PDA

View Full Version : !...!



hrisikelly
01-22-2013, 12:39
привет на всички! :) рядко пиша в този раздел на сайта, но ситуацията,макар да ви звучи клиширана, ми се струва леко сложна. от ок. месец си бях набелязала едно момче от моята гимназия, 2 г.по-голям. обаче от просто "симпатичен ми е " минах на " умирам си да се запозная с него!" . преди 2 седмици случайно попаднах на фейсбука му и ,разбира се, му изпратих покана за приятелство. изглежда, защото не ме познава, все още не я е приел.. но само като го видя по коридорите и желанието ми да го опозная и той мен, се увеличава. ако ви се занимава, един съвет как да се запознаем? обмислях варианта да започна като му изпратя ЛС, но въпросът е какво да му пиша, за да не изглежда нагласено или странно... благодаря, предварително!

ПС: извинете за изреченията, започващи с малка буква, но не пиша от компютър

xXxPETYAxXx
01-22-2013, 13:01
Щом не ти е приел поканата, значи най-вероятно и да му пишеш, и да не му пишеш, не се интересува от теб.

hrisikelly
01-22-2013, 13:07
някакви други версии? тази можех да я предположа, но въпросът ми не беше дали ще се получи или не, а по какъв начин да се запознаем, какво да му пиша... дали ще се заинтересува вече не зависи от мен, но нищо не губя, ако опитам по някакъв начин

xXxPETYAxXx
01-22-2013, 13:37
Като за начало, не му пиши, а се запознайте лично.
Лично аз, ако не приема поканата за приятелство на някого, ама той ми пише въпреки това, бих го сметнала за много нахален и няма да го отразя :D
Пък, ако толкова държиш да му пишеш, що не започнеш със "Зрдасти!"

sweetcake
01-22-2013, 13:53
Не залагай на стария, клиширан "общи приятели" начин! Ако си достатъчно смела, просто отиди при него и ми кажи "Здрасти, аз съм ......". Ако е заинтересован, ще се усмихне и ще продължите разговора, ако ли не-просто не го интересуваш!