PDA

View Full Version : Глад



obichka
01-22-2013, 16:47
Как да си намаля апетита? :(

BamBamBo
01-22-2013, 18:12
Има хапчета за подтискане на апетита,но предполагам си малка и не ти ги препоръчвам.
Първо помисли защо ядеш толкова много??
Аз обожавам да ям,но го правя не защото съм гладна,а защото няма какво да правя и съм го осъзнала.
Просто помисли,преди да изядеш нещо,ако наистина не чувстваш глад,защо ти е да го ядеш.

DisappointedDreamer
01-22-2013, 18:14
Тренирай и пий вода.

Delvecchio
01-22-2013, 18:15
Има хапчета за подтискане на апетита,но предполагам си малка и не ти ги препоръчвам.
Първо помисли защо ядеш толкова много??
Аз обожавам да ям,но го правя не защото съм гладна,а защото няма какво да правя и съм го осъзнала.
Просто помисли,преди да изядеш нещо,ако наистина не чувстваш глад,защо ти е да го ядеш.
Защото http://usqueadfinem.tumblr.com/post/28197950313 :D

bitchezz9
01-22-2013, 18:16
Как да разбереш дали наистина си гладна или не ? Преди да отвориш хладилника изпий половин чаша вода и виж пак дали усещаш глад !

obichka
01-22-2013, 19:30
Има хапчета за подтискане на апетита,но предполагам си малка и не ти ги препоръчвам.
Първо помисли защо ядеш толкова много??
Аз обожавам да ям,но го правя не защото съм гладна,а защото няма какво да правя и съм го осъзнала.
Просто помисли,преди да изядеш нещо,ако наистина не чувстваш глад,защо ти е да го ядеш.

И аз ям от скука...иначе какви са тези хапчета?

strawberry88
01-22-2013, 19:47
Пий повече вода и си намери хоби. :D

marilyn
01-22-2013, 19:53
Намери си занимание по цял ден и за храна няма и да се сетиш, не се трови с химии.

sexa_na_kompleksa
01-23-2013, 05:41
Яж здравословни неща и спортувай, не си и помисляй за хапчета, ако си под 18... не че ако си над, е много хубаво, де.

tonssy
01-23-2013, 06:19
Винаги съм се чудила как така някой може да яде само защото му е скучно :? Знам, че доста хора го правят, но просто не мога да го възприема.
Иначе- прекарвай повече време навън, не си стой вкъщи, спортувай.

BamBamBo
01-23-2013, 10:42
И аз ям от скука...иначе какви са тези хапчета?
Няма значение,не са за теб.
Виж сега,каквото и да правиш,ако нямаш собствената воля и желание за намаляване на апетита,а съответно и теглото,просто няма как иначе да стане.
На колко години си?Килограми ли искаш да свалиш или...?

rubby179
01-23-2013, 10:50
Не се лишавай от храна, а от лоша храна. Винаги когато почувстваш глад си хапни някакъв плод, за основни ястия можеш да консумираш салата с някакво месо, но варено или изпечено на скара. Не забравяй, че плодовете не трябва да се ядат като десерт, а като самостоятелно хранене. Изпивай по два литра вода на ден. Успех!

FuckingFreak
01-23-2013, 12:16
Винаги съм се чудила как така някой може да яде само защото му е скучно :? Знам, че доста хора го правят, но просто не мога да го възприема.
Иначе- прекарвай повече време навън, не си стой вкъщи, спортувай.

Няма какво да се чудиш. Като съм си вкъщи сутрин, обядвам още към 12- 12 и нещо, а преди това съм закусвала. Когато съм на училище не само, че ставам по-рано, ами често се случва първото ми ядене, тоест закуско-обяда да се пада някъде към 15:30 следобяд, преди това дори не се сещам, че съм гладна.
Намери си занимание! Стига с тия синтетични хапове. Ако може дай да не ядем, а всичко да си доставяме и да ръководим организма си чрез химии.