PDA

View Full Version : Съвет ... !



BLUEBLOODD
01-22-2013, 15:46
Помогнете как да постапя научих, че сина ми пуши. Той е на 14. Според вас как би постъпил един родител ... ?

TrollFaace
01-22-2013, 16:53
малко си голям за този форум :D

muhtesemfan
01-22-2013, 17:43
А ти не си ли малко стар,за да се напушваш толкова много? :D :lol:

waffenss
01-22-2013, 18:43
Помогнете как да постапя научих, че сина ми пуши. Той е на 14. Според вас как би постъпил един родител ... ?

браво че си левскар .еми моят съвет към теб е да го изгониш от вас и да го оставиш само на хляб и шарена сол дай му и една бутилка олио за всеки случай. И след сека сутрин проверявай дали лежи до вратата и дали още диша ако засмърди на мърша го изхвърли в близкия контейнер.
ПС: Мн си дърт за тоя форум бе изпилен мозък , виждам че си отговорен родител и всичко е вървяло гладко до тоя момент ама и ако мозъка ти е така гладък...

vakanciqta
01-23-2013, 13:36
Смърт за говедата :* Кажи му ,че е вреден навик и да не се пристрастява ,това е

BLUEBLOODD
01-23-2013, 16:34
информацията, която съм дал за мен не отговаря на истината ...

TheBeliever
01-23-2013, 16:39
Според вас как би постъпил един родител ... ?

Уж ти си родителя, пък нас питаш. Бягай в бгмама.

Amore-Mio*
01-23-2013, 18:35
Обясняваш му нещата и колко е вредно.
Дали обаче ще те послуша или не - никой не може да ти гарантира.

Mirchu
01-23-2013, 20:40
Хаха, щом е почнал, каквото и да му говориш няма да спре. Дори и да му забраниш някой неща, той щом иска ще си намери цигари. Не се впрягай толкова, надали на 14 пуши редовно, най-малкото което е, че и надали има по 5 лева всеки ден за цигари. Може просто от време, на време да пуши по 1 цигара. Един ден ще се осъзнае ;)

SHPAIdURmeN
01-23-2013, 21:33
Зависи само и единствено от него, приятелите имат влияние също до една степен, на тази възраст повечко. Каквото и да му говориш...


И гледай да се увериш, че наистина пуши.

strawberry88
01-24-2013, 10:22
Пиши в бгмама.

magneticfields
01-24-2013, 17:47
Нищо не можеш да направиш. Ако се опиташ да го ограничиш или да ма го накажеш ще те намрази. Той вече е взел решение-жалко, че е такова. Не се опитвай да му забраняваш или да го наказваш, един ден надявам се, ще се осъзнае.
П.С. Пише се "постЪпвам".

IFFVO
01-24-2013, 20:04
Колкото и да го наказваш и да го биеш - файда няма. Ако той сам не поиска да спре, нищо и никой не е в състояние да направи каквото и да било. Аз лично пропуших за 1 година и спрях, преди нашите да разберат. Макар и да ви изглежда нищо, през тази една година се бях пристрастил много, и веднъж "съвсем случайно" намерих една електронна книга как да спрем да пушим... Еми след тази книжка не съм пипнал цигара вече шести месец.

BamBamBo
01-25-2013, 15:52
Да,бе.Няма да спре друг път.
Та той е едва на 14,едва ли е станал зависим.Пуши щото и тия покрай него пушат.
Съмнявам се да се е събудил един ден и да си е казал "Аз не пуша,но днес ми се пуши".
При строга дисциплина и наблюдение от родителя,ще ги спре.
И разбира се,хубаво е да му се обясни каква е вредата,без караници.