".

nqkywsitam
01-23-2013, 12:25
Благодаря ви за нападките.
Честно направо съжалявам, че съм споделил проблема си.

FuckedUp
01-23-2013, 12:56
Благодаря ви за нападките.
Честно направо съжалявам, че съм споделил проблема си.

:lol:

shmatarok
01-23-2013, 14:11
Пич, мисля, че в момента си афектиран и не разбираш какво се опитват да ти кажат потребителите. Никой не те напада, обяснява ти се къде грешите и двамата. Иди, излез навън, разходи се да си проясниш главата и пак прочети мненията тук.

Niakoitam
01-23-2013, 15:32
Благодаря ви за нападките.
Честно направо съжалявам, че съм споделил проблема си.

Виж сега.Не мога да говоря от името на другите,но аз за себе си мога да твърдя,че въобще не те нападам особено в последният си пост.Просто някои неща се забелязват по-лесно отстрани.А от писанията ти оставам с впечатлението,че ти си сложил пред нея една огромна маска може би от страх да не стане като с предишната ти връзка.И само го подсказа.Не искаш да и споделяш за да си и интересен и загадъчен.Не искаш да и позволяваш волности за да изглеждаш по твърд,защото така си възприел,че правят готините дето яките мацки търчат по тях.Само че в тези писания от първият ти пост и това как и говориш в чата все едно едвали не ти дреме какво ще стане между вас се вижда един много ярък контраст.И може би и тя я е усетила тази маска.Ти не си себе си пред нея, а такъв какъвто мислиш и си чул,че е готино да си.И аз не съм от най-твърдите пичове ама щом си решил да го правиш така следващият път като си позволи да те удари силно я затисни например да не може да мърда изобщо и и отлепи една целувка вместо да и обясняваш колко е лоша и как не трябва да прави така.Като виждаш,че нещо я дразни не се стреми напук да я дразниш особено ако не държи на такъв майтап.И съм убеден в голям процент,че подсъзнателно поне, когато си и казал,че късате и няма да си промениш решението ти се е щяло да започне с дни да ти се моли и едвали не всеки път да минаваш с подобно сплашване,а както и Пантерата потвърди това е гадно.Само се замисли как ти би реагирал,ако мацката при всеки твои отказ да направиш това,което тя иска ти разправяше:'Край! Късаме." и до след една седмица.Че това си е живо изнудване и минава само при някои хора.Е,минава пред някои хора,но не пред всички.:)