PDA

View Full Version : Пълен глупак :ХХХ



mi6eto942
01-22-2013, 13:34
Наскоро ходих с едно момче,той е на 19 години и е девствен,но това няма кой знае кво значение,но проблем беше,че той е от Пловдив,а аз съм от едно село близо до Пловдив и не можеше да се виждаме често.И така постепенно той спря да ми се обажда за 2 седмици ми се беше обадил 3 пъти и постоянно чакаше аз да му пиша първа и в един момент ми писна и го питах защо не ми се обажда,а отговора му беше,че е много зает и няма време и аз му казах,че щом е толкова зает го оставям с едно занимание по-малко,той отвърна:Омръзна ми от твоите истерии.И така вчера той ми каза,че докато ходил с мен,бил и с друго момиче и не искал да си разваля отношенията заради мен и само се ебавал с мен,а преди тва ми се кълнеше,че ме обича и нз си кво.Та какво мислите вие?

Pid
01-22-2013, 13:37
Да си намериш друг.

sweetcake
01-22-2013, 13:43
Права си-пълен глупак! Най-добре го забрави! Щом си играел с теб, значи не е той човека, просто и това е.

xXxPETYAxXx
01-22-2013, 13:52
Това, че е УЖ девствен наистина нямаше нищо общо :D
Какво значи "наскоро ходих с едно момче" и "преди тва ми се кълнеше,че ме обича и нз си кво"?!
Това наскоро някак го приемам като - има няма 2-3 седмици, максимум месец пък за това време да се кълне, че те обича и т.н. е ясно, че те разиграва.
Не се занимавай и толкоз!

sexa_na_kompleksa
01-22-2013, 14:02
Е, какво има да му мислим... Забрави го.

shmatarok
01-22-2013, 14:26
Не се занимавай с такива идиоти за в бъдеще.

waffenss
01-22-2013, 18:51
според мен трябва една тройка да си спретнете

idontunderstand
01-24-2013, 09:50
Зарежи го.
Все пак и ти имаш достойнство. :)

strawberry88
01-24-2013, 16:30
Остави го.

GeGaSa
01-24-2013, 18:48
Наскоро ходих с едно момче,той е на 19 години и е девствен,но това няма кой знае кво значение,но проблем беше,че той е от Пловдив,а аз съм от едно село близо до Пловдив и не можеше да се виждаме често.И така постепенно той спря да ми се обажда за 2 седмици ми се беше обадил 3 пъти и постоянно чакаше аз да му пиша първа и в един момент ми писна и го питах защо не ми се обажда,а отговора му беше,че е много зает и няма време и аз му казах,че щом е толкова зает го оставям с едно занимание по-малко,той отвърна:Омръзна ми от твоите истерии.И така вчера той ми каза,че докато ходил с мен,бил и с друго момиче и не искал да си разваля отношенията заради мен и само се ебавал с мен,а преди тва ми се кълнеше,че ме обича и нз си кво.Та какво мислите вие?

Вие жените сте много леки, много рядко да се родят свестни в днешно време (1 от 10000). Но аз вярвам че на тоя свят има и свестни жени.
Ся като си хванеш друг, пусни му пак да те изчука от първия ден 8-) и следващата седмица да те остави.

GeGaSa
01-24-2013, 18:49
Остави го.

Той вече го е сторил, тя не може да го остави.

Amore-Mio*
01-24-2013, 19:08
Той, че е тъп, е тъп ама и ти не оставаш по - назад.

Да ти е все тая за тоя.

12h
01-24-2013, 20:19
Според мен и ти си в грешка. Щом ти е казал, че му е писнало от ,,твоите'' истерии сигурно си има причина. За напред не се карай на гаджетата си, а им давай шанс да обяснят какво се случва. В случая той е в по-голяма грешка, защото ти е изневерявал. ПУЛЕН ТЪПАК! Но има и друг вариант, възможно е да ти е казал, че се вижда с друга за да не е единствения, който страда след раздялата ви.
мен ми се е случвало момче да ми каже, че се е виждал с друга докато сме били гаджета, но после разбрах, че това не е истина и го попитах защо ме е излъгал. той ми каза, че се е почувствал много гадно след, като съм го скъсала и не е искал да е единствения наранен.
Иначе ти казвам да го забравиш тоя и да си намериш по-хубав, по-умен и по-добър с теб. И ако може да живеете по-близо един до друг.

12h
01-24-2013, 20:27
Вие жените сте много леки, много рядко да се родят свестни в днешно време (1 от 10000). Но аз вярвам че на тоя свят има и свестни жени.
Ся като си хванеш друг, пусни му пак да те изчука от първия ден 8-) и следващата седмица да те остави.

Съгласна съм. Всичките ми истински приятели са момчета. Момичетата, които познавам са интригантки и си мислят, че са по-умния пол. Въпреки че съм момиче винаги съм намирала мъжкия пол за по-умен.

mi6eto942
01-24-2013, 21:55
Значи,както казах,той е девствен=> не съм му пуснала от първия ден,да исках да ми обясни,защо не ми се обажда,отговорът му беше:Защото съм зает,а с какво е зает само той си знае,сега ме махна и от фр във ФБ...защото не съм харесвала Челси и публикувах една снимка на Торес,което беше много глупава постъпка от негова страна,но все тая...

Goddess
01-24-2013, 23:07
Значи,както казах,той е девствен=> не съм му пуснала от първия ден,да исках да ми обясни,защо не ми се обажда,отговорът му беше:Защото съм зает,а с какво е зает само той си знае,сега ме махна и от фр във ФБ...защото не съм харесвала Челси и публикувах една снимка на Торес,което беше много глупава постъпка от негова страна,но все тая...

Ебати хлапето. А и почти сигурно, че няма никакво друго момиче, ама го е казал, за да те издразни, след това, което ти си му казала. Защото му е станало тъпо и е искал на тебе още по-тъпо да ти стане. Не се занимавай..

CKLbrown
01-25-2013, 18:07
Честно казано:ДЕТСКА работа!!!

pepa97
02-05-2013, 13:52
Наскоро ходих с едно момче,той е на 19 години и е девствен,но това няма кой знае кво значение,но проблем беше,че той е от Пловдив,а аз съм от едно село близо до Пловдив и не можеше да се виждаме често.И така постепенно той спря да ми се обажда за 2 седмици ми се беше обадил 3 пъти и постоянно чакаше аз да му пиша първа и в един момент ми писна и го питах защо не ми се обажда,а отговора му беше,че е много зает и няма време и аз му казах,че щом е толкова зает го оставям с едно занимание по-малко,той отвърна:Омръзна ми от твоите истерии.И така вчера той ми каза,че докато ходил с мен,бил и с друго момиче и не искал да си разваля отношенията заради мен и само се ебавал с мен,а преди тва ми се кълнеше,че ме обича и нз си кво.Та какво мислите вие?

ЧЕ Е ПЪЛЕН ЗАГУБЕНЯК !

fenkaaa
02-05-2013, 14:55
Името на темата напълно съответства на момчето,за което става въпрос!

s_E_x_Y_y_Y
02-06-2013, 10:19
със сигурност причините да се държи така не са свързани само с разстоянието и това, че си е имал и друга, но дори и проблема да е бил в теб по-добре си намери някой друг
е ако искаш да те успокоим и да сме съпричастни: той е пълен тъпанар, не е момче за теб, такива като него да горят в ада, ти си страхотна...

strafi
02-07-2013, 19:32
В този случай той е виновен, и още иска ги сменя като кърпички.Просто ще дойде момче, което наистина ще почне да се бори за теб до край :)

psychopath
02-07-2013, 23:30
До последните 2 реда, окей.
После се е осрал тотално. Супер тъпо е това.

Levrex
02-08-2013, 08:03
19 години ?!...Явно е с умствен багаж за 10 годишен,постъпил е точно като лапе ...тегли му една майна и въобще забрави че го познаваш

marilyn
02-08-2013, 09:10
Ми.. съветът ми е да се научиш малко от малко да преценяваш хората. Забрави го тоя, не си струва.