PDA

View Full Version : Игра с дракони, миндили, елфи и троли



whimsicalfire
01-22-2013, 10:54
Опа, преди време на младини (преди около 4-5 години) играх една browser игра името и мисля, че беше нещо с дракон gameplay-a беше следния:

Можеш да си джудже, елф, трол и не знам дали още някви такива, играта беше чисто БЪЛГАРСКА, ЛОГ(само надписи) спомням си цветни бяха имената на играчите в дуел(ако това въобще е от помощ :)) имаше различни оръжия с имена от типа на "кенеф", "брадва за сеч", като ултимативното беше "мазния кур на черния господар" 25 атака!! :D хахаха на 15 левел се биеш със дракона и започваш пак от 1 на всеки "рес" ти се дигат статсите и така... имаше таверна където намираш различни задачи и можеше да се трупа каризма сила и такива за да преластиш няква жена барманка ли беше като преспиш с нея получаваше бонуси не знам си кво... а можеше да се дига или в ГОРАТА или като биеш други играчи... ако някой знае за коя игра говоря кажете ми я щото искам да се посмея малко :)

N1ksun
01-22-2013, 10:57
Да не говориш за Spells of gold тя беше ткава изродска .

whimsicalfire
01-22-2013, 11:02
Не, оная беше БРАУЗЪР и нямаше картинки само текст от типа на: "гадината" удря "търтея" за 47 щета и така... на БЪЛГАРСКИ

whimsicalfire
01-22-2013, 16:25
Намерих я, казва се "Легендата за зеления дракон" пробвайте я