PDA

View Full Version : Да го потърся ли ?!?!



SladkotoPoly
01-22-2013, 18:37
Познаваме се от 2 месеца, той беше този, които започна да се занимава с мен. Всичко беше ОК в началото, но после аз направих една лека грешка и се скарахме малко...сърди ми се няколко седмици, а аз мислех, че всичко е свършило..но не той ми писа много неочаквано и каза,че вече му е минало. Държеше се добре,малко по различно от началото, но пак бях доволна. И вчера дойде в училището ми при някакъв приятел говореше си с него много повече а с мен си каза точно 5 реплики ,държа се нормално.. Не ме прегърна, не ме целуна нищо :х аз също нищо не направих макар,че исках да му се метна на врата...но щом той не го направи ... Много тъпо ми стана,дали чакаше мен да види какво ще направя или има едно на ум и сърденето не е изчезнало напълно не знам... След това пак ми писа и ме пита за какво се сърдя,аз му казах че не се сърдя за такива глупости ,нищо че си личеше,че се сърдя,щото си заминах без да кажа нищо,без чао,без дума... Чудя се има ли смисъл да го търся,да му пиша ,да го занимавам,не искам да тичам след гъза на момче,а той да не ме отразява... Няма да го позволя просто. Но пък дали не е бил объркан и не е знаел в какво положение се намираме,щото и аз не знам .. Да го потърся ли или да зарежа всичко. В един момент мисля едното в другия съм обедена, че греша . ?

SladkotoPoly
01-22-2013, 19:37
..

Mimolinka
01-22-2013, 19:49
ако го харесваш и искаш да си с него му пиши какво мислиш и че искаш да сте заедно ?

xXxPETYAxXx
01-23-2013, 05:59
Айде бе, за една "лека грешка" да се сърди няколко седмици?!?!?!?!

Или грешката ти не е била толкова малка, колкото твърдиш или през тея няколко седмици хич не му е било до теб. Може даже да те размотава, да те е бил отписал, ама сега да е останал сам и да се е сетил.
И какво, ако се съберете и се озовете в "лекичък скандал", тогава ще се сърди месец ли?

Аз с хора, които ми се правят на толкова интересни, и то в самото начало на връзката, хич не бих се занимавала повече!
Но за тебе, ти си решаваш.

SladkotoPoly
01-23-2013, 15:21
добре не е лека грешка, виновна съм,ноо стават такива неща .Имаше право да ми се сърди

sexa_na_kompleksa
01-23-2013, 16:03
Е, след като ти си виновна, не може да очакваш да дойде при теб и да те награби.
Поговори с него, изяснете се, сърдите ли се, ще продължавате ли...

DENKAZ
01-23-2013, 20:25
Явно без малко по-директен разговор няма да стане.