PDA

View Full Version : Страх ме е да не допусна грешка



revelde_fan8
01-22-2013, 20:22
Първо ще започна с това ,че в момчето в което бях влюбена и имах силни чуства години наред се оказа ,че хич не му пука за мен ....така продължих да се измъчвам,докато не се появи друг както се казва любов с любов се забравя е сега той вече е част от миналото макар ,че още ме боли от толкова много горчилка която ми причини първия ,като разбра за чуствата ми той и приятелите му ми се присмиваха и много хора научиха -абе станаха за смях това стана в 6ти клас ,сега съм 10ти ,с момчето което се запознах наскоро го забелязах е толкова по-различен от 1вия по-мил ,по-разбран въпреки че в началото не се харесвахме особено и с него....работата обаче ,че ме е страх да ме нарани като предишния ,аз му казах че го харесвам ,но той нищо не каза дори и на приятелите си уж не е (не съм сигорна)....незнам какво да правя ,дали да си заслужава да си дам шанс с новото момче или да изчакам ,много го харесвам ,характера му ,усмивката ,чара абе страхотен си е :) обаче пустия му страх :(

ninjaiscrazy
01-22-2013, 20:50
Колко живота имаш,че да чакаш?Живей за настоящето,страха го забрави.Винаги можеш да намериш подкрепа от някого,дори да е непознат в моменти на отчаяние.Действай.

Whyniser
01-22-2013, 21:38
Направи го.

marilyn
01-23-2013, 08:21
Няма какво да чакаш, няма. Това в 6ти клас е било лапешка история, вече в 10ти сте на по 16-17... не мисля, че нормален младеж на тия години би се присмял, ако някое момиче има симпатии към него.
А и какво, цял живот ли ще чакаш?!

xXxPETYAxXx
01-23-2013, 08:31
Била влюбена в 6 клас... :smile:
Разбирам го това, че мислиш така, обаче вече си голяма и би трябвало да разбираш, че не сте на 12, а още мислиш като шестокласничка.
Не разбрах на кого си казала, че го харесваш - на тоя "новия" ли? И, ако си казала на него, в какъв смисъл питаш "Дали да си дам шанс с него", нали си му казала, какво повече можеш да направиш, което зависи от теб? Той трябва да реши вече.

Amore-Mio*
01-23-2013, 08:51
Страхът проваля всичко - евентуалното щастие и добро бъдеще.
Действай смело, бъди силна и всичко ще е наред. Каквото се е случило в 6 клас, си остава там - гледай напред и това е.

lubopitna_123
01-23-2013, 17:20
Живота продължава :)