PDA

View Full Version : От кой тип хора сте



Claymore
01-22-2013, 20:07
Или сте били, евентуално.
В училище (гимназията) от коя група хора сте били - тези, които редовно са вземали участие във всяка една простотия, във всяко едно публично излагане или от тези, които стоят отстрани и си мислят/казват "Колко детинско", "Не са ли надраснали тая възраст" и т.н.

POLLINA
01-22-2013, 20:14
от първия тип :cool:

LovEsIckk
01-22-2013, 20:15
Винаги бях на върха на простотията, тартора на простотията и групичката с глупостите и сеирите.
И още съм ценител на простотията..Но на интелигентната и качествената простотия. Държа да се знае! :

vankovvv
01-22-2013, 20:15
Зависи какво ще се прави иначе най-често първия хД

magneticfields
01-22-2013, 20:15
От третия тип.

ilovedeath
01-22-2013, 20:17
И от двата.

NaOH
01-22-2013, 20:21
От двата, зависи от настроението. Понякога ги псувах да спрат да вдигат шум, а друг път аз бях тоя, който вдига шум с тях :Д

Oy7ofCon7roL
01-22-2013, 20:23
простотията въври с мен и аз вървя с простотията

yakuza_
01-22-2013, 20:32
по - често от 1-вия тип, да не говоим, че понякога бях и инициатор :D

Claymore
01-22-2013, 20:33
много се радвам, че сте така активни :*

fUcKsMiLe
01-22-2013, 20:33
Един път предпочитам да стоя настрани, друг път пък съм в средата на забавлението. По-скоро зависи от настроението ми или дали се прави нещо свястно. Ако бие съвсем на простащина, тогава се изнасям.

DieselBlood
01-22-2013, 20:36
От първия. Но и аз като кака Ловсик знаех къде е границата между простотия и държане ниво детска градина. Лошото е, че повечето от класа ми бяха на такова ниво.

MAPATOHKOBKA
01-22-2013, 20:38
за с две пръстчета за простотията ^^

BrainDamage
01-22-2013, 20:47
Първия. като от класа хората от втория тип се броят на пръстите на едната ми ръка +- още няколко в определени ситуации

nqmaznacheniee
01-22-2013, 21:10
сега не толкова, но преди бях от първия, ооообаче, ако обекта на простотията е съученик винаги съм усещал границата между майтапа и гаврата и дори ми се е случвало да защитавам хора с които са се гаврили доста гадно

feikk
01-23-2013, 08:05
И в двете ми училища никога не е имало две групи 8-) Винаги съм попадала в некви тотално изпростели класове с тотално изпростели хора... изтрещели, ненормални и кви ли не още. Като цяло училищните ми години са преминали в такива неща, като не знам защо но изглеждах мирно дете и никой никога не очакваше от мен, че ше напраиме тва или онова. xD Нямам предвид ест, да се гониме около чиновете в стаята.
Сега съм малко по-сериозна, стига да не съм с една приятелка, дето... абе... да. 8-)

PainMonopoly
01-23-2013, 08:23
В 8 клас все още бях келеш и правех доста простотии: гърмял съм пиратка в стаята в час, палил съм чинове със спирт :Д

Ама после ме удари пубертета и станах по-затворен и се дразнех като се лигавиха и вдигаха шум.

yakuza_
01-23-2013, 08:37
В 8 клас все още бях келеш и правех доста простотии: гърмял съм пиратка в стаята в час, палил съм чинове със спирт :Д

Ама после ме удари пубертета и станах по-затворен и се дразнех като се лигавиха и вдигаха шум.

при мен обратното :D като бях в пубертета бях по - буен и жив, а сега ми е едно безразлично такова :D меланхолично

DaNGeRousLy
01-23-2013, 08:38
До 9 клас бях от втория тип, но в гимназията изпростях доста
и винаги вземах/м участие като ще се вършат тъпотии :D

FuCKkK13
01-23-2013, 15:21
и от двата типа.. ако е преминавало личните ми граници съм гледала отстрани 8-) иначе и аз с шантавите

tori
01-23-2013, 17:38
Един път предпочитам да стоя настрани, друг път пък съм в средата на забавлението. По-скоро зависи от настроението ми или дали се прави нещо свястно. Ако бие съвсем на простащина, тогава се изнасям.
Същото. То си зависи много и от ситуацията, и от моментното настроение, и от много, много неща...

yakuza_
01-23-2013, 17:40
Кой знае кви сте духачи половината ама айде, поне от женската част 100%

anonymous908491
01-23-2013, 18:53
Всеки се изкарва бандит, но много се съмнявам някой от вас да има сърце, за да работи това.
Зубър бях, но след 7 сменени училища от 9 до 11 клас, се замислих дали си заслужава да се мъча, а никой да не го оценява.

EinGutesKind
01-23-2013, 19:44
Не съм си създавал излишни проблеми.

ledenakrasota
01-24-2013, 16:51
Зависи от дивотията, която ще се върши. :D Ако е чиста простотия, не съм се включвала. С близки приятели винаги сме се шегували взаимно.

Pikachu
01-24-2013, 16:58
Участвам само в половината простотии. 8-)

mimsssssss
01-24-2013, 17:01
От първият тип, в повечето случаи инициатор, тъй като ми беше все скука и аз ги измислях нещата главно...
Имайки предвид, че целият ми клас беше разделен на групички, за простотии винаги сме били единни. Още като зайци в 9 клас идваше полицията, та така и всички ни научиха. Ама сме правили големи магарии, които сега като си ги мисля - ужас.
Най ме беше срам от самата мен си, като бяхме ударили една учителка. Че тя си го просеше - да. Ама после писмени обяснения, идваха от детска педагогическа, големи истории. Втория най-голям гаф с тия медицински бележки. Като ни викнаха всички... Та поне директорката вика бележките са писани от един и същ човек, кажете кой е :d Мълчим естествено... Тогава ако не ни бяха признали бележките, всички трябваше да ни гонят, че имахме над 200 неизвинени така...Отделно трошене на училищна собственост и будалкане с други класове... Имаше едно момиче, което толкова я бяхме наплашили, че като минавахме, тя забиваше поглед надолу в земята. Тогава и' дойде прякора "Точка" :d
Ужас, ужас... Имам и представа и моя кви ги е вършил в училище, представям си децата ни какви ще са :d

MaLyKoLiU
01-24-2013, 18:58
Винаги съм бил от кротките деца и седях на страна от тези неща... :)
До 8ми клас играехме на гоненица из даскало, ако се брои за простотия...
От 9ти до 12ти клас имахме няколко култови личности в класа, които и да исках не можех да стигна по простотия...
Като се започне от лудване на госпожата по физика още първия ден в 9ти клас, после наводнение на половината даскало с помощта на противопожарния кран, точно час преди първата ни родителска среща в началото на 9ти клас, събиране на чиновете на купчина до тавана, побъркване на една млада госпожица по история и единия простак отиде зад нея и се наведе за да гледа под полата ѝ... :lol: разбиване на дограмата на прозорците в коридора, повръщане в час по информатика с оправдание, че е ял развалена пица... нищо, че цялата стая замириса на мастика... :lol: и мног, много други :lol: